X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Spadek HCG
Odpowiedz

Spadek HCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ZURAW Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ,
    Jestem w 10 tc .wczoraj zrobiłam betę i wyszło 79535 a 29 grudnia miałam 85253. Jutro mam planowa wizytę ale się martwię , czy wszytko w porządku czy spadek jest rzeczą normalana bo od 10 tc ma prawo spadać .objawów jako takich nie miałam , miałam mdłości ale bez dramatu , nie wymiotowałam , bolał mnie brzuch - brałam No- spe .czułam kłucia w brzuchu , pachwinach , nad spojenie łonowym .dzisiaj mam bardzo lekkie mdłości , bardzo lekkie kłucia - bardzo rzadko i brzuch mnie nie boli .nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć , boje się jutrzejszej wizyty .

  • Menina Autorytet
    Postów: 598 473

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem w stanie niestety nic powiedzieć, bo jestem dopiero w 5 tyg., ale mam ogromną nadzieję, że wszystko z Twoim dzieciątkiem w porządku i że wizyta przyniosła dobre wieści. Pozdrawiam serdecznie.

    Józio 10.2020 6tc 💔
    Franio ur. 05 09.2021 ❤️
    Tymuś 11.2022 10 tc 💔
    Anielka ur. 05.10.2023 ❤️
  • ZURAW Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem po wizycie .Wszystko w porządku 😆, dzidzia rośnie - HCG zaczyna spadać jak osiągnie poziom 100000, wiec lekarz uspokoił .

    Menina lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ