X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Różowe upławy, 7 tydzien
Odpowiedz

Różowe upławy, 7 tydzien

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • margarettad Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 22 lipca 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Nie wiem do kogo się zwrócić, lekarz przyjmie mnie dopiero w piątek, będzie to moja pierwsza wizyta w ciąży. Do rzeczy.
    O ciąży dowiedziałam się 4 lipca. 4 dni przed spodziewana miesiączka. Od samego początku czułam wszystko. Ból, ciągnięcie w brzuchu, a nawet zagnieżdżenie dzień przed testem. Jestem typem "wrażliwca" co całe życie wiedział kiedy owulacja itp. pierwsze tygodnie przebiegały tak sobie, czułam się coraz gorzej, bóle, mdłości, czułam się słabo, zmęczona i jakaś...smutna, brak apetytu, mimo to żeby nie mieć pustego żołądka zajadam jakieś owoce itp. dzisiaj pojawiło się u mnie rano różowe plamienie. Takie naprawdę blado różowe. Wiecie jak to jest kiedy ktoś stara się o ciążę 6 lat i nagle w niej jest i przychodzi moment kiedy nie wiesz co zrobić... To właśnie dzisiaj. Byłam teraz w toalecie i niby plamienia już nie ma, brzuszek boli jak zawsze, plecy w odcinku ledzwiowo-krsyzowym też, jak codziennie. Cały dzień odpoczywam, leżę i wstaje tylko siku. Czy któraś z was tak miała? Czy jest tutaj może ktoś bardziej doświadczony i poradzi co robić ?

    144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
    Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 22 lipca 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj. Od początku ciąży towarzyszy mi plamienie, również różowe. Dzień w dzień, przez 1-2 wizyty w toalecie, uspokoiło się dopiero w ostatnich dniach, ale nie chwalę dnia przed zachodem słońca... Podejrzenie padło na krwiak, na początku mówili mi, że nie ma krwiaka, że to zarodek "wgryza" się w macicę i stąd plamienie, że to normalne. Z tym, że ja od początku jestem na luteinie... Wydaje mi się, że najlepiej nie bagatelizować plamień i jak najszybciej pojawić się u lekarza, może przyczyna, jest jakaś drobna, a może potrzebujesz leków.

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ