BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Slinotok w ciazy??
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

deidre
Ekspertka
257

Wysłany: 17 lutego 2014, 12:44
Cytuj | (1) | Zgłoś
U mnie ślinotok jest okropny.
Zaczęło się gdzieś w 7-mym tygodniu i trwa do dziś.
Zaczyna się prawie zaraz jak wstanę rano aż do momentu jak zasnę - najczęściej nie mogę usnąć bo cały czas mam pełno w ustach i ciągle muszę wypluwać...
a jak szybko nie wypluję to nasilają się mdłości i wtedy to już muszę do kibelka lecieć :/

Przekopałam internet w poszukiwaniu sposobów jak zmniejszyć ten ślinotok, ale u mnie wywołują odwrotny efekt :/ np. częste mycie zębów pastą miętową albo ssanie cukierków miętowych. U mnie niestety mięta powoduje dokładnie odwrotny efekt.
W mojej apce ciążowej też nic rewelacyjnego na ten temat nie piszą niestety, tzn myć często zęby, ssać cukierki miętowe, jeść często małe posiłki, pić wodę małymi łykami... może komuś pomoże, mi niestety nic nie pomaga :(

jaszczurka lubi tę wiadomość

v50lkjv.png

jaszczurka
Autorytet
534

Wysłany: 18 lutego 2014, 17:41
Cytuj | (0) | Zgłoś

Kochana nie jestes sama ja juz mam od 6 tyc i mam juz dosc.
Dokladnie to co opisalas ja przezywam to samo :(
deidre wrote:
U mnie ślinotok jest okropny.
Zaczęło się gdzieś w 7-mym tygodniu i trwa do dziś.
Zaczyna się prawie zaraz jak wstanę rano aż do momentu jak zasnę - najczęściej nie mogę usnąć bo cały czas mam pełno w ustach i ciągle muszę wypluwać...
a jak szybko nie wypluję to nasilają się mdłości i wtedy to już muszę do kibelka lecieć :/

Przekopałam internet w poszukiwaniu sposobów jak zmniejszyć ten ślinotok, ale u mnie wywołują odwrotny efekt :/ np. częste mycie zębów pastą miętową albo ssanie cukierków miętowych. U mnie niestety mięta powoduje dokładnie odwrotny efekt.
W mojej apce ciążowej też nic rewelacyjnego na ten temat nie piszą niestety, tzn myć często zęby, ssać cukierki miętowe, jeść często małe posiłki, pić wodę małymi łykami... może komuś pomoże, mi niestety nic nie pomaga :(

ukdyj44j93kc68pw.png
82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png

mad8
Autorytet
274

Wysłany: 24 lutego 2014, 19:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ślinotoku nie mam na razie, ale wygląd śliny jest inny. Jest biała i ma dużo bąbelków powietrza, jak słabo ubite białko jaja

jaszczurka
Autorytet
534

Wysłany: 6 marca 2014, 19:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mi jeszcze doszlo do wstretnego slinotoku, ktory mam chyba od 6 tgc uczucie wlosa w gardle non stop
Masakra nie wiem co juz mam robic zwarjuje chyab.

W zwszlej ciazy mialam tylko slinotok okolo 7 miesiaca i trwal az do porodu:(

ukdyj44j93kc68pw.png
82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png

ISZTAR
Koleżanka
15

Wysłany: 1 kwietnia 2014, 09:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
mnie też dopadł ślinotok wrrrr strasznie dużo mam śliny w buzi, masakra jakaś. :(

ganns65gk1nf21bw.png
f2w3rjjgoonjbtgg.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)