BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Przytylyscie jakoś na początku?
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Auricomka
Autorytet
214

Wysłany: 5 lipca, 12:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jak to u was było z wagą ? Bo ja schudłam teraz na początku bo nie bardzo mam apaetyt. Miała tak któraś z was?

hrqoyx8d84qsxxuk.png

Ania0306
Autorytet
316

Wysłany: 5 lipca, 15:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja też schudłam na początku bo mdłości miałam i wymioty trochę ale później i tak zdążyłam nadrobić ;)

08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
iv09jw4z1f5kql8q.png

Kulkakulka
Przyjaciółka
24

Wysłany: 5 lipca, 19:32
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja mam zero mdłości, mam jakiś ślinotok, najpierw jadłam jak szalona aż zatrułam się tegorocznymi truskawkami:/ Potem strasznie podrażniłam sobie żołądek i nie wpychałam już tak w siebie. Ważę całe życie 53 kg i tyle samo cały czas. Nie mogę przytyć mimo regularności jedzenia, a brzuch się zaokrąglił.

Auricomka lubi tę wiadomość

5 lat starań,V-leiden,nietoler.pokarmowa, hsg,stymul.owu letrozolem,1*iui za granica,ciaża 11.2016,2 laparoskopie w ciaży z powodu bóli podbrzusza,poronienie zatrzymane w 8 tyg :( Gameta Rzgów- 08. 2017 rozpoczęcie ivf:), 3 histeroskopie,4 transfery nieudane, 04.2019 naturalna

Auricomka
Autorytet
214

Wysłany: 5 lipca, 22:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kulkakulka wrote:
Ja mam zero mdłości, mam jakiś ślinotok, najpierw jadłam jak szalona aż zatrułam się tegorocznymi truskawkami:/ Potem strasznie podrażniłam sobie żołądek i nie wpychałam już tak w siebie. Ważę całe życie 53 kg i tyle samo cały czas. Nie mogę przytyć mimo regularności jedzenia, a brzuch się zaokrąglił.
W którym ejstes tygodniu? Widzę że masz barfZo długa historię za sobą. Tak jak ja . K dlatego nie umiem się wyluzować

hrqoyx8d84qsxxuk.png

Kulkakulka
Przyjaciółka
24

Wysłany: 6 lipca, 08:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
11 t,5 d. Dzisiaj dopadła mnie w nocy biegunka. Nie mam mdłości,nudności. Lekarz tłumaczył, że jestem w nielicznym gronie kobiet szczęściar, jedyne co dokucza to ból żołądka i jelita. Przed ciążą miałam już problemy, żeby np przytyć i mam niestrawność na większość tłustych, smażonych, surowych potraw. Staram się jeść raczej gotowane, ale najwyraźniej coś znowu zaszkodziło. Co do głowy to schizuje bardzo. Od początku nie wiedziałam,że jestem w ciąży, bo byłam po kolejnej w życiu histeroskopii przed kolejnym fet i myślałam, że cykl mi się przedłużył. Potem doszedł krwiak, pierwszy lekarz go nie widział i powiedział, że to poronienie, więc przyzwyczajona do negatywnych info chodziłam do pracy itd z myślą, że znowu nie wyszło. I tak nagle po tyg. akcja serca na usg i dalej plamiłam. Poszłam do innego lekarza, bo to krwawienie dalej było, a tamten lekarz nic nie widział w usg. Okazało się, że mam krwiaka wielkości prawie 4 cm. Walczę z tym świñstwem już 5 tydzień. Leżeć mi nie wolno, bo mam trombofilię. I tak głowa jest bardzo pracująca codziennie, każdy dzień to drżenie o ciążę.Z przytyciem raczej licho kiedy głowa ciągle pracuje.

5 lat starań,V-leiden,nietoler.pokarmowa, hsg,stymul.owu letrozolem,1*iui za granica,ciaża 11.2016,2 laparoskopie w ciaży z powodu bóli podbrzusza,poronienie zatrzymane w 8 tyg :( Gameta Rzgów- 08. 2017 rozpoczęcie ivf:), 3 histeroskopie,4 transfery nieudane, 04.2019 naturalna

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)