X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr puste jajo płodowe :(
Odpowiedz

puste jajo płodowe :(

Oceń ten wątek:
  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps.moja beta ze srody to niecale 5tys.W kazdej ciazy jest inaczej.Przy poywierdzaniu,pierwsza beta mi wyszla ledwo ponad 100.w poprzednich ciazach tp byly astronomiczne wartosci.Organizm inaczej reaguje.Tego sie trzymam.Widelki tez sa przeciez spore.Glowa do gory.Ladnie rosnie.

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • mamusiowo Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chciałabym opowiedzieć wam moją historię. Otóż że od jakiegoś roku z mężem staraliśmy się o drugiego szkrabka choć było to trudne bo przez połowę tego czasu musiał wyjeżdżać. Przez ostatnie kilka miesięcy próbowaliśmy vbez żadnego skutku <może za bardzo chcieliśmy>. W listopadzie mąż przyjechał na ok 7 dni urlopu i postanowiliśmy ten czas wykorzystać :-) Kochaliśmy się codziennie oprócz jednego dnia :-) Ostatni nasz stosunek odbył się 19 listopada. Spózniała mi się miesiączka już kilka dni więc postanowiłam zrobić test beta HCG. 29 listopada w ten dzien zrobiłam badanie i odebrałam wynik i jakie było moje szczęśliwe zaskoczenie kiedy wynik wyszedł dodatni :-) oczywiśćie pani w laboratorium uprzedziła mnie abym za kilka dni powtórzyła test ponieważ stężenie hormonu jest bardzo niskie. Na drugi dzień zauważyłam u siebie plamienie a na kolejny dzień krew tak jakby okres lecz mniejsze bóle niż zwykle przy tym były. I oczywiście się załamałam że ten test to pomyłka i jednak nie jestem w ciąży. krwawienie trwało kilka dni zwykle tyle co okres.Lecz postanowiłam powtórzyć test z krwi i zrobiłam to 2 grudnia oczywiście wynik odebrałam znów dodatni.... po trzech dniach pełna optymizmu chciałam już wcześniej dla pewności umówić wizytę u ginekologa jednak pani przez telefon powiadomiła mnie że jest to jeszcze za wcześnie i żebym najlepiej zrobiła test z moczu. ja jednak nie mogłam się powstrzymać i już bodajże następnego dnia byłam u swojej starej pani ginekolog która oznajmiła że nie może stwierdzić ciąży bo niema USG a ciąża może być pozamaciczna. Wypisała mi więc skierowanie na szpital w celu zrobienia wszystkich badań oraz kazała na drugi dzień zrobić test z moczu. Zrobiłam i wyszedł mi negatywny. Moja gin stwierdziła że ciąży niema. Ja udałam się do szpitala tam zrobili mi beta HCG i wyszło 0.4. Uznali że ciąży albo nie było albo poroniłam. Co mam myśleć ??

    mamusiowo
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusiowo a jaki miałaś pierwszy i drugi wynik bety ?

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • mamusiowo Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elvira właśnie tego nie wiem ponieważ w laboratorium mi nie powiedzieli a ja z podekscytowania zapomniałam zapytać i za drugim razem było tak samo. Po prostu odebrałam wynik był dodatni tak pisało i pani mi pogratulowała... wtedy tak się cieszyłam. A teraz sama nie wiem co mam myśleć... Lekarz w szpitalu po zobaczeniu wyniku który mi tam zrobili ( to beta HCG 0.4 ) dopowiedział żebym powtórzyła za kilka tyg...no ale raczej to było samoistne poronienie... Ostatecznie stanęło na tym że ciąży niema ( albo wogóle nie było ) i ja sama nie wiem co mam myśleć :-( bardzo chcieliśmy z mężem tego dzieciątka ale sama nie wiem co się zemną dzieje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2016, 19:06

    mamusiowo
  • mamusiowo Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test z moczu, po kilku minutach pojawiła sie druga bladziuśka kreseczka....

    nika1986 lubi tę wiadomość

    mamusiowo
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusiowo ja na Twoim miejscu chyba zrobilabym betę ponownie tylko tym razem dopytaj o wynik . Jest jeszcze możliwość ze zaszła jakaś pomylka w szpitalnym laboratorium

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • mamusiowo Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak też doradzają mi najbliżsi tylko żebym poczekała jeszcze ok 2 tygodni i wtedy zrobić tą betę ilościową. a w szpitalnym laboratorium owszem mają burdel bo kiedy odebrali wyniki to był mój pesel imię i nazwisko zupełnie kogoś innego :-/ także i takiej możliwości że zaszła pomyłka niewykluczam

    mamusiowo
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest kropek z serduszkiem !!! :D

    Muska, ewe_a85, Gosiaczek lubią tę wiadomość

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • Asik_kk Przyjaciółka
    Postów: 91 68

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elvira wiedziałam!!! Bardzo sie cieszę, gratuluje i całuje Ciebie i Maleństwo! A od dziś absolutny zakaz stresu i negatywnych myśli, tylko ciesz sie tym pięknym okresem! <3<3<3

    elvira, mamusiowo lubią tę wiadomość

    w4sqdqk3kke62kr4.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elvira no mówiłam że tak będzie! Gratuluję

    elvira lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bardzo się cieszę :) dziękuję ze bylyscie ze mną to był zdecydowanie najtrudniejszy moment :( a jakie cudowne uczucie zobaczyć bijące serduszko :) następna wizyta po nowym roku :) już się nie mogę doczekać !

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elvira śledzę Twoje losy od początku, gdyz sama jestem w podobnej sytuacji ale Tobie serdecznie gratuluje:) juz wszedzie szukam odpowiedzi na moj problem moze Wy coś wiecej powiecie... otoz 16 dni po owulacji czyli 27dc moja bhcg 1050 a 19 dpo 3571. Do gina poszlam 33 dnia cyklu. Lekarz powiedzial ze wysoka ta beta jak na 6 tydzien a to byl ledwo 4. I ujrzal pecherzyk az 12mm. Gdzie jego zdaniem powinien byc w 4 tyg ciazy max 6mm. Jajo bylo puste... nie bylo nawet cialka zoltkowego. Po pierwsze martwia mnie te dziwnie wysokie wartosci bhcg a po drugie pusty pecherzyk az takiej wielkosci. Moze ktoras z Was pamieta wartosci przy których uwidoczniono to cialko zoltkowe? Martwie sie o puste jajo... bardzo. Wizyta w piatek i to będzie 6t2d

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • NIKA1982 Przyjaciółka
    Postów: 89 28

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Elvira śledzę Twoje losy od początku, gdyz sama jestem w podobnej sytuacji ale Tobie serdecznie gratuluje:) juz wszedzie szukam odpowiedzi na moj problem moze Wy coś wiecej powiecie... otoz 16 dni po owulacji czyli 27dc moja bhcg 1050 a 19 dpo 3571. Do gina poszlam 33 dnia cyklu. Lekarz powiedzial ze wysoka ta beta jak na 6 tydzien a to byl ledwo 4. I ujrzal pecherzyk az 12mm. Gdzie jego zdaniem powinien byc w 4 tyg ciazy max 6mm. Jajo bylo puste... nie bylo nawet cialka zoltkowego. Po pierwsze martwia mnie te dziwnie wysokie wartosci bhcg a po drugie pusty pecherzyk az takiej wielkosci. Moze ktoras z Was pamieta wartosci przy których uwidoczniono to cialko zoltkowe? Martwie sie o puste jajo... bardzo. Wizyta w piatek i to będzie 6t2d

    hej ja miałam pierwsze usg na początku 5t1d i miałam tylko pęcherzyk ciążowy wielkości niecałe 12 mm. Nie było ani zarodka ani pęcherzyka żółtkowego ,,, kolejne USG w 5t5d - był już zarodek 2,4mm oraz pęcherzyk żółtkowy 3,7 mm .. moja beta hcg wynosiła wtedy 25800 mUI/ml

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 20:42

    16udyx8ds2v62v88.png

    niedoczynność tarczycy - euthyrox 100mg 3x w tyg i 125 mg 4 x w tyg :/


    moje pierwsze szczęście ma już ponad 4 latka i jest wesołym łobuziakiem :)
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKA1982 wrote:
    hej ja miałam pierwsze usg na początku 5t1d i miałam tylko pęcherzyk ciążowy wielkości niecałe 12 mm. Nie było ani zarodka ani pęcherzyka żółtkowego ,,, kolejne USG w 5t5d - był już zarodek 2,4mm oraz pęcherzyk żółtkowy 3,7 mm .. moja beta hcg wynosiła wtedy 25800 mUI/ml

    Oby u mnie też tak bylo :) mam nadzieje ze po prostu ginekolog mial slaby sprzet bo nie bylam u swojego z uwagi na jego dluzszy urlop ale juz w piatek bedzie badal mnie tym sprzetem 3d wiec jesli cos jest to zauważy

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem beta jest w porządku tym bardziej że owulacje miałaś 11dc i bardzo ładny przyrost.A co do pęcherzyka to doskonale Cię rozumiem ja też miałam duży bo 9,6 mm a na dodatek był pusty( chodzę do Pani ginekolog z bardzo dobrym sprzętem) . Dziewczyno ile ja nocy przeplakalam to moje . A na kolejnej wizycie jaka niespodzianka ? Zarodek 10,6 mm z bijacym serduszkiem

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zamartwiaj się twoja ciaza jest jeszcze bardzo młoda . Przy pustym jaju beta ma dużo mniejsze wartości i pecherzyk też nie rośnie praqidlowo. A może będziesz miała bliźniaki ? :* czekam na wiadomość po powrocie od lekarza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2016, 10:10

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie szansa na blizniaki jednojajowe jest :-P juz nawet myslalam ze moze ten pecherzyk jest tak wczesnie taki duzy bo musi zmiescic dwa zarodki hehe dzis mam rowno 6 tydzien dam Wam znac w piatek eizyte mam o 20 dopiero

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elvia wiem co czujesz... przeżywałam to samo, pamiętam jak dziś ze z płaczem zadzwoniłam do meża (po tym szczęśliwym USG) A on biedny nie wiedział czy jest az tak źle czy to z radosci bo nie mogłam słowa powiedzieć :D

    Czekajacanacud moze Cie to pocieszy ale u mnie pęcherzyk w 5t2d miał ponad 2cm co odpowiadało 7tc a nie bylo nic poza tym widać za bardzo, owulacja też była późna więc tym bardziej nie powinien być taki duzy a jednak wszystko jest ok, dzidzia rosnie i wczoraj pierwszy raz przywitała sie ze mną nieśmiałym puk puk :D Będzie dobrze, tym berdziej ze beta piękna!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    elvia wiem co czujesz... przeżywałam to samo, pamiętam jak dziś ze z płaczem zadzwoniłam do meża (po tym szczęśliwym USG) A on biedny nie wiedział czy jest az tak źle czy to z radosci bo nie mogłam słowa powiedzieć :D

    Czekajacanacud moze Cie to pocieszy ale u mnie pęcherzyk w 5t2d miał ponad 2cm co odpowiadało 7tc a nie bylo nic poza tym widać za bardzo, owulacja też była późna więc tym bardziej nie powinien być taki duzy a jednak wszystko jest ok, dzidzia rosnie i wczoraj pierwszy raz przywitała sie ze mną nieśmiałym puk puk :D Będzie dobrze, tym berdziej ze beta piękna!

    Dzięki ze sie odezwałaś :) przynajmniej teraz wiem że z tą wielkością pęcherzyka bywa różnie:) ciesze sie ze u Ciebie wszystko okazało sie pomyślnie! Jutro dam Wam znać co ze mną. Jestem po poronieniu i dlatego tak bardzo się boje. W dodatku czytalam ze puste jaja czesto zdarzaja sie gdy mezczyzna ma stan zapalny a moj ma leukocyspermie i ma tez tylko 3% prawidlowych plemnikow nazywa sie to jakos na t... ale nie pamiętam. Bylismy w szoku ze zaszlam w ciaze w ogole. Bylam stymulowana fostimonem

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekającanacud czekam na dobre wieści od Ciebie (bo innych sie nie spodziewam!) Trzymam kciuki!!!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ