X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Serduszko beta hcg
Odpowiedz

Serduszko beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosha1510 Przyjaciółka
    Postów: 99 57

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu nowa, a tresci tyle... moglybyscie napisać przy jakim wyniku bety mialyscie na usg widoczne serduszko?
    Jestem po poronieniu zatrzymanym. Wtedy malo wiedzialam w tym temacie, nie sprawdzalam bety itd.


    f94885cdbcf6989bacbdb94751e959fc.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 13 grudnia 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć powiem Ci ze nie patrz na ta bete. Bo tylko nie potrzebnie będziesz się stresować ze jedna przy takim wyniku miała tyle a ty masz taki i nie masz. Każda z nas jest inna. 🙂 Ja robiłam bete 2 razy na samym poczatku tylko sprawdzić przyrost. Był prawidłowy to dałam sobie spokoj. Serduszko zobaczyłam pod koniec 6 tyg. A w którym tyg juz jesteś? Byłas u lekarza ?

    Życzę zeby tym razem wszystko bylo dobrze 😊😊😊

  • Gosha1510 Przyjaciółka
    Postów: 99 57

    Wysłany: 13 grudnia 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bete sprawdziłam pierwszą 3go grudnia 72 i po 48h 5go 143. Wg OM mam 7tc, ale mam dluzsze cykle więc jest na pewno młodsza. Usg mam w czwartek. Poprzednią ciążę rozpoznałam w 6tc wg usg. A 2 tyg pozniej nadal nie było serduszka, wg usg 6tc+5. Przyjelam diagnoze i zglosilam sie ze skierowaniem do szpitala. Na pierwszej wizycie dostałam duphaston na odczepne. Chodze od lekarza do lekarza i liczę na znalezienie kogoś, kto okaze troche zrozumienia. Bo na razie wszedzie szydzą ze jestem za wczesnie... dlatego sama szukam, dopytuje.... czekalam na ta ciaze 1.5 roku.


    f94885cdbcf6989bacbdb94751e959fc.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie jak poszłam na usg 6tc według OM to miałam tylko pęcherzyk. Bo tez mam długie cykle i mi sie przesunęła owu. I jak dostałam krwawienia to poleciałam to juz według usg bylam w 6 tc a minęło 2 tyg od poprzedniego usg. Wiec nie stresuj się napewno będzie wszystko dobrze. 😊😊😊😊

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ