X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 30 lipca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek dla wszystkich kobietek starających się o dzidziusia. Tutaj wspieramy się, doradzamy, cieszymy się z sukcesów i smucimy porażkami.

    Caramel, justi8010, >Buziaczek86, żabka04, Magdalena2731, edwarda20 lubią tę wiadomość

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 30 lipca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!:) Obecna!:D

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 30 lipca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro ja mam plamienia, bóle w krzyżu i wysoką temperaturę 37,5, test dzisiaj,a el nie z porannego moczu negatyw. Bóli krzyża nigdy nie miałam, jak coś to drugiego dnia miesiączki, jak mocno krwawiłam. Ból jest już kilka dni. Boje się, że dzidzia była a teraz następuje samoistne poronienie... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dopisuję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2015, 17:19

    RysiaczkoweLove lubi tę wiadomość

  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 30 lipca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, też zaczynam się pocieszać, bo przecież widocznie tak musi być. Ja to muszę podnieść chyba poziom progesteronu jeszcze. Niech dzidziuś ma dogodne warunki, nie chce z drugiej strony zajść w ciążę tak na pół gwizdka :) i potem bać się o wszystko a nie cieszyć się z tego stanu przez 9 miesięcy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki!!!
    Niech moc będzie z Wami :-)

  • Kasia24 Autorytet
    Postów: 262 600

    Wysłany: 30 lipca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko będzie dobrze! Dziewczyny uda Wam się ;). Wszystko siedzi chyba w naszej głowie i faktycznie chyba trzeba odpuścić bo gdy człowiek za bardzo chce los nam płata figle. Będzie wszystko dobrze! uda wam się :) :*

    Elvi, Kokaina, Ola_85 lubią tę wiadomość

    8599kw7ibq9d0sqb.png
    ma6n53rzt65cc071.png
  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 872

    Wysłany: 30 lipca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dupa zimna...ten pęcherzyk już powinien peknac a on dalej siedzi...endometrium też za małe więc ten cykl słabo. Chcę dać mnie na przepychanie jajowodow.. Kurde boję się... Koleżanka też bardzo chce mieć dzidziusia i już świruje... Dziś przyszła do mnie dałam jej test i co dwie grube krechy z wieczornego moczu... Czad! To teraz już tylko ja zostałam..

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elvi, spróbuj jeszcze za parę dni przytestować, może jednak:)

    Basia i na Ciebie przyjdzie pora:)

    Ja miałam już takie podejrzenia w tym cyklu, mówię Wam, nie nakręcałam się, ale raz, że pierwszy raz nie bolały mnie piersi, dwa, mialam węch jak pies, po prostu wszystko wyczuwalam pierwsza, wszystko mi śmierdzialo, za to perfumy męża, których nie znosiłam, nagle zaczęły mi się strasznie podobać, ciągle mi było niedobrze i miałam wzdęcia, więc jak okres zaczął się spóźniac, to mówię, kurde, musiało się udać. A tu taka lipa...;/ no ale trudno, czekam dalej na okres, może jeszcze przyjdzie...;/ a jak nie to wizyta, tym razem u mojej gin.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam do was... tydzień temu testy pozytywne... od wczoraj negatywne... czekam na krwawienie. na usg widoczny pęcherzyk...bez żadnych spektakularnych zmian od poniedziałku. Dla mnie po trzech poronieniach to już jasna sytuacja

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 30 lipca 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crisperss strasznie mi przykro... Tyle starań, jesteś bardzo silną kobietą.

    U mnie bóle krzyża już trzeci dzień, nospa na trochę pomogła a teraz znowu boli. Plamienia mam, bo to nie jest okres, podpaska to nie wiem na ile by mi starczyła. Plamienia teraz są dziwne. Czerwone strużki krwi ze śluzem... jak na krwawienie implantacyjne... Nic mi nie pasuje i nic mi się nie zgadza. Pierwszy raz tak mam, wcześniej jak miałam plamienia to ciemnobrązowe i przychodziła @, mocne krwawienie.
    Czekam dalej, zła trochę jestem bo stoję w miejscu i tracę dni na przytulanie. Temperatura 37,3. test w południe robiłam - negatyw :(

  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 30 lipca 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crisperss a robiłaś sobie betę???

  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 30 lipca 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia7777 nie wiem dokładnie jaka jest Twoja historia starań i leczenia, ale może warto spróbować z tym zabiegiem. Bo jeżeli hormony są w porządku to może właśnie jest jakaś niedrożność i plemniki nie mają dobrego dojścia.

  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 30 lipca 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elvi beta hcg nie sprawdzałam w labolatorium bo uważam, że to jest bez sensu... ostatnio super przyrastała 168, po 72h 980, po kolejnych 72h 2760... wszystko ładnie, pięknie a i tak doopa. Dużo kasy już wydałam na te testy i tak na prawdę bez sensu. Prawidłowe markery hcg nie uratują ciąży :/

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis rzygam.czyms sie zatrulam.
    Tak sobie mysle ze szczęście mialam w tej ciazy ze mnie to ominelo.
    Cielawa jestem czy w tym cyklu po poronieniu bedzie owulka. Tak z ciekawoaci bede sluz obserwować. Czekam na @ i do dziela ;-)pewnie za miesiac jakis dopiero :-D

  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 872

    Wysłany: 30 lipca 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elvi chyba za mało estrogenów chyba tak to się nazywa i przez to endometrium małe.
    Zrobi mi przepchanie jajowodow wdrozy clo aby się podniosło.. Zobaczymy...hmm

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 30 lipca 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    saxatilia przykro mi z powodu Twojej straty :( widziałam na innym wątku, że serduszko biło... miałaś łyżeczkowanie?

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 30 lipca 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam mocno kciuki za Was, najmocniej jak się da :*:*

    Totoro, Elvi lubią tę wiadomość

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 31 lipca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a jak tak gadamy tu o wszystkim to mogę zapytać ile macie lat??? Bo ja w lutym skończyłam 30, mam jednego syna już 5 lat ma i wiem, że jeszcze mam kilka lat na starania, ale i tak mam obawy, że już w tym wieku jestem i taka różnica wzrasta wiekowa. Moje dziecko też dopytuje się o rodzeństwo, oprowadza wszystkich po budowanym domu i pokazuje, gdzie będzie pokoik dzidziusia, ehhh....
    Pzynajmniej z wami mogę pogadać, bo mąż jest kochany i mnie wspiera, ale to bardzo praktyczny i przyziemny facet i nie lubi gadać o jakiś przypuszczeniach, bo od razu mowi mi że się niepotrzebnie nakręcam. Przynajmniej ma mnie kto na ziemie od czasu do czasu sprowadzić, bo bym odfruneła :)

  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 872

    Wysłany: 31 lipca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 32 i wogole nie patrzę na wiek...
    Dziewczyny koleżanka ma bete 6tys ok 3 tydzień ciąży czy może już iść na usg? Będzie widać serduszko już? Czy lepiej poczekać?

    Makira lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ