X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr przyrost beta hcg
Odpowiedz

przyrost beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy przyrost mojej bety jest prawidłowy?
    poniedziałek 16.12 90,93 U/I
    środa 18.12. 247,3 U/I
    poniedziałek 23.12 1727 U/I

    Dzięki z góry

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest prawidłowy. Jest minimum 66% przyrostu więc jest ok.

    tb736iyeli5hckvm.png
  • Natalia100 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 6 lutego 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dowiedziałam się że jestem w ciąży. W 25dc robiłam betę i wyszła 42,2 w 30 dc wyniosła 559,8. Czy są to wyniki prawidłowe? Dobrze wzrosła?? Wizytę u lekarza mam dopiero za 5 dni. Dzięki za odpowiedzi, pozdrowienia ;-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia100 wrote:
    Cześć dziewczyny, dowiedziałam się że jestem w ciąży. W 25dc robiłam betę i wyszła 42,2 w 30 dc wyniosła 559,8. Czy są to wyniki prawidłowe? Dobrze wzrosła?? Wizytę u lekarza mam dopiero za 5 dni. Dzięki za odpowiedzi, pozdrowienia ;-)
    https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html tu wpisz wyniki i pokaze ci czy jestw normie

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ