X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr przezroczysta wydzielina z pochwy
Odpowiedz

przezroczysta wydzielina z pochwy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Psota Koleżanka
    Postów: 50 5

    Wysłany: 12 lipca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Piszę, bo trochę się niepokoję.
    Od tygodnia mam taką wydzielinę z pochwy, bezzapachowa, jakby woda. Muszę kilka razy dziennie zmieniać wkładki. Mam wrażenie, że sączy się ze mnie cały czas. Czy już można mówić o wodach płodowych?

    W piątek miałam badanie ginekologiczne, ale jakoś zapomniałam z tego wszystkiego wspomnieć lekarzowi o tym.
    Badano mi wtedy ph pochwy i wg lekarza było dobre.

    Czy to normalne?

    Moja pierwsza wyczekana ciąża i wszystko mnie niepokoi...

    Wg belly jestem w 5 tygodniu (3 tydzień wieku płodu).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 12:17

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 12 lipca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzmożona wydzielina z pochwy związana jest z dużą produkcją hormonów płciowych. Jeżeli nie piecze,nie swędzi nie śmierdzi,nie jest zabarwiona krwią to jest ok. Oczywiście mogę się mylić bo lekarzem nie jestem.
    Jesteś dopiero na samym początku więc przygotuj się na dużo zmian w organizmie :)
    Na pewno to nie są wody płodowe :P

    Kotkot lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi do dzisiaj cos wyleci,czasem mam majtki mokre :-)
    Zwłaszcza jak idę siku,potem sobie usiądę i pach-czuje,ze mam mokro :-)
    W ciąży naprawde duzo się zmienia,wiec nie masz powodów do niepokojów -jak Martika napisała -gdyby wydzielina była kolorowa,brzydko pachniała,a nie daj Bóg z krwią,to wtedy faktycznie moze byc cos nie tak :-)
    Takze spoko:-) i nie przejmuj sie za duzo -chociaż wiem,ze kazda nowa rzecz to powód do niepokoju,ale pamiętaj,ze jestes w ciazy i wszystko sie naprawde mocno zmienia w naszych organizmach :-)

  • olcia87 Autorytet
    Postów: 452 197

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takie objawy miałam w 19 tc, nie wiedziałam że są to wody, skróciła mi się szyjka dnia na dzień i straciłam synka :(

    Mama Aniołka - Szymuś [*] 26.09.2014r. - 19tc
    Mama Mai - mój cud ( 15.02..2016) - 2920g 52cm - 38tc cc
    Mama Kingi - drugi cud ( 28.06.2018) - 3940g 56cm - 40tc cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ze sączyła Ci sie woda?
    U mnie tak leciało i leciało,teraz czasem tez poleci,ale u mnie wszystko jest w porządku.
    Czyli po prostu najważniejsza jest w tym wszystkim szyjka-trzeba ją badać.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda ciąża jest inna. Dlatego nie należy brać forumowych rad zbyt do serca.
    Czasami forum pomaga a czasami nakręca i jeszcze bardziej stresuje,dlatego wszystko trzeba brać z przymrużeniem oka a wszystkie niepokojące objawy skonsultować z lekarzem.
    I nie robić tak "bo mam wizytę dopiero za 3 tygodnie" albo "mojego lekarza jutro nie ma" - trzeba działać od razu.
    Ja jak się martwiłam,że mój synek za mało się rusza pojechałam do pierwszego lepszego ginekologa,który był wolny i przyjął mnie tego samego dnia. Nie czekałam na wizytę u swojego lekarza. Usłyszałam serduszko,zobaczyłam na USG jak się rusza i odetchnęłam z ulgą.
    Jak coś się dzieje to nie wolno czekać,bo może być za późno...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 20:58

    dddodiii, Psota lubią tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Psota Koleżanka
    Postów: 50 5

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika87 wrote:
    Każda ciąża jest inna. Dlatego nie należy brać forumowych rad zbyt do serca.
    Czasami forum pomaga a czasami nakręca i jeszcze bardziej stresuje,dlatego wszystko trzeba brać z przymrużeniem oka a wszystkie niepokojące objawy skonsultować z lekarzem.
    dokładnie
    Byłam u lekarza i zostało mi wytłumaczone, że niemożliwe jest żeby to były wody płodowe, bo ich mam teraz może kropelkę.
    Jeśli ciągle nie boli, nie mam strasznych długotrwałych bóli i nie plamię ani nie krwawię, to mam się nie stresować :)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze,że wszystko jest ok :)
    Zdrówka :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ