X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Silne bóle głowy I trymestr
Odpowiedz

Silne bóle głowy I trymestr

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szczescie Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 listopada 2020, 02:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy zmaga lub zmagał się z silnymi migrenami w ciąży? Czy zazywaliscie paracetamol? U mnie ból podbrzusza i bóle głowy. .

  • Abilify05 Autorytet
    Postów: 1854 625

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie wczesna ciąża, dowiedziałam się wczoraj, ale od 3 dni mam bóle głowy, nie mogę przez to zasnąć. Na razie nic nie łykam, przechodzi czasem samo. Paracetamol niby można w ciąży.

    cf9d999d03.png
    Starania od 09.2018
    💗28 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020-1 IUI❌| 11.2020-2 IUI💪 10 t.c.-<3 przestało bić | 03.2021-3 IUI❌| 04.2021-4 IUI💪
  • patryka Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 8 lipca 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również mam bóle głowy i miałam w poprzedniej ciąży w 1 trymestrze. Jakoś się przemeczylam, szlam spać i było nawet znośnie. Jednak teraz mając już jedno dziecko, nie pójdę spać w środku dnia. Czy można brać paracetamol w 1 trymestrze ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ