BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Seks a ciąża
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Smutnamiss
Autorytet
233

Wysłany: 30 stycznia, 16:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mam pytanie wczoraj byłam u Pani profesor która stwierdziła że seks na początku ciąży jest niedozwolony a potem w późniejszym etapie delikatny przerywany bo ponoć nasienie szkodzi dziecku czy któraś z was spotkała się z tym stanowiskiem

27a73b5519.png

Leira
Autorytet
1177

Wysłany: 30 stycznia, 17:51
Cytuj | (2) | Zgłoś
Smutnamiss wrote:
Mam pytanie wczoraj byłam u Pani profesor która stwierdziła że seks na początku ciąży jest niedozwolony a potem w późniejszym etapie delikatny przerywany bo ponoć nasienie szkodzi dziecku czy któraś z was spotkała się z tym stanowiskiem

Nasienie szkodzi dziecku? A niby w jaki sposób? Przenika przez ściany zamkniętej macicy i plemniki dziobią dziecko w głowę? :D

Karolajnos, Foto_Anna lubią tę wiadomość

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

PsychoPatka91
Znajoma
2

Wysłany: 30 stycznia, 18:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mój powiedział, ze dozwolony, tylko z rozsądkiem :)

Smutnamiss
Autorytet
233

Wysłany: 30 stycznia, 20:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Właśnie się zdziwiłam opierdzieliła mnie ze wogole myślę o tym i że skrzywdzę dziecko

27a73b5519.png

Leira
Autorytet
1177

Wysłany: 30 stycznia, 20:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Smutnamiss wrote:
Właśnie się zdziwiłam opierdzieliła mnie ze wogole myślę o tym i że skrzywdzę dziecko

Ja uważam, że gdyby seks miał szkodzić ciąży to natura spowodowałaby zaklejenie kobiecej waginy w ciąży ;)

Oczywiście, gdy ciąża jest zagrożona, np krwiak odkleja jajo to lepiej zachować ostrożność, ale w fizjologicznej ciąży? No proszę Cię :)

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Smutnamiss
Autorytet
233

Wysłany: 30 stycznia, 20:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Też mi się wydaje że przesądza przecież nie ma tak chyba żeby 9 miesięcy a potem jeszcze zanim się dojdzie do siebie zachowywać abstybencję

27a73b5519.png

Arashe
Autorytet
1715

Wysłany: 31 stycznia, 07:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
To moja córka dwuletnia powinna nie żyć, albo być chora jakby to miało zaszkodzić :P, może jej żal ściska 4 litery i dlatego tak gada... Co za bzdura w zdrowej ciąży... Po porodzie to ja rozumiem, że trzeba odczekać, bo i tak wszystko boli.

o148df9hhpptvykt.png
Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
f2w33e3k81kggp6z.png

Sylvuszka
Ekspertka
79

Wysłany: 13 lutego, 18:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mi dwóch lekarzy (i to bardzo dobrych) powiedziało, że nasienie nie wpływa na dziecko ale na szyjkę (zawiera prostaglandyny) i może ją zmiękczyć, co natomiast może doprowadzić do wcześniejszego porodu. Dlatego seks 'z zakończeniem' jest polecany kobietom po terminie jako wywołanie akcji. Ale współżycie samo w sobie od początku nie zagraża, możesz co najwyżej delikatnie plamić, bo jakieś naczynko pękło.

ug37zbmhhos96wio.png
85990tc7kbzhfsky.png
II starania od 04.2018r, 09.2018- CLO, udało się; 11.2018 PJP 10tc; 24.12 dwie krechy

Arashe
Autorytet
1715

Wysłany: 14 lutego, 17:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Moja szyjka mimo regularnego współżycia w ciąży z zakończeniem wewnątrz była ciasno zamknięta jeszcze na kontroli tydzień przed 40 tc tj. tydzień przed porodem. Więc może ta obawa także dotyczy tych, które mają problemy z szyjka.
Kobiety próbują przyspieszyć poród wspolzyjac dużo i codziennie od 38 tc i nic im to nie daje ;)

o148df9hhpptvykt.png
Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
f2w33e3k81kggp6z.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)