X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Sny erotyczne...:/
Odpowiedz

Sny erotyczne...:/

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 3 maja 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat wstydliwy ale nie znalazłam takiego tematu, jeśli jest pokierujcie mnie.
    Teraz jestem w ciąży trzeci raz, mam córkę, raz poroniłam. w każdej z ciąż miewam dość często sny erotyczne kończące się orgazmem. W pierwszej bezproblemowej ciąży przyjmowałam to z e swoistym dystansem, w drugiej od początku zagrożonej, a w końcu poronionej truchlałam ze strachu-naprawdę.
    Teraz jednym z dwóch pierwszych objawów, które zwróciły moja uwagę, zaraz po mdłościach, to właśnie te ekscesy.
    Boże, naprawdę jest we mnie ogromny strach, czy ta ciąża się uda, a budzące mnie ze snu skurcze macicy, w niczym nie pomagają.
    Miała tak któraś z Was?

    FITop1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 maja 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co czytałam, to jest już taki temat, tylko musiałabyś przekopać forum. Tak bardzo często się zdarza. Mogę też czasem właśnie takie skurcze budzą i potem boli mnie jak na okres, a też mam ciążę zagrożoną i to od samego początku. Bardzo się boję, czy to nie ma wpływu negatywnego. Ale z drugiej strony nie mamy na to wpływu.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 4 maja 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko pójdę do lekarza, przełamię wstyd i zapytam o to.
    Milcia dzięki, że odpisałaś :D Już myślałam, że sama się wynurzyłam. Szukałam na forum ale nie znalazłam...
    Słyszałam, że gdy ciąża jest zagrożona lekarz może przepisać stale no-spę.
    Zastanawiam sie np jak takie coś wpływa np na ewentualny pessar.

    FITop1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 maja 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam brać no spe max 3 razy na dobę. Ale u mnie dochodzi jeszcze problem plamienia od 4 tygodni. I jak juz był trochę spokój, to po tych snach pojawiało się na nowo i strach, że coś jest nie tak. Potem izba przyjęć, ale na szczęście z dzieckiem było ok. Teraz mam przepisane jeszcze relanium.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • desou Autorytet
    Postów: 314 529

    Wysłany: 4 maja 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2014, 19:54

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 4 maja 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sadzę, ze to od braku seksu, raczej przez przekrwienie narządów.

    FITop1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 maja 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak się dzieje, że przy długim braku współżycia organizm się domaga.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 4 maja 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciązy seksu mi nie brakowało a tak czy siak takie sny występowały.
    Właśnie to zwróciło moją uwagę na 4 dni przed terminem @, zrobiłam test i był dodatni, a przecież nie mam posuchy.

    FITop1.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 4 maja 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/problemy-i-komplikacje/wsydliwy-nocny-problem,695.html

    zielarka lubi tę wiadomość

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 4 maja 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

    Martynika lubi tę wiadomość

    FITop1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ