X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Sposób na mdłości!
Odpowiedz

Sposób na mdłości!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja codziennie też tylko mam mdłości i ciągle wymiotuję... dziś pomógł mi... pączek :P a tak serio to gin mi przepisał Prevomit, zobaczymy czy pomoże :P niby to właśnie na mdłości i wymioty :)

    3jgxol2aj69homjq.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mój pierwszy wieczór porządnych mdłości. Chyba zjadłam za dużo białej kiełbasy :P
    Mam nadzieję, że mięta pomoże. Mam wrażenie, że zebrało mi się meeeega beknięcie, a beknąć nie idzie.

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zaczęłam mdłości od szóstego tygodnia i tak czekam calymi dniami az mi sie zachce jesc. Rano ledwo wmuszam kawałek chleba a tez jestem na leroxie i musze czekac 30min azcos zjem
    A dzis na kolacje musialam zjesc sloik ogórków kiszonych..najlepiej jest mi zaraz po jedzeniu i wypiciu herbaty. Rano przegotowana woda z cytrynka i jest troche lepiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 20:34

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mareczkowa mamy termin na ten sam dzień ;)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam mdłości przez ostatnie dwa tygodnie, nie umiałam nic jeść. 4 dni temu mąż kupił mi uwaga...Actimel. Codziennie piłam po jednym i od dwóch dni jem normalnie a o mdłościach zapomniałam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie pomagają trochę krakersy i świeże powietrze, ale najchętniej bym sie wtedy położyła, a nie zawsze jest okazja.

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno migdały pomagają, okłady zimne na głowę, i to co dziewczyny pisały czyli wit c i imbir. Rano warto wypić szklaneczkę przygotowanego siemienia lnianego bo pomaga przy trawieniu co ma związek z mdłościami. Ma też kwasy omega 3 potrzebne w ciąży. I po przebudzeniu krakers lub suchy chleb trzymany przy łóżku. Odstawić cytrusy, herbaty, z mlekiem też ostrożniej...

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choć ostatnio jak piłam sok z pomarańczy i herbatę z cytryna to było mi trochę lepiej, na razie nie wymiotuje, ale czuje sie złe, a ponoć potem ma byc jeszcze gorzej:(

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 19 maja 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D potem będzie lepiej bo organizm się przyzwyczai. Jesteś przy końcówce I trymestru. W II odżyjesz :)

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ