BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Różowy śluz na początku ciąży
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

[konto usunięte]

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 18:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam
mam pytanie czy któraś z was miała różowy śluz ok 7 tyg ciąży?jeśli tak co on oznaczał?
dziękuje za odp pozdrawiam:)

[konto usunięte]

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 19:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
dodam,że 1 ciąże straciłam i jestem teraz przerażona biorę luteile 2*1

Milcia
Autorytet
5797

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 20:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
To może skonsultuj się ze swoim lekarzem. U mnie plamienie oznacza odklejanie się kosmówki. Muszę leżeć bezwzględnie i luteiny biorę 6 szt. na dzień.

ltCGp1.png HZoWp2.png

Martynika
Autorytet
5670

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 20:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie szukaj odpowiedzi na forum,bo u jednej różowy śluz oznaczał otarcie po stosunku,u drugiej nie oznaczał niczego,a u trzeciej zwiastował poronienie i co Ci da to zestawienie?Kompletnie nic..Ja bym Ci radziła zadzwonić do swojego lekarza,albo pojechać na izbę przyjęć.
Trzymam kciuki.

Wiadomość wyedytowana przez autora 22 kwietnia 2014, 20:15

[konto usunięte]

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
dzwoniłam podwoił luteine kazał się nie denerwować i leżeć i jakby bolał brzuch to na IP chciałam tylko wiedzieć czy były dobre zakończenia różowego śluzu?

ewelinka_shn
Autorytet
490

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
A dużo go bylo? I jak czesto?

w57vpc0zcrqzma1r.png

[konto usunięte]

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
troszkę rano i w południe brzuch mnie nie boli tylko wymiotuje od czwartku cokolwiek zjem nie wiem czy to jakieś znaczenie ma puki co staram się nie panikować i odpoczywać ale boje się tym bardziej że tydzień temu jeszcze na usg nie było widać zarodka..

[konto usunięte]

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Martynika thx i wam dziewczyny za odp również:)

ewelinka_shn
Autorytet
490

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja mialam wczoraj rozowy sluz ale jednorazowo po czulosciach z Mężem

w57vpc0zcrqzma1r.png

[konto usunięte]

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 22:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja mam zabronione czułości aż zarodek i serduszko będzie widać tak na wszelki wypadek

Cześka
Ekspertka
93

Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:39
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja miałam/mam różowy, brązowy, brunatny i chyba wszystkie inne odcienie podchodzące pod czerwony... Oczywiście za każdym razem panika i albo IP albo gin ( nawet wczoraj poleciałam na dodatkowa wizytę bo byłam wystraszona ), diagnoza każdego lekarza jest taka, że nie wiadomo skąd to się bierze bo ciąża rozwija się prawidłowo a na usg nic niepokojącego nie widać mam brać dupka 3xdziennie i się oszczędzać, tyle. Chyba moje dziecię lubi mnie trochę postraszyć ;/.

btw. dziewczyny maja rację, bez względu na opisane tu przypadki powinnaś sama udać się do lekarza żeby to skonsultować poza tym jak zobaczysz co tam się dzieje to będziesz dużo spokojniejsza :).

Nalia lubi tę wiadomość

3i49krhmf29pknts.png

dhi43e3kwcnz3lr3.png

tomiika
Koleżanka
9

Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
A czy któraś z Was miała na samym początku dosłownie minimalne plamienie? Mi zdarzyło się to wczoraj. Bardziej było to brudzenie niż plamienie. Dosłownie parę nitek brązowego śluzu. Na chwilę obecną nie dzieje się nic, nic nie boli. Dziś idę do lekarza i aż boję się co powie. Dodam, że poprzednim razem miałam podobnie z tym, że bolał mnie niemiłosiernie prawy jajnik, dostałam Duphaston ale plamienie nie ustało i nie udało się z dzieckiem.

[konto usunięte]

Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
tomiika jak po wizycie u gina wszystko oki?

[konto usunięte]

Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:34
Cytuj | (1) | Zgłoś
u mnie dzieki Bogu sie uspokoiło ani brzuch nie boli ani Rożoweo Śluzu jest ładny kremowy:D wiec mam nadzieje ze fałszywy alarm to byl:D

Cześka lubi tę wiadomość

tomiika
Koleżanka
9

Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
młoda89 wrote:
tomiika jak po wizycie u gina wszystko oki?

Niestety lekarka nie wykukała nic a nic. Pusto... Przepisała luteinę, kazała odpoczywać, zrobić bete... Na pocieszenie tylko powiedziała, że śluzówka wygląda na ciążową.

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)