X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Slinotok w ciazy??
Odpowiedz

Slinotok w ciazy??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • deidre Ekspertka
    Postów: 162 258

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ślinotok jest okropny.
    Zaczęło się gdzieś w 7-mym tygodniu i trwa do dziś.
    Zaczyna się prawie zaraz jak wstanę rano aż do momentu jak zasnę - najczęściej nie mogę usnąć bo cały czas mam pełno w ustach i ciągle muszę wypluwać...
    a jak szybko nie wypluję to nasilają się mdłości i wtedy to już muszę do kibelka lecieć :/

    Przekopałam internet w poszukiwaniu sposobów jak zmniejszyć ten ślinotok, ale u mnie wywołują odwrotny efekt :/ np. częste mycie zębów pastą miętową albo ssanie cukierków miętowych. U mnie niestety mięta powoduje dokładnie odwrotny efekt.
    W mojej apce ciążowej też nic rewelacyjnego na ten temat nie piszą niestety, tzn myć często zęby, ssać cukierki miętowe, jeść często małe posiłki, pić wodę małymi łykami... może komuś pomoże, mi niestety nic nie pomaga :(

    jaszczurka lubi tę wiadomość

    v50lkjv.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 18 lutego 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kochana nie jestes sama ja juz mam od 6 tyc i mam juz dosc.
    Dokladnie to co opisalas ja przezywam to samo :(
    deidre wrote:
    U mnie ślinotok jest okropny.
    Zaczęło się gdzieś w 7-mym tygodniu i trwa do dziś.
    Zaczyna się prawie zaraz jak wstanę rano aż do momentu jak zasnę - najczęściej nie mogę usnąć bo cały czas mam pełno w ustach i ciągle muszę wypluwać...
    a jak szybko nie wypluję to nasilają się mdłości i wtedy to już muszę do kibelka lecieć :/

    Przekopałam internet w poszukiwaniu sposobów jak zmniejszyć ten ślinotok, ale u mnie wywołują odwrotny efekt :/ np. częste mycie zębów pastą miętową albo ssanie cukierków miętowych. U mnie niestety mięta powoduje dokładnie odwrotny efekt.
    W mojej apce ciążowej też nic rewelacyjnego na ten temat nie piszą niestety, tzn myć często zęby, ssać cukierki miętowe, jeść często małe posiłki, pić wodę małymi łykami... może komuś pomoże, mi niestety nic nie pomaga :(

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 24 lutego 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ślinotoku nie mam na razie, ale wygląd śliny jest inny. Jest biała i ma dużo bąbelków powietrza, jak słabo ubite białko jaja

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 6 marca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jeszcze doszlo do wstretnego slinotoku, ktory mam chyba od 6 tgc uczucie wlosa w gardle non stop
    Masakra nie wiem co juz mam robic zwarjuje chyab.


    W zwszlej ciazy mialam tylko slinotok okolo 7 miesiaca i trwal az do porodu:(

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też dopadł ślinotok wrrrr strasznie dużo mam śliny w buzi, masakra jakaś. :(

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ