X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Spinający się brzuch w 6 tc
Odpowiedz

Spinający się brzuch w 6 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olix1985 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 lutego 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spina mi się brzuch. Nie boli, tylko właśnie spina, tak jak dotąd kojarzyłam to z drugiego i trzeciego trymestru poprzednich ciąż. Oprócz tego spięcia są też zwykłe kłucia w jajnikach.
    Wzięłam no-spę i położyłam się, ale jutro zostaję sama z trójką dzieci od 3 do 7 lat i trzeba będzie tę chałastrę nakarmić i upilnować. Miałyście tak? Jak to się u Was rozwinęło?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olix i jak u Ciebie z tymi bólami? Mam dokładnie takie same od wczoraj a jestem w 7 tyg. ciąży ? :/

  • PattisonBM Autorytet
    Postów: 1538 761

    Wysłany: 19 września 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez taki bol ale napiecie miesniowe brzucha...wczoraj mialam taki jakby skurcz ze musialam stanac i przeczekac...czesciej lapia mnie kolki...

    podobno macica sie rozrasta i to norma...

    Patrycja
    ckai3e3k58e1o9b9.png
    klz9krhmuufdsvvx.png
    22.04.2022 Mateusz juz z nami 🤱
    23.08.2021 II na teście ❤
    16.05.2020 Lilianka juz z nami 🤱
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️
    29.06.2019 🤵👰
  • Fiołek 77 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 16 lutego 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ja 2 dni miałam to samo twardniał mi brzuch i pobolewal . Dziś nic nie czuję do tego piersi przestały być wrażliwe . Jestem w 7 tyg. Napiszcie jak u was . Czy pomimo tych napięć wszystko ok . Ja wizytę mam za 2 dni wszystko się okaże

  • Dora34 Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 18 lutego 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie delikatne bóle w dole brzucha. Jeśli są krótkotrwałe to powodem najprawdopodobniej jest rozciągająca się macica. Jeśli utrzymują się dłużej najlepiej skonsultować z lekarzem. Mimo tych napięć które pojawiały się czasami na początku ciąży z maluszkiem wszystko jest w porządku :)
    U mnie teraz czasami się takie pojawiają ale najczęściej wieczorem, brzuch twardnieje i czasami trochę pobolewa ale z tego co kojarzę z poprzedniej ciąży to normalne objawy drugiego trymestru.

    yfyfj7u.png

    ol2jsv4.png
  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 18 lutego 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle jak miesiączkowe są normalne.
    Ale spinanie się brzucha na samym początku ciąży u mnie było poronieniem zatrzymanym

    dqprp07wzt9w07bj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ