X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Puste jajo płodowe?
Odpowiedz

Puste jajo płodowe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomosc :-)

  • suzie Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 27 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie!

    lrrz2lg.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 28 marca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:10

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • malena.100 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 maja 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    takie historie jak Twoja OtoJa utwierdzają mnie w tym, ze nie warto od razu się poddawać :) u mnie jeszcze wielka niewiadoma :( byłam na usg (według OM 7 tydz.3 dz.) i był tylko pęcherzyk :( dodam, że cykle mam 32 dniowe, owulacja późna ok. 18-20 dnia i niektóre kalkulatory z kolei podają, że to może być dopiero 6 tydzień. oczywiście zamartwiam się, ale jestem przygotowana na najgorsze chociaż wiadomo, że cień nadziei w sercu mam :) dziś wizyta i się być może okaże :) trzymam kciuki sama za siebie :)
    pozdrawiam te dziewczyny które przeżywały to co ja teraz, a mimo wszystko się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem nowa, więc z góry wybaczcie brak konkretów, bądź złe (niefachowe) nazewnictwo.
    Jestem po pierwszym usg i jestem załamana. Wg wyliczeń z ost. miesiączki jestem na początku 9 tyg. Zaś usg pokazało, że nadal jest ciałko żółte i wskazuje na 5 tc - czy możliwy jest taki rozjazd? Cykle miewałam różne 30-35dniowe. Jutro mam wizytę u mojego gin i jestem kłębkiem nerwów, bo ginekolog wykonujący usg stwierdził, że należy je powtórzyć za tydzień, aby sprawdzić czy ciąża się nie zatrzymała. To moja pierwsza ciąża. Ciałko ma 4,8 mm, a echo zarodka to CRL 2mm.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ