Letnia promocja w BellyBestFriend!

Aktywuj abonament Premium w BellyBestFriend od dziś do 31 sierpnia a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie!

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie!

Z abonamentem BellyBestFriend możesz korzystać również z KidzFriend oraz OvuFriend!

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Różowe upławy, 7 tydzien
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

margarettad
Koleżanka
17

Wysłany: 22 lipca, 20:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Nie wiem do kogo się zwrócić, lekarz przyjmie mnie dopiero w piątek, będzie to moja pierwsza wizyta w ciąży. Do rzeczy.
O ciąży dowiedziałam się 4 lipca. 4 dni przed spodziewana miesiączka. Od samego początku czułam wszystko. Ból, ciągnięcie w brzuchu, a nawet zagnieżdżenie dzień przed testem. Jestem typem "wrażliwca" co całe życie wiedział kiedy owulacja itp. pierwsze tygodnie przebiegały tak sobie, czułam się coraz gorzej, bóle, mdłości, czułam się słabo, zmęczona i jakaś...smutna, brak apetytu, mimo to żeby nie mieć pustego żołądka zajadam jakieś owoce itp. dzisiaj pojawiło się u mnie rano różowe plamienie. Takie naprawdę blado różowe. Wiecie jak to jest kiedy ktoś stara się o ciążę 6 lat i nagle w niej jest i przychodzi moment kiedy nie wiesz co zrobić... To właśnie dzisiaj. Byłam teraz w toalecie i niby plamienia już nie ma, brzuszek boli jak zawsze, plecy w odcinku ledzwiowo-krsyzowym też, jak codziennie. Cały dzień odpoczywam, leżę i wstaje tylko siku. Czy któraś z was tak miała? Czy jest tutaj może ktoś bardziej doświadczony i poradzi co robić ?

144329ecbe1dbf8194c243b42a41db71.pngStarania od lipca 2013
Zaburzenia po tabletkach antykoncepcyjnych

alciak
Autorytet
398

Wysłany: 22 lipca, 22:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witaj. Od początku ciąży towarzyszy mi plamienie, również różowe. Dzień w dzień, przez 1-2 wizyty w toalecie, uspokoiło się dopiero w ostatnich dniach, ale nie chwalę dnia przed zachodem słońca... Podejrzenie padło na krwiak, na początku mówili mi, że nie ma krwiaka, że to zarodek "wgryza" się w macicę i stąd plamienie, że to normalne. Z tym, że ja od początku jestem na luteinie... Wydaje mi się, że najlepiej nie bagatelizować plamień i jak najszybciej pojawić się u lekarza, może przyczyna, jest jakaś drobna, a może potrzebujesz leków.

JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
57 cm, 3750 g szczęścia <3
3jgx43r8xg8vwc59.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)