X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Skoki temperatury w ciazy.
Odpowiedz

Skoki temperatury w ciazy.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 24 października 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze temerature regularnie od początku ciaży i nigdy nie miałam 37 nawet zawsze po 36,5-36,8 i mam zdrową ciaże i śliczną niunie w brzusiu :)

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 25 października 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile ja sie temperatury namierzyłam w ciązy, po kilka razy dziennie!!! To była moja obsesja... przy każdym spadku byłam przekonana, ze poronię. masakra, dopiero dziewczyny tu na forum wybiły mi z glowy mierzenie temperatury!! Po co się nakręcać i stresowac, skoro spadki są normalne i o niczym złym często nie świadcza??

    Więc dziewczyny darujcie sobie mierzenie temperatury, to tylko niepotrzebny stres, który jak wszystkie wiemy nie jest wskazany:)

    pasia27 lubi tę wiadomość

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 25 października 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie aga! Ja mierzylam caly czas i 36.6 wiec nawet nie sadzilam ze zaszlam a jednak wystarczylo a myslalam ze to malo..

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 26 października 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie po implantacji zarodka, ktora odbywa sie chyba w 7 dobie od owulacji tempka byla caly czas 37 lub powyzej
    po owulacji tempka byla wyzsza niz przed a pozniej ta implantacja i od razu skok na 37 i wiedzialam ,ze to ciaza.

    bedac w ciazy nie trzeba juz mierzyc, bo i po co.

    elukkkcha245 lubi tę wiadomość

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ