X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 października 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap właśnie debatujemy z mężem... Też mnie namawia na zwolnienie i generalnie też wiem, że odetchnelabym, bo jednak zawsze jest stresik, że może się w szkole coś stać... Może faktycznie na następnej wizycie wezmę...

    Co do sutkow to kupiłam maść Maltan, podobno dobra. Do tej pory całe piersi smarowalam kremem przeciw rozstępom i mimo, że nawilża świetnie to sutkom nie dał rady :/ mam nadzieję, że to pomoże, bo nie da się wytrzymać...:/

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 25 października 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro, nas możesz nie słuchać, ale męża słuchaj, koniec pracy ;D

    Totoro lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 26 października 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :D no myślę, żeby już odpuścić po następnej wizycie - 3. listopada:)

    Dziś pierwszy raz ustąpiono mi miejsca w pociągu :D był taki ścisk i taka duchota, że bałam się, że odpłynę:/ i dziewczyna mnie puściła :) tak mi się miło zrobiło... :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 27 października 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po usg prenatalnym, z dzidziolkiem wszystko w jak najlepszym porządku. Kość nosowa jest, przyzierność w normie, bardzo niskie ryzyko wad genetycznych, wręcz znikome :)
    Kulilo się to moje dziecię strasznie ale wszystko zostało zmierzone, przebadane, wysłuchane. Okaz zdrowia ;)
    Ma już 6,9cm, według usg dziecko starsze o 5dni i wg usg termin się zmienia na 4maja ale zobaczymy :)

    Aha, no i bede miała córkę <3 przeczucie mnie jednak nie oszukało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2017, 13:15

    Lilianap, wszamanka lubią tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 27 października 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva cudownie gratuluje kochana ;) uwielbiam takie wiadomości :*

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 27 października 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva wspaniale <3 :D gratuluję córeczki! :D

    Ja w przyszłym tygodniu definitywnie na l4:)

    wszamanka, Lilianap lubią tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 27 października 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy :D <3 Marzyłam o Marysi i mam :D Jednak kobieca intuicja to kobieca intuicja :) Nie oszuka :D

    Totoro kciuk w gore za w końcu dorosła decyzje :D

    Totoro lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 27 października 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva ha ha, dzięki;D Najlepiej, bo odkąd zdecydowałam, że idę, to najchętniej poszłabym od zaraz...:P Zwłaszcza, że ponoć u mnie w szkole znowu jelitówka panuje, o zgrozo...... a ja wszystko łapię, co mi się napatoczy... -_-

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 27 października 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo Totoro ;) bardzo mądra decyzja.
    Feeva coś z tą intuicją jest. Ja od początku wiedziałam że noszę córeczkę ;)

    Totoro lubi tę wiadomość

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 27 października 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie intuicja zawiodła xD chociaż przed wizytą miałam takie przebłyski, że a nuż jednak chłopiec...;D

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 28 października 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam wczoraj do Pepco i przepadałam :D tyle cudnych ubranek. Czekam na potwierdzenie płci na połówkowym i działam ;) oczywiście ze sklepu wyszłam z cudownym szarym pajacykiem polarowym z kapturkiem misiem i skarpetkami ;)

    Totoro lubi tę wiadomość

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 28 października 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro sama widzisz ze to była dobra decyzja :)

    Lilianap ja tez mam plan się wybrać i kupić już cokolwiek :D <3

    Totoro lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 28 października 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś nie mogę się przełamać do zakupów dla dzidzi :) jakieś to takie nierealne dla mnie jeszcze... Chyba też poczekam do połowkowego i zacznę ;)

    Feeva, no powiem Ci, że zaczynam się cieszyć z decyzji :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 31 października 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja juz oficjalnie na l4:) Miałam przy okazji wizytę, wszystko w najlepszym porządku:) Ale powiem Wam, że jeszcze chyba przed żadną wizytą tak się nie stresowałam :( Miałam koszmar, obudziłam się płacząc:( Śniło mi się, że poroniłam;( Wiem skąd ten sen - przejęłam się wczoraj zakupem fotelika (mąż już zamówił) i cały wieczór za mną chodziło, że może trzeba było się wstrzymać jeszcze itd., - ale mimo wszystko tak mnie wytrącił z równowagi, że cały ranek miałam zrypany:( Nawet lekarz zapytał czym ja się tak stresuję;/

    No ale grunt, że wszystko w porządku. Szyjka, która też się w moim śnie pojawiła, też ok, powiedział, że teraz jak odpocznę to jeszcze sie powinna poprawić.:) A dzidziek wierzgał jak szalony:D Nie mógł go dokładnie obejrzeć:D

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 31 października 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz już sobie odpoczniesz ;)
    Kurde mi też się ostatnio poronienie śniło. Koszmar. A jeszcze tydz muszę do wizyty czekać. Dobrze że czuje wieczorami delikatne ruchy bo pewnie bym znów siedziała u gina panikując.
    Jaki fotelik zamówiliście? Bo też się właśnie przymierzamy. A za tydz po wizycie planuje troszke poszaleć z zakupami dla Lilusi.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 31 października 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać strach i obawy dalej nam siedzą w głowach;/ Ale grunt, że wszystko w porządku, nie ma się co spinać:)

    Fotelik wybraliśmy recaro privia. Mąż się obczytał, że bardzo bezpieczny, stabilny, mocowany nie na pasach tylko w bazie. Tylko teraz mamy problem z wózkiem - byliśmy zdecydowani na adamex barletta, bo jest kompatybilny z tym fotelikiem a tu nas gość z jednego sklepu uświadomił, że nie zawsze jest tak, że jeśli fotelik wpina się w stelaż wózka to już jest ok - wszystko zależy jeszcze od pozycji w jakiej znajduje się fotelik, żeby dziecko było w pozycji leżącej, nie wyższej. No i podobno w barletcie jest ten problem;/ Dlatego szukamy innego. Kolejna rzecz - wielu znajomych odradza nam wózek 2w1 - niby spacerówki są niepraktyczne, ciężkie itd... I ja już zgłupiałam w tym momencie O.o Dobrze byłoby znaleźć osobno gondolkę a osobno spacerówkę, ale ciężko znaleźć sam głęboki bez funkcji spacerówki i jeszcze w adekwatnej cenie O.o

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 31 października 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się ustaliliśmy trochę na Maxi Cosi Pebble. Właśnie też ma bardzo dobre noty w tych testach ADAC. Do tego baza. Ale szczerze jestem w tym zielona. I nie wiem jak bedzie pasował mi z Roanem.
    Też słyszałam opinie że spacerówke lepiej osobno kupić. Oszalec można.
    A i czytałam że każdy fotelik można dopasować do każdego wózka tylko trzeba mieć adaptery. Ciekawe jak to w praktyce zadziała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2017, 14:49

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 31 października 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem totalnie zielona O.o Przejrzałam jakieś 2326374785 wózków i mam mózg zlasowany O.o Czeka nas wizyta w jakimś sklepie. Pooglądamy, popróbujemy, może sprawdzimy jak leży fotelik w stelażu i chyba dopiero zdecydujemy O.o

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Biotka Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 31 października 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    u mnie okresu nadal brak, wczoraj byłam u swojej ginekolog i niestety mam torbiel na jajniku. Mimo to kazała mi zrobić bete, która dzisiaj wyszła ujemna. Objawy przed okresowe mam ale na razie nic ani widu ani słychu. Ten cykl trwa 38 dni :( najdziwniejsze jest to że miałam robiony progesteron który wykazał że owulacja była, ale na obrazie usg jest widoczna tylko ta torbiel. Nie wiem co o tym myśleć. Czytałam ostatnio publikację, że może tak być, że pęcherzyk rośnie ale nie do końca pęka i zostaje w jajniku a mimo to progesteron może być produkowany i dawać błędne przekonanie o owulacji. Miała któraś z Was może podobną sytuację? obawiam się, że niestety mam ten zespół LUF. A to cholerstwo bardzo ciężko się leczy :( ehhh...

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 31 października 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biotka ja miałam cykle ciągnące się w nieskończoność. Też podejrzewałam u siebie różne choroby, ale u mnie albo owulacji w ogóle nie było, albo pojawiała się w jakimś ekstremalnym dniu i zaraz po niej przychodziła miesiączka. Nawet ostatni cykl przed tym szczęśliwym jeszcze tak miałam. Suma sumarum jednak zawsze wychodziło tylko na jedno - miałam po prostu bardzo poobnizane estrogeny.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ