X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Przyrost Beta -hcg 5-6 tydzień ciąży
Odpowiedz

Przyrost Beta -hcg 5-6 tydzień ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Domi777 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 marca 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, bardzo proszę o poradę, przyznam szczerze, ze liczenie bety to nie jest moja mocna strona.

    Ostatnia miesiączka 02.02.2021
    Beta hcg
    05.03 - 98 (31dc)
    12.03 - 1352 (38dc)
    16.03- 4900 (42dc)
    19.03- 8700 (45dc)

    Byłam na usg 15.03 ale był jedynie zarys pęcherzyka.
    Na kolejne usg jestem umówiona 29.03.

    Czy uważacie, ze takie przyrosty są ok? Czy lepiej nie robić sobie nadziei?

    Jestem od wizyty u gin na duphaston, czuje się dobrze, plamien nie mam. Z głównych objawów ciążowych to osłabienie, ale wcześniej tez nie miałam innych mocnych.

  • Madzia9106 Koleżanka
    Postów: 48 59

    Wysłany: 20 marca 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, jestem obecnie w 5tc+2. Wczoraj miałam wizytę i było widać pęcherzyk,z widocznym ciałkiem żółtym o ile dobrze zapamiętałam. Betę w środę tj.17.03 miałam 1393.850.

    Domi777 lubi tę wiadomość

  • Domi777 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 marca 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za informacje . W poniedziałek mam wizytę, na pewno się wyjasni. Póki co, plamien ani bólu brzucha nie mam. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze.

  • Domi777 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 marca 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś na usg pęcherzyk 2,05cm i zarodek ok 3mm. Serduszka nadal nie usłyszeliśmy. Jutro mam powtórzyć beta hcg, a w czwartek usg. Już myślałam, ze stres za mną, a tu kolejna jego dawka... :(

  • Nela6 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 13 maja 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, proszę o pomoc bo głowa wariuje! Zrobiłam bete we wtorek 11 maja wynik 153,3, dzisiaj zrobiłam ponownie żeby zobaczyć czy jest przyrost czy to nie ciąża biochemiczna i wynik wyszedł 514,3 - przyrost o ponad 200 %. Dodam że jestem po transferze 30 kwietnia 3 dniowego zarodka. Trochę się martwię bo wydaje się że to bardzo wysoki przyrost. Jak to jest z tym przyrostem, nigdzie nie znalazłam informacji o górnej granicy ale piszą że zbyt wysoki przyrost może świadczyć o jakichś nieprawidłowościach zarodka.

  • Mag_len Autorytet
    Postów: 804 320

    Wysłany: 14 maja 2021, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja miałam przyrost 200% zaraz na początku ciąży, I beta 190 kolejna 570. W środę byłam na usg, 6t0d był zarodek z serduszkiem. Wydaje mi się, że nie ma co się martwić na zapas🙂kiedy idziesz na usg?

    Nela6 lubi tę wiadomość

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Nela6 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 14 maja 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len wrote:
    Hej! Ja miałam przyrost 200% zaraz na początku ciąży, I beta 190 kolejna 570. W środę byłam na usg, 6t0d był zarodek z serduszkiem. Wydaje mi się, że nie ma co się martwić na zapas🙂kiedy idziesz na usg?



    W środę 19 maja mamy wizytę w klinice. Znalazła różne opinie w internecie o tych przyrostach i sama nie wiem co myśleć a do środy trochę czasu.

  • Nela6 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 14 maja 2021, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja pierwsza pozytywna beta, 7 lat starań. To nasza druga procedura 3 transfer, poprzednie bety po transferze nawet nie drgnęły. Mam tendencję po tych 7 latach spędzonych u lekarzy do małej paniki.

  • Mag_len Autorytet
    Postów: 804 320

    Wysłany: 15 maja 2021, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nela6 domyślam się,że się stresujesz. Mam nadzieję, że w środę dowiesz się ze wszystko ok:) zajrzę tu, dawaj znać!

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Nela6 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 19 maja 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len wrote:
    Nela6 domyślam się,że się stresujesz. Mam nadzieję, że w środę dowiesz się ze wszystko ok:) zajrzę tu, dawaj znać!




    Hej, no wiec tak doczekałam wizyty u gin na której było widać pęcherzyk usredniona wielkość 8 mm (mierzony wzdłuż 11 mm)i był to 4 t6dc. Pani doktor powiedziała ze pecherzyk jest owalny i faktycznie na wydruku taki jest. Trochę mnie to zastanawia, nie chce czytać i dokształac się na Internecie bo i tak mam wysokie ciśnieniei a mam się nie denerwować! Łatwo powiedzieć;) Dzisiaj robiłam będę zaczynam 5 tydzień beta wyszła 5650. Wizyta za 2 tygodnie.



  • Mag_len Autorytet
    Postów: 804 320

    Wysłany: 19 maja 2021, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nela6 wrote:
    Hej, no wiec tak doczekałam wizyty u gin na której było widać pęcherzyk usredniona wielkość 8 mm (mierzony wzdłuż 11 mm)i był to 4 t6dc. Pani doktor powiedziała ze pecherzyk jest owalny i faktycznie na wydruku taki jest. Trochę mnie to zastanawia, nie chce czytać i dokształac się na Internecie bo i tak mam wysokie ciśnieniei a mam się nie denerwować! Łatwo powiedzieć;) Dzisiaj robiłam będę zaczynam 5 tydzień beta wyszła 5650. Wizyta za 2 tygodnie.

    Nela, mi się wydaje że też miałam ostatnio owalny pęcherzyk, tak jak widzę na usg ale lekarz nic na ten temat nie mówił. Myślisz że to ma znaczenie?

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Nela6 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 19 maja 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len wrote:
    Nela, mi się wydaje że też miałam ostatnio owalny pęcherzyk, tak jak widzę na usg ale lekarz nic na ten temat nie mówił. Myślisz że to ma znaczenie?


    Nie wiem, liczę na to ze nie. Lekarz powiedzial " pęcherzyk owalny, tak czasami się zdarza".

  • Martyna_Dietetyk Koleżanka
    Postów: 183 13

    Wysłany: 19 maja 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki!
    Piszę pracę magisterska na temat wpływu żywienia i wybranych parametrów stylu życia na płodność. Proszę jedynie o wypełnienie, krótkiej ankiety, która jest przedmiotem badań mojej pracy mgr. Sama ankieta zawiera pytania dotyczące głównie żywienia 😊 Ankieta jest ANONIMOWA, a jej wyniki posłużą mi jedynie do dogłębnego zbadania tematu i napisania pracy mgr! Z góry dziękuję za poświęcony czas :)
    Niestety nie da się kliknąć tutaj w link, istnieje opcja jedynie kopiowania i wklejenia:)

    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdb1P-yoAMo-BWNFHIkZTgqAdC1Ih4wbEHIKnnoTQvfg7S3yA/viewform

  • Mag_len Autorytet
    Postów: 804 320

    Wysłany: 27 maja 2021, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nela6 wrote:
    Nie wiem, liczę na to ze nie. Lekarz powiedzial " pęcherzyk owalny, tak czasami się zdarza".
    Nela jak u Ciebie?

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ