X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Przytylyscie jakoś na początku?
Odpowiedz

Przytylyscie jakoś na początku?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to u was było z wagą ? Bo ja schudłam teraz na początku bo nie bardzo mam apaetyt. Miała tak któraś z was?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 5 lipca 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też schudłam na początku bo mdłości miałam i wymioty trochę ale później i tak zdążyłam nadrobić ;)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Kulkakulka Przyjaciółka
    Postów: 116 25

    Wysłany: 5 lipca 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zero mdłości, mam jakiś ślinotok, najpierw jadłam jak szalona aż zatrułam się tegorocznymi truskawkami:/ Potem strasznie podrażniłam sobie żołądek i nie wpychałam już tak w siebie. Ważę całe życie 53 kg i tyle samo cały czas. Nie mogę przytyć mimo regularności jedzenia, a brzuch się zaokrąglił.

    Auricomka lubi tę wiadomość

    5 lat starań,V-leiden,nietoler.pokarmowa, hsg,stymul.owu letrozolem,1*iui za granica,ciaża 11.2016,2 laparoskopie w ciaży z powodu bóli podbrzusza,poronienie zatrzymane w 8 tyg :( Gameta Rzgów- 08. 2017 rozpoczęcie ivf:), 3 histeroskopie,4 transfery nieudane, 04.2019 naturalna
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 lipca 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulkakulka wrote:
    Ja mam zero mdłości, mam jakiś ślinotok, najpierw jadłam jak szalona aż zatrułam się tegorocznymi truskawkami:/ Potem strasznie podrażniłam sobie żołądek i nie wpychałam już tak w siebie. Ważę całe życie 53 kg i tyle samo cały czas. Nie mogę przytyć mimo regularności jedzenia, a brzuch się zaokrąglił.
    W którym ejstes tygodniu? Widzę że masz barfZo długa historię za sobą. Tak jak ja . K dlatego nie umiem się wyluzować

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Kulkakulka Przyjaciółka
    Postów: 116 25

    Wysłany: 6 lipca 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 t,5 d. Dzisiaj dopadła mnie w nocy biegunka. Nie mam mdłości,nudności. Lekarz tłumaczył, że jestem w nielicznym gronie kobiet szczęściar, jedyne co dokucza to ból żołądka i jelita. Przed ciążą miałam już problemy, żeby np przytyć i mam niestrawność na większość tłustych, smażonych, surowych potraw. Staram się jeść raczej gotowane, ale najwyraźniej coś znowu zaszkodziło. Co do głowy to schizuje bardzo. Od początku nie wiedziałam,że jestem w ciąży, bo byłam po kolejnej w życiu histeroskopii przed kolejnym fet i myślałam, że cykl mi się przedłużył. Potem doszedł krwiak, pierwszy lekarz go nie widział i powiedział, że to poronienie, więc przyzwyczajona do negatywnych info chodziłam do pracy itd z myślą, że znowu nie wyszło. I tak nagle po tyg. akcja serca na usg i dalej plamiłam. Poszłam do innego lekarza, bo to krwawienie dalej było, a tamten lekarz nic nie widział w usg. Okazało się, że mam krwiaka wielkości prawie 4 cm. Walczę z tym świñstwem już 5 tydzień. Leżeć mi nie wolno, bo mam trombofilię. I tak głowa jest bardzo pracująca codziennie, każdy dzień to drżenie o ciążę.Z przytyciem raczej licho kiedy głowa ciągle pracuje.

    5 lat starań,V-leiden,nietoler.pokarmowa, hsg,stymul.owu letrozolem,1*iui za granica,ciaża 11.2016,2 laparoskopie w ciaży z powodu bóli podbrzusza,poronienie zatrzymane w 8 tyg :( Gameta Rzgów- 08. 2017 rozpoczęcie ivf:), 3 histeroskopie,4 transfery nieudane, 04.2019 naturalna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ