X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pusty pęcherzyk? :(
Odpowiedz

Pusty pęcherzyk? :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agnesik Ekspertka
    Postów: 150 216

    Wysłany: 20 maja 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! Wczoraj byłam na USG, pewna, że zobaczę już serduszko, nie zobaczyłam nic.. jedynie pusty, mały pęcherzyk (7mm). Wg. ostatniej miesiączki to 6t2d. Dokładnie 28dni po owulacji. Nie jest możliwe, że zasz łam w ciąże później. Lekarka powiedziała, że mam się nie martwić i przyjść za tydzień, bo to może być bardzo wczesna ciąża, bo pęcherzyk jest mały. Ja wiem, że nie może to być wczesna ciąża.. :( Poradźcie mi, czy któraś z Was miała podobnie?
    Czy jest jeszcze szansa, że za tydzień zobaczę choć okruszek? :(

    http://www.facebook.pl/thehandmadepassion/
    d69ck6nlq9narfhe.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 20 maja 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik jeśli lekarka tak powiedziala to staraj sie myslec pozytywnie i nie denerwować i przyjść za tydzien wg zalecenia.
    moze ma slaby sprzet,moze zagniezdzenie bylo pozno, mozesz sie upewnic u innego gin jak bardzo sie denerwujesz.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • agnesik Ekspertka
    Postów: 150 216

    Wysłany: 20 maja 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może być coś takiego jak późne zagnieżdżenie?

    http://www.facebook.pl/thehandmadepassion/
    d69ck6nlq9narfhe.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 20 maja 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zarodek zagnieżdza się między 7-10 dniem, czasem wczesniej ( 5,6dpo) a moze nawet do 12 dpo. wiec juz tu moze byc tygodniowy rozstrzał. Głowa do góry!

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Mua Przyjaciółka
    Postów: 69 71

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana nie przejmuj się :) z tym sprzętem to jest trochę racji :) wczoraj byłan na usg NFZ i dowiedziałam się, że w ogóle nie jestem w ciąży szok mówię ci(chociaż beta ładnie przyrasta) natomiast dzisiaj poszłam prywatnie i cud piękny pęcherzyk 5mm :) ,ale co przeżyłam przez tę dobę to moje!!

  • saprist88 Koleżanka
    Postów: 44 27

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się, moja przyjaciółka była w 8t3d i zobaczyła tylko pęcherzyk, lekarz powiedział jej że to cysta a nie żadna ciąża. Wczoraj urodziła zdrową córeczkę ;) Ja w 6t tez widziałam tylko pęcherzyk, a w 7t już był robaczek z serduszkiem :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ