X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Silny okresowy ból brzucha
Odpowiedz

Silny okresowy ból brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 9 września 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś w nocy bardzo bolał mnie brzuch:( Bóle bardzo podobne do okresowych. Chwilka bólu i spokój i znowu ból i spokój... Nie mam żadnych plamień, beta przyrasta prawidłowo, lekarza mam dopiero w piątek... Jak myślicie czy mam się martwic??? :(

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 9 września 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz się nie martwić ponieważ w początkach ciąży rozciąga się macica. Bóle miesiączkowe na początku ciąży są normalne i nie wskazują nic złego. Tak samo jak bóle w pośladku , pachwinach, kłucie i ciągnięcie w jajnikach. Organizm próbuje przystosować się do nowych warunków w jakich będzie funkcjonował przez najbliższe 9 miesięcy. Jeśli bardzo boli to weź nospe i leż, odpoczywaj.

    Krysti, gosiunia, Młoda Mama :), Konwalia, isssi lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 9 września 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga dzięki za odpowiedz, uspokoiłaś mnie :)

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 10 września 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszy mnie to bardzo , że choć trochę Cię uspokoiła bo stres w ciąży jest jak najbardziej nie wskazany.

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tez mam raz tak raz tak:))

  • yulya Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 września 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi dziewczyny :) jestem w 7 tc i też ciągle odczuwam bóle podbrzusza i kłucie w jajnikach ;/ trochę się boję, bo moja pierwsza ciąża była ciążą pozamaciczną i bardzo zależy mi żeby teraz wszystko było ok. Czy myślicie,że mogę połknąć nospe? Jestem jeszcze zielona w temacie ciąży, bo póki co byłam tylko na jednej wizycie u gina, następną mam w środę,a te bóle są nie do zniesienia :(

    hchy9jcgigu9c5gy.png
  • shaja88 Ekspertka
    Postów: 175 321

    Wysłany: 14 września 2014, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozna brac nospe. Mi gin w razie bólu przepisal 3x1.

    w57vrjjgp900ebr8.png

    Nasz pierwszy cud 1.04.2015 Kornelia :*
  • yulya Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 14 września 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :)

    hchy9jcgigu9c5gy.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 14 września 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto jeszcze brać magnez 3 razy dziennie. No-spe forte najlepiej 2-3 x dziennie.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Asiula1986 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 17 września 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.ja jestem w 7tc i tez w nocy mam bole w dole brzucha,ostatnio byly nie do wytrzymania:-(mi lekarz rowniez powiedzial ze to jest normalne i poki co nie ma powodow do niepokoju.nie wiedzialam tylko ze moze wziac No-spe...

  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 17 września 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko będzie ok, to normalne

    Krysti lubi tę wiadomość

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 11 października 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja właśnie drugi dzień zdycham z bólu, a że plamię to wczoraj byłam u gina, dał mi dupka na plamienia a bóle powiedział że to normalne bo zarodek się wgryza w ściankę macicy i to może boleć..... szczerze mówiąc zastanawiam się nad nos-pą, a ból mieście się w podbrzuszu i ciągnie do pachwiny promieniując w pośladek i prawa nogę, najgorzej to mnie boli noga :/

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • MMadlen Koleżanka
    Postów: 59 14

    Wysłany: 14 października 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku też zrywał mnie silny, skurczowy ból w nocy, lekarz powiedział,
    że to nie jest normalne. Biorę Luteinę 2x2 i Duphaston 3x1.
    Teraz co jakiś czas mam ataki bólu, które mijają po wzięciu no-spy lub Buscopanu.

    atdcdf9hupxgtotv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Mnie zanim jezcze dwoeidziałam się o ciąży strasznie bolało podbrzusze najbardziej wnocy takie skurcze,że masakra przez dwa tyg teraz boli tylko od czasu do czasu nawet nospa nie pomagała,ponoc to normalne bo macica się rozszerza.Teraz biore luteine 3x1

    Wierząca lubi tę wiadomość

  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 16 października 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak byłam w pierwszej ciąży to na samiutkim początku miałam takie ostre kłucie i skurcze, ale jakoś chyba po dwóch tygodniach przeszło

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 25 października 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj miałam bole jak na miesiaczke to jest normalne?


    ea895dd043.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 25 października 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez bolal brzuch bardzo, jem nospe 2-3x dziennie i magnez+B6 i jest lepiej :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • dorcia8919 Autorytet
    Postów: 746 1512

    Wysłany: 25 października 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że nie tylko ja mam obawy, co do bólu brzucha. Ale czytając Wasze słowa uspokaja mnie to. Do lekarza dopiero idę na pierwszą wizytę, więc jeszcze nie wiem co i jak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja jestem po pierwszej wizycie u ginekologa. Z obliczen belly wynika ze to 6tyg i 2 dni a ginekolog po zrobieniu usg stwierdzil ze to 5-6 tydzien. Na wizyte czekalam z niecierpliwoscia bo rowniez mialam silne miesiączkowe bóle podbrzusza które towarzyszyly mi również 1,5 roku temu przy poronieniu w 10tyg. :( No i niestety tym razem rowniez jest cos nie tak... beta niby dobrze wzrastala, progesteron w tamtym tyg 12,8 ale zaczęłam od razu przymować duphaston a tu się okazało po dzisiajszym usg ze ciąża ma małe szanse na rozwinięcie się. Lekarz stwierdzil ze jest zbyt duze ciałko zółte i jak najszybciej mam wykonac badania ANA-1, ANA2, Przeciwciała antykardiolipidowe . Mam cichą nadzieje że wszystko będzie dobrze ale jak pomysle ze znowu mam przechodzic przez to co wczesniej to nogi się podemną uginają.
    Trzymajcie się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra daj znac co u Ciebie. Trzymam kciuki. Ja jestem w 4 tyg 6 dniu ciazy. Dzis pobolewa mnie lewy jajnik i jestem jakas slabsza. W pon bylam u gin (4tydz4dzien). W macicy byl widoczny 3mm pecherzyk. Za 2 tyg mam ponowna wizyte. Jako ze staramy sie z mezem o dzieciatko juz 1,5 roku to jestem przewrazliwiona i pelna obaw. Na poczatku roku zobaczylam juz 2 kreski na tescie, coprawda ta ciazowa slaba ale byla. Wtedy sie nie udalo ale tez nie bylam u gin, potem stwierdzil ze to ciaza biochemiczna. Tym razem pecherzyk byl widoczny:) Mialam tylko nadzieje ze dostane duphaston lub luteine ale moj lekarz stwierdzil ze do momentu kiedy nie ma plamienia czy komplikacji to nie widzi sensu jej brania.
    Ide spac i zobacze co przyniesie jutro... Mam nadzieje ze ten bol jajnika ustanie bo mnie niepokoi.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ