X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Slinotok w ciazy??
Odpowiedz

Slinotok w ciazy??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • albinoina Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 13 lutego 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkie fasolinki,napiszcie nam staraczkom ,czy jednym z waszych poczatkowych objawow byl slinotok??
    ciagle produkujaca sie wodnista slina...(ja tak mam i nie nadazam polykac-2 dni spozniony okres)
    !!dzieki wielkie!!!!

  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 13 lutego 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie zauważyłam u siebie, ale gdzieś tam kiedyś czytałam jako o jednym z objawów


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ślinotok objawem ciąży? przyznam szczerze, że pierwsze słyszę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zauważyłam u siebie, ale nie jako objaw, tylko dopiero w 5 - na początku 6 miesiąca. I myślę, że trudno to nazwać ślinotokiem, ale jednak zwiększona ilość śliny jest. Ale chyba raczej nie traktowałabym tego jako objaw ciąży..

  • albinoina Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 13 lutego 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie, myslalam ,ze moze przez to ,ze jestem glodna(mam bardzo wzmozony apetyt) ale wlasnie jestem po obiedzie i wciaz produkuje mi sie ta slina non stop, no nic zobaczymy jutro ,
    dzieki mimo wszystko:)

  • magdeczka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 lutego 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tak samo ;) jestem w 8tyg :) mam dużo śliny, nie non stop ale dosyc czesto ;)

    Magda W.
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 26 lutego 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak nie mialam, ogolnie niewiele mialam objawow ciazy w sumie to tylko zmeczenie i glod (pamietam jak sie zdziwilam jak pierwszy raz zglodnialam - przed ciaza nigdy nie czulam glodu)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudno to nazwac slinotokiem, ale mam prace mowiona i zauwazylam, ze czasem topie slowa i musze robic czesciej spacje jak mowie zeby przelknac

  • susel Znajoma
    Postów: 18 4

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 7t i zdecydowanie od kilku dni mam wiecej sliny,wiec moze.. ;)

    www.dodobabies.pl
    Facebook: https://www.facebook.com/dodobabiesPL
    Instagram: @dodobabies
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem aktualnie w 10tc i też zauważyłam u siebie podobny objaw. Zwiększna ilość śliny w buzi

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Naatalia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 9 tyg i również mam ślinotok:) ale to bardziej przez mdłości, czasami nie nadążam połykać sliny ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albinoina wrote:
    Hej wszystkie fasolinki,napiszcie nam staraczkom ,czy jednym z waszych poczatkowych objawow byl slinotok??
    ciagle produkujaca sie wodnista slina...(ja tak mam i nie nadazam polykac-2 dni spozniony okres)
    !!dzieki wielkie!!!!

    Wiem, ze odpisuje prawie po roku, ale bardzo mnie rozbawilo to pytanie o ślinotok:) Ja miałam ślinotok juz po stwierdzeniu ciaży na widok ogórka kiszonego :)))))))))

  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam slinotok w ciazy masakra jakas ostatnie miesiace to siedzialam z recznikiem bo nie dawalmam rady :)
    Nie wspominajac juz o gumach do zucia:)

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam slinotok...masakra chusteczki co chwile, lub poprostu ,,spluwam do umywalki" uciazliwe jak nie wiem co-ale i tak wolę to niz mdłosci, które mi dokuczały i troche dokuczają jeszcze

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero pod koniec 8 tygodnia zauważyłam taki objaw ;)

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • aisha Debiutantka
    Postów: 9 11

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ślinotok około tygodnia przed terminem miesiączki i pragnienie jakby ten nadmiar śliny nie wystarczał hehe. :P Oczywiście mnóstwo jeszcze innych objawów ale ślinotok też był i jest nadal.A mam pytanko tak z innej beczki czy którą z was bolały nogi?Mnie od wczoraj bolą tyle że to nie są skurcze tylko tak jakbym miała za krótki mięsień w stosunku do nogi.

  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie radzicie z tym paskudztwem ja już mam dość znowu mnie odpadło :/

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisha ja miałam takie uczucie na początku ciąży-bolały mnie nogi szczególnie rano po wstaniu z łózka, a ślinotok pojawił się w tym tygodniu...

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • Julayla Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam ślinotoku ;p Jestem w 9tc i jedyne co to boli mnie brzuch i od czasu do czasu jest mi niedobrze.

    Oczekiwanie **********
  • Mika 28 Autorytet
    Postów: 1206 914

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ból brzuszka i to ze jest Ci niedobrze to akurat chyba dobre objawy ale stresujące troszku kazdy inaczej przechodzi ciąże tak więc trzeba przetrwać :) a jeśli chodzi o slinotoki to Ja też to coś miałam jak się budziłam w nocy to miałam trochę poduszkę mokrą zastanawiałam się od czego no i już wiem trochę poczytałam no cóż minęło na razie ale podobno jest to objaw który wraca :( niestety ale to chyba malutki problem a i pragnienie miałam mega spore potrafiłam wypić 0,5l wody nie przerywając i jeszcze chciało mi się pić :)

    bhywkrhm4kro7bny.png
    relgio4pjw325a69.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ