X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Silny okresowy ból brzucha
Odpowiedz

Silny okresowy ból brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • sweetfire Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 4 tyg i 5 dniu też mam cały czas bóle jak na okres, ciągnące, kłucie jajnika, lekarka dała mi duphaston, biorę 3 dzień, ale nie pomaga, łykam też no-spe, jedyne co to po duphastonie piersi przestały tak boleć, wcześniej ból był nie do zniesienia, też widziałam pęcherzyk:) lekarka powiedziała, że te bóle są normalne, gdzieś wyczytałam, chyba tu nawet, ale tyle tego czytam, ze już się gubię, że jak ma się bolesne miesiączki to często początek ciąży tak wygląda.Też mnie to jednak niepokoi.

  • Sharin Znajoma
    Postów: 18 23

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Podepnę się pod ten wątek, ponieważ mam pewną wątpliwość... Jestem w 11 tc i do tej pory zdarzało mi się mieć bóle brzucha - słabsze lub mocniejsze, ale wyłącznie "ze strony" żołądka. Dzisiaj jednak po raz pierwszy, ok. 20 minut po posiłku dostałam bardzo silnego skurczu w podbrzuszu, aż nie mogłam ustać w miejscu. Gdy usiadłam na chwilę było lepiej, jednak znowu po wstaniu i kilku krokach skurcz powrócił ponownie jeszcze mocniejszy. Cała zlałam się potem ze stresu, na szczęście nie mam śladów plamienia. Minęło od tej pory 2 godziny, jednak bardzo się martwię. Czy mimo, że skurcze trwały kilkanaście sekund po czym całkowicie przeszły, mam powód do niepokoju? Czy powinnam zgłosić to lekarzowi, mimo że jest już lepiej? Wiem, panikuję, ale pierwszą ciążę straciłam i każdy nietypowy objaw jest dla mnie mocno niepokojący... Będę wdzięczna za odpowiedź!

  • sweetfire Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sharin mama nadzieję , że lepiej się już czujesz.
    zgłoś lepiej lekarzowi takie zdarzenie, lepiej dmuchać na zimne

  • Sharin Znajoma
    Postów: 18 23

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :)
    Wczoraj wieczorem ponownie powtórzymy mi się bardzo silne bóle, pierwszy raz czegoś takiego doświadczyłam. Już chciałam jechać do szpitala, jednak nagle dostałam silnej biegunki i po godzinnej wizycie w toalecie poczułam się znacznie lepiej... Dzisiaj jest już na szczęście dobrze, biegunka się nie powtarza. Ostatni raz jednak zdecydowałam się jeść na mieście ;) Przez to zatrucie pokarmowe nabawiłam się nie małego strachu. Mam tylko nadzieję, że taki jednorazowy incydent nie zaszkodzi maleństwu. I chyba muszę też nauczyć się trzymać swoje nerwy w ryzach, bo pewnie jednorazowa biegunka nie zaszkodzi tak bardzo jak mój całodzienny stres z nią związany...

    isssi lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ