X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Rozstępy co z nimi robić?!
Odpowiedz

Rozstępy co z nimi robić?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    nie było mnie dosyć długo na portalu z wielu względów :) ale mam pytanie co wcieracie w brzuszki żeby nie było aż takich rozstępów?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja np kupiłam bio-oil u mojej koleżanki działało a u mnie nie chce zadziałać :(

  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 7 lipca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naczytalam sie troche na forach i z opowiesci moge polecic kilka kosmetykow na rozstepy.. (mam nadzieje, ze u mnie tez zadzialaja, hehe)

    -bio-oil tak jak kolezanka wyzej napisala,
    -roznego rodzaju oliwki, szczegolnie bambino... niektore dziewczyny smaruja sie zwykla oliwa z oliwek i tez pomaga,
    -perfecta dax seria mama
    -balsam z rossmanna seria babydream dla maluszka
    -maslo shea butter
    -warto tez do kapieli w wannie dac troche olejku do kapieli, zeby nawilzyc cale cialo:)

    mam nadzieje, ze komus pomoge:)

    oar843r8kh12ukn4.png
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 8 lipca 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję balsam palmersa przeciw rozstępom. Ale szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać kiedy go skończę, ze względu na słodki i mdły zapach masła kakaowego. Ale poza zapachem produkt jak najbardziej wart polecenia.
    O bio-oil i zwykłych oliwkach również czytałam. Najważniejsze to stosować te preparaty regularnie, żeby skóra zawsze była odżywiona i nawilżona.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • Owca83 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 lipca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja używam balsamów Mustela. Niestety są dość drogie, bo ponad 100 zł. Ale są wydajne, więc mam nadzieję, że na trochę wystarczą. Dopiero zaczynam, ale koleżanka ma świetne rezultaty, więc jestem dobrej myśli. Inna z kolei leciała na bio oil, ale nic nie pomogło. Pewnie sporo zależy od regularności i predyspozycji. Zobaczymy :)

    Owca83
  • ebrzozowska Nowa
    Postów: 3 33

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja mogę polecić krem przeciw rozstępom firmy Gerber. Kupiłam go zupełnie przypadkiem, bo akurat tylko ten był w aptece ;) Ma bardzo przyjemny i delikatny zapach, szybko się wchłania, kosztuje 20-30zł i wyczytałam masę pozytywnych opinii na jego temat. Firma "dzieciowa", więc może coś w tym jest :D

    Poza tym moja siostra używa balsam Palmers i też sobie chwali. Chociaż nie każdemu może pasować mocny kokosowy zapach tej serii.

    7v8rvfxml2ia4ef6.png
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam obecnie palmers, bardzo fajny i nawilżenie czuć cały dzień(stosuje na biust jak na razie bo szybko rośnie), mam zamiar kupic jeszcze gerber i Oillan Mama, mam również ponad 100ml próbek Ziaja mamma mia :)

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat :) używacie coś od początku ciąży? Na biust, brzuch ? Jakiej firmy, jaka cena?

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalam, ze warto jesc galaretke w czasie ciazy, bardzo pomoga na rozstepy :)

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 7 listopada 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy zwykła oliwka dla dzieci :)

    Polecam smarowanie czymkolwiek byle nawilżać, natłuszczać. Rano i wieczorem. Nie warto wydawać pieniążków na kremy nie wiadomo za ile. Rozstępy jeśli mają się pojawić to i tak się pojawią...nie ma preparatów na to - każdy uczciwy lekarz to potwierdzi.

    U mnie brak :D

    oz14qxb.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 16:20

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 8 listopada 2014, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanie czy mozna wcierac oliwke rekawiczka do pillingu ?? Taka lekko chropowata?? :)

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje oliwkę dla dzieci Bambino na brzuszek, okolice,uda i pośladki. Od 3 miesiąca ciąży polecam krem na rozstępy, mimo że ich nie mam to zawczasu chce im zapobiegać. Bardzo dużo kobiet wypowiadało się pozytywnie o balsamie na rozstępy dla ciężarnych firmy Palmers, kupiłam tydzień temu, wchłania się bardzo dobrze, skóra jest nawilżona, uwaga jeśli chodzi o zapach nie każdej, szczególnie tej która ma mdłości przypadnie on do gustu.
    Podsumowując polecam:
    * Oliwkę dla dzieci
    * Balsam Palmers

    pozdrawiam :)

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 25 listopada 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam bardzo tani srodek i bardzo skuteczny! Olejek migdalowy. Nie mieszkam w Pl i powiem Wam, ze wszystkie moje kolezanki podczas ciazy sie nim nacieraja i efekty sa na prawde super. Dodam, ze pracuje wlasnie z kosmetykami i troszke sie orientuje w skladach, w sloganach reklamowych i obietnicach producentow, w ktore chcemy bardzo wierzyc.
    Dzis ide zakupic 2 buteleczki olejku i zaczynam kuracje :)
    Pozdrawiam cieplutko :)

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 25 listopada 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez szkodliwych parabenów najlepszy z rossmana babydream oliwka i balsam. Poczytajcie lepiej zanim kupicie.

    http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html#

  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rano Trofolastin, wieczorem Biol-Oil.
    Na razie brak rozstepow, zostaly tylko te co pojawily sie po pierwszej ciazy, i to wcale nie podczas 9 miesiecy, tylko wyskakiwaly juz po porodzie, z dnia na dzien...

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • MikaS Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi żadne kosmetyki nie pomogły... a naprawdę się starałam i regularnie wcierałam kremy i olejki. Byłam w ciąży rok za rok i dość sporo przytyłam i nawet między jedną a drugą ciążą nie miałam zbyt wiele czasu na ogarnięcie siebie. Ostatecznie, po konsultacji z mężem i obliczeniem funduszy zdecydowałam się na zabieg laserowy (ten w tej klinice) - https://goldclinic.pl/oferta/medycyna-estetyczna/. Różnica jest ogromna, a ja wiem, że na tych wakacjach będę mogła w końcu pokazać się w stroju kąpielowym - dwu częściowym :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 13:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam Palmersa na brzuszek i piersi-uwielbiam go-ma śliczny zapach i baaaardzo wygladza i zmiękcza skórę...A do tego używam balsamu na cellulit Bielenda Sexy Mama-tez ślicznie pachnie i w ogóle idealny,choc na razie cellulit,który wyszedł mi na dupci nie znika :P Ale smaruje raz dziennie,wiec moze za rzadko. W każdym bądź razie pięknie ujędrnia skórę.

  • młodakobieta_ Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też używam palmersa ale niestety nie pomógł rozstępy pojawiły się w 34 tc i są okropne, miałam nadzieję że mnie ominą, ale niestety. Teraz też go używam bo szkoda wyrzucić.

    c6yl4nn.png
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi wyszły rozstępy na piersiach i dzis zauważyłam na brzuchu :/ nie sa to wielkie no tylko kilka kresek ale jeszcze troche czasu mi zostało i mogą pojawić sie nowe :/ a jestem w 37 tyg

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uzywam olejku z migdałów :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ