X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr sex we wczesnej ciązy
Odpowiedz

sex we wczesnej ciązy

Oceń ten wątek:
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    nam tez lekarz powiedział ze nie ma przeciwwskazań ..tyle że ja nie mam w ogóle ochoty na <3 ..mam takie mdłości dodatkowo że uniemożliwiają mi myślenie nawet o tym ..ale mam nadzieje ze to się zmieni . i zachce mi się w końcu heh :)

    Z pewnoscia sie zmieni :-) ja jestem jeszcze przed mdlosciami i generalnym zlym samopoczuciu wiec libo utrzymuje sie dosc wysokim poziomie. jedynie to czuje sie troche zmeczona i senna ale to wszystko :-)

    atdci09k18tcna0b.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie pani doktor powiedziała dopiero fgdy po seksie pojawiło sie plamienie, żebym oduściła sobie większą aktywność fizyczna i seks w czasie gdy według kalendarza miałaby przypadać miesiączka no i wyjasniła ze orgazm może pobudzic macice do skurczy, i być odczytany w I trymestrze jako sygnał do poronienia, jeśli ktos ma do tego skłonność. Po tym oduściliśmy sobie seks do końca I trymestru myślałam że mnie rozniesie energia ale jakoś udało sie dotrwać i teraz jest ok. chociaż tez ostrożnie. Więc jak widac reguły nie ma:)

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też lekarka powiedziała w 6t3d że nie widzi przeciwwskazań dopuki nie będzie bóli i plamień. ale podobnie jak martusska nie mam ochoty przez mdłości i ogóle uczucie rozbicia.. :( a niestety u mnie mdłości nasilają się wieczorem a że jakoś nie moge zwymiotować to się męczę i zdycham. a mąż tylko pyta jak mi może pomóc.. :(

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeehhh mi cała ochota na sex przesla wraz z nadejsciem mdlosci i ogolnego zlego samopoczucia. Jedyne co moze to mnie przytulac i miziac ale cala reszta odpada czuje wrecz hmm nie wstret ale taka straszna bariere zupelna niemoc jakbym stracila poped seksualny, czy to normalne ???

    atdci09k18tcna0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz 5 tygodni sie nie kochałam z mezem...mimo ze mam zakaz od lekarza to i tak nie mam ochoty...mam nadzieje ze to sie zmieni

  • Chiang Mai Autorytet
    Postów: 264 418

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ochotę na seks ale po krwawiłam wiec mam zakaz :( chyba do końca pierwszego trymestru :(

    3i49cwa1t57en9fi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj zapytałam lekarza dlaczego sex w I trymestrze nie jest wskazany a ja poprostu mam zakaz i wyjaśnił mi to tak " sama penetracja pewnie by nie zaszkodziła lecz orgazm wywołuje skórze, które mogą prowadzić do poronienia"

  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa nie martw się libido w pierwszym trymestrze spada, za to w drugim wzrasta, przynajmniej u mnie :) I doznania podczas seksu są bardziej intensywne :)

    Lissa lubi tę wiadomość

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka wrote:
    Lissa nie martw się libido w pierwszym trymestrze spada, za to w drugim wzrasta, przynajmniej u mnie :) I doznania podczas seksu są bardziej intensywne :)

    :-) no coz pozostaje tylko cierpliwie czekac ;-)

    atdci09k18tcna0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To indywidualna sprawa. ;)
    U mnie nie było problemów i mogłam <3. Teraz mam tylko 2 tyg przerwy do następnej wizyty ze względu na to, że dostałam tabletki dopochwowe. :)
    Tak to dostałam pozwolenie ;D

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhhhhhhHHHHH JA TEZ MAM ZAKAZ...nawet nie che myslec bo już 2,5 tygodnia bez a co dalej.. nie widac swiatełka w tunelu.. szkoda wg pisac , ale najważniejsze to dzidziuś.. ja dam rade a moj N to musi byc cierpliwy , bo wiedział jak bedzie jak sie uda..może tez mu dobrze zrobi wstrzemięźliwość.. a co mi tam razem nieśmy to brzemię

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak długo jak dla mnie to nie było frustrujace (podkreca ni ia potem nici z finału w moim przypadku) to jeszcze rochę działaliśmy, ap otem rzucił sie na aktywności fizyczne jak szalony - bieganie porzadki sprzatanie, basen skakanka wyglada etraz jak młody bóg, i jakoś dotrwaliśmy do II trymestru.

    Modelka, Jus1985, lubek lubią tę wiadomość

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 27 lipca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam ochoty wcale ostatni sex był podczas zapłodnienia maz też mówi ze się boi ze zaszkodzimy kruszynce

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 lipca 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak byłam w szpitalu, to rozmawiałam na ten temat z kilkoma lekarzami i położnymi i każdy mówił to samo, czyli jeśli ciąża jest zdrowa, to nie ma żadnych przeciwwskazań, seks w ciąży nie powoduje też poronienia, a jedynie może inicjować poronienie do którego i tak by doszło.

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 28 lipca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na szczęście nie ma żadnych przeciwwskazań i jak na razie nie ma też po żadnych plamień itd. a powiem, że mam na to wielką ochotę i ogólnie mam intensywniejsze doznania :D

    Krysti lubi tę wiadomość

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • joapaw Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    Ja jak byłam w szpitalu, to rozmawiałam na ten temat z kilkoma lekarzami i położnymi i każdy mówił to samo, czyli jeśli ciąża jest zdrowa, to nie ma żadnych przeciwwskazań, seks w ciąży nie powoduje też poronienia, a jedynie może inicjować poronienie do którego i tak by doszło.

    Mnie natomiast lekarz powiedział, że zero seksu do 12 tyg ciąży. Ja jak ja, w sumie nie mam ochoty, ale mężuś? :) będzie musiał jakoś to przetrzymać :D Dzidzia najważniejsza. Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 10:14

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny sa inne sposoby zadowolenia meza :D

    Krysti lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D yoooo:) zgadzam się:) są inne chwyty dozwolone .

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bo kobicie nie wolno to po chlopa meczyc :D ? jajka bola pozniej hahhaha

    Krysti lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne :):) Mozna fajnie inaczej się zabawić i też facet ma przyjemnosci :) Sexy bielizna podnieca oj podnieca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 13:18

    weronika86 lubi tę wiadomość

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ