X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Różowy śluz na początku ciąży
Odpowiedz

Różowy śluz na początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    mam pytanie czy któraś z was miała różowy śluz ok 7 tyg ciąży?jeśli tak co on oznaczał?
    dziękuje za odp pozdrawiam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam,że 1 ciąże straciłam i jestem teraz przerażona biorę luteile 2*1

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może skonsultuj się ze swoim lekarzem. U mnie plamienie oznacza odklejanie się kosmówki. Muszę leżeć bezwzględnie i luteiny biorę 6 szt. na dzień.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie szukaj odpowiedzi na forum,bo u jednej różowy śluz oznaczał otarcie po stosunku,u drugiej nie oznaczał niczego,a u trzeciej zwiastował poronienie i co Ci da to zestawienie?Kompletnie nic..Ja bym Ci radziła zadzwonić do swojego lekarza,albo pojechać na izbę przyjęć.
    Trzymam kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2014, 20:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwoniłam podwoił luteine kazał się nie denerwować i leżeć i jakby bolał brzuch to na IP chciałam tylko wiedzieć czy były dobre zakończenia różowego śluzu?

  • ewelinka_shn Autorytet
    Postów: 773 490

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dużo go bylo? I jak czesto?

    w57vpc0zcrqzma1r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troszkę rano i w południe brzuch mnie nie boli tylko wymiotuje od czwartku cokolwiek zjem nie wiem czy to jakieś znaczenie ma puki co staram się nie panikować i odpoczywać ale boje się tym bardziej że tydzień temu jeszcze na usg nie było widać zarodka..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika thx i wam dziewczyny za odp również:)

  • ewelinka_shn Autorytet
    Postów: 773 490

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam wczoraj rozowy sluz ale jednorazowo po czulosciach z Mężem

    w57vpc0zcrqzma1r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zabronione czułości aż zarodek i serduszko będzie widać tak na wszelki wypadek

  • Cześka Ekspertka
    Postów: 181 93

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam/mam różowy, brązowy, brunatny i chyba wszystkie inne odcienie podchodzące pod czerwony... Oczywiście za każdym razem panika i albo IP albo gin ( nawet wczoraj poleciałam na dodatkowa wizytę bo byłam wystraszona ), diagnoza każdego lekarza jest taka, że nie wiadomo skąd to się bierze bo ciąża rozwija się prawidłowo a na usg nic niepokojącego nie widać mam brać dupka 3xdziennie i się oszczędzać, tyle. Chyba moje dziecię lubi mnie trochę postraszyć ;/.

    btw. dziewczyny maja rację, bez względu na opisane tu przypadki powinnaś sama udać się do lekarza żeby to skonsultować poza tym jak zobaczysz co tam się dzieje to będziesz dużo spokojniejsza :).

    Nalia lubi tę wiadomość

    3i49krhmf29pknts.png

    dhi43e3kwcnz3lr3.png
  • tomiika Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was miała na samym początku dosłownie minimalne plamienie? Mi zdarzyło się to wczoraj. Bardziej było to brudzenie niż plamienie. Dosłownie parę nitek brązowego śluzu. Na chwilę obecną nie dzieje się nic, nic nie boli. Dziś idę do lekarza i aż boję się co powie. Dodam, że poprzednim razem miałam podobnie z tym, że bolał mnie niemiłosiernie prawy jajnik, dostałam Duphaston ale plamienie nie ustało i nie udało się z dzieckiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomiika jak po wizycie u gina wszystko oki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzieki Bogu sie uspokoiło ani brzuch nie boli ani Rożoweo Śluzu jest ładny kremowy:D wiec mam nadzieje ze fałszywy alarm to byl:D

    Cześka lubi tę wiadomość

  • tomiika Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    młoda89 wrote:
    tomiika jak po wizycie u gina wszystko oki?

    Niestety lekarka nie wykukała nic a nic. Pusto... Przepisała luteinę, kazała odpoczywać, zrobić bete... Na pocieszenie tylko powiedziała, że śluzówka wygląda na ciążową.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ