X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Slinotok w ciazy??
Odpowiedz

Slinotok w ciazy??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • albinoina Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 13 lutego 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkie fasolinki,napiszcie nam staraczkom ,czy jednym z waszych poczatkowych objawow byl slinotok??
    ciagle produkujaca sie wodnista slina...(ja tak mam i nie nadazam polykac-2 dni spozniony okres)
    !!dzieki wielkie!!!!

  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 13 lutego 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie zauważyłam u siebie, ale gdzieś tam kiedyś czytałam jako o jednym z objawów


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ślinotok objawem ciąży? przyznam szczerze, że pierwsze słyszę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zauważyłam u siebie, ale nie jako objaw, tylko dopiero w 5 - na początku 6 miesiąca. I myślę, że trudno to nazwać ślinotokiem, ale jednak zwiększona ilość śliny jest. Ale chyba raczej nie traktowałabym tego jako objaw ciąży..

  • albinoina Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 13 lutego 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie, myslalam ,ze moze przez to ,ze jestem glodna(mam bardzo wzmozony apetyt) ale wlasnie jestem po obiedzie i wciaz produkuje mi sie ta slina non stop, no nic zobaczymy jutro ,
    dzieki mimo wszystko:)

  • magdeczka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 lutego 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tak samo ;) jestem w 8tyg :) mam dużo śliny, nie non stop ale dosyc czesto ;)

    Magda W.
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 26 lutego 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak nie mialam, ogolnie niewiele mialam objawow ciazy w sumie to tylko zmeczenie i glod (pamietam jak sie zdziwilam jak pierwszy raz zglodnialam - przed ciaza nigdy nie czulam glodu)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudno to nazwac slinotokiem, ale mam prace mowiona i zauwazylam, ze czasem topie slowa i musze robic czesciej spacje jak mowie zeby przelknac

  • susel Znajoma
    Postów: 18 4

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 7t i zdecydowanie od kilku dni mam wiecej sliny,wiec moze.. ;)

    www.dodobabies.pl
    Facebook: https://www.facebook.com/dodobabiesPL
    Instagram: @dodobabies
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem aktualnie w 10tc i też zauważyłam u siebie podobny objaw. Zwiększna ilość śliny w buzi

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Naatalia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 9 tyg i również mam ślinotok:) ale to bardziej przez mdłości, czasami nie nadążam połykać sliny ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albinoina wrote:
    Hej wszystkie fasolinki,napiszcie nam staraczkom ,czy jednym z waszych poczatkowych objawow byl slinotok??
    ciagle produkujaca sie wodnista slina...(ja tak mam i nie nadazam polykac-2 dni spozniony okres)
    !!dzieki wielkie!!!!

    Wiem, ze odpisuje prawie po roku, ale bardzo mnie rozbawilo to pytanie o ślinotok:) Ja miałam ślinotok juz po stwierdzeniu ciaży na widok ogórka kiszonego :)))))))))

  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam slinotok w ciazy masakra jakas ostatnie miesiace to siedzialam z recznikiem bo nie dawalmam rady :)
    Nie wspominajac juz o gumach do zucia:)

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam slinotok...masakra chusteczki co chwile, lub poprostu ,,spluwam do umywalki" uciazliwe jak nie wiem co-ale i tak wolę to niz mdłosci, które mi dokuczały i troche dokuczają jeszcze

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero pod koniec 8 tygodnia zauważyłam taki objaw ;)

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • aisha Debiutantka
    Postów: 9 11

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ślinotok około tygodnia przed terminem miesiączki i pragnienie jakby ten nadmiar śliny nie wystarczał hehe. :P Oczywiście mnóstwo jeszcze innych objawów ale ślinotok też był i jest nadal.A mam pytanko tak z innej beczki czy którą z was bolały nogi?Mnie od wczoraj bolą tyle że to nie są skurcze tylko tak jakbym miała za krótki mięsień w stosunku do nogi.

  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie radzicie z tym paskudztwem ja już mam dość znowu mnie odpadło :/

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha ja miałam takie uczucie na początku ciąży-bolały mnie nogi szczególnie rano po wstaniu z łózka, a ślinotok pojawił się w tym tygodniu...

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • Julayla Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam ślinotoku ;p Jestem w 9tc i jedyne co to boli mnie brzuch i od czasu do czasu jest mi niedobrze.

    Oczekiwanie **********
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ból brzuszka i to ze jest Ci niedobrze to akurat chyba dobre objawy ale stresujące troszku kazdy inaczej przechodzi ciąże tak więc trzeba przetrwać :) a jeśli chodzi o slinotoki to Ja też to coś miałam jak się budziłam w nocy to miałam trochę poduszkę mokrą zastanawiałam się od czego no i już wiem trochę poczytałam no cóż minęło na razie ale podobno jest to objaw który wraca :( niestety ale to chyba malutki problem a i pragnienie miałam mega spore potrafiłam wypić 0,5l wody nie przerywając i jeszcze chciało mi się pić :)

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ