X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr puste jajo płodowe 2020
Odpowiedz

puste jajo płodowe 2020

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Lena955 Autorytet
    Postów: 267 117

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muchaolucha wrote:
    Witajcie.
    Martwię się rozwojem mojej ciąży. Jestem obecnie w 4 tyg.6 dniu ciąży licząc od ostatniej miesiączki. Dzisiaj byłam na pierwszym usg. Widać jedynie pęcherzyk ciążowy 6 mm bez pecherzyka żółtkowego. Lekarz jest dobrej myśli,kazał przyjść za 2 tygodnie.
    Martwi mnie jednak ten brak p.żółtkowego. W poprzedniej ciąży, przy p.ciążowym 5,5 mm widać już było maleńki, 1,5 mm p.żółtkowy. Myślicie, że coś z tego będzie?
    Będę hcg badałam niestety tylko raz, 6 dni temu wynosiła 660 mIU/ml.
    Pocieszcie...

    Wiem, że ciężko jestczekac aż 2 tygodnie..

    Ale Kochana, nic nie jest przesądzone! Zresztą sam lekarz Ci to powiedział!

    Muchaolucha lubi tę wiadomość

  • tvisha Przyjaciółka
    Postów: 204 35

    Wysłany: 5 maja 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak u Was sie sprawy potoczyły? U mnie dzis niestety jednak puste jajo aie okazało, mam czekać tydzien na poronienie, jesli nie to szpital, ale wolałabym tego uniknąć i do szpitala nie isc:/

    starania od 2016
    pcos, endo I st, lewy jajowód "upośledzony"
    stymulacje 2017-2019
    2019 -żpn,zabieg,
    2020- 7 tydz. puste jajo płodowe...
    2023- doszła adenomioza
    2024- w drodze do ivf 😊
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ