X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pusty pecherzyk
Odpowiedz

Pusty pecherzyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 13 marca 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamiętacie przy jakich wartościach bety stwierdodzono u Was puste jajo płodowe? U mnie wczoraj pęcherzyk miał 2,2 cm to wg miesiączki 6 tyg i 2 dni...beta 2 dni wcześniej pokazała ponad 22 tys...

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 15 marca 2021, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w czwatek miałam betę 20 000 z hakiem, a w piatek bylam u lekarza i był zarodek i serduszko.
    Ale pamietaj kochana że każda ciąża inna. Mam nadzieję, że dzidzia bawi się w chowanego i się ujawni <3

    Gosiaczek lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Maculinea Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 3 kwietnia 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy becie ponad 30k miałam stwierdzone puste jajo..

    01.12.2018 9tc 💔[*]
    30.06.2020 I transfer nieudany
    15.06.2021 II transfer❄️
    19.04.2021 9tc 💔[*]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ