X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Przeziębienie w ciąży
Odpowiedz

Przeziębienie w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki!

    Jestem świeżo upieczona ciężarówka - 6tc. Ostatnio mega mnie dopadło przeziębienie a zwłaszcza zatoki. Woda morska nic nie pomaga, strasznie cieżko oddychać w nocy, budzę się że się duszę. Kaszlam.

    Zażywam te wszystkie Prenaleny na kaszel gardło itd, ale poprawy nie widać. Jedyne co mi daje ulgę na chwilę to Amol, oddycham troszkę nosem a później i tak się zatyka :/

    Co zażywaliście podczas przeziębienia na katar i zatoki? Pomóżcie mi! :(

    Ps. Paracetamol nie zażywam bo gorączki na szczęście nie mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 17:44

  • Drzemka Autorytet
    Postów: 767 416

    Wysłany: 12 maja 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj lekarza na ból gardła i kaszel zalecił paracetamol, syrop hederasal i tantum verde. Może cos z tego byłoby dla Ciebie pomocne? Może ten syrop na kaszel?

    Kuba jest już z nami 🙂 16.05.2020
  • Limonka Autorytet
    Postów: 811 331

    Wysłany: 12 maja 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza wymienionymi jeszcze witamina C w tabletkach oraz naturalne metody czosnek, herbata z cytryna, cieple mleko z miodem i czosnkiem/maslem, imbir.

    Coreczka 11.2019 <3
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też na samym początku ciąży załapało okropne przeziębienie, pamiętam tą mękę! Przez katar nie mogłam spać ze 3 noce, a jak już spałam to na siedząco. Niestety wszystkie "normalne" krople do nosa są w ciąży zakazane, mi woda morska też nie pomagała ani maść majerankowa (to można). Ogólnie na samo przeziębienie najbardziej chyba pomagał mi domowy syrop z cebuli, ale ten zatkany nos to chyba po prostu trzeba jakoś przetrwać...

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • ruda_Paula Koleżanka
    Postów: 41 76

    Wysłany: 30 maja 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam herbatę z imbirem , kurkumą, cynamonem i goździkami i jadłam co najmniej dwie kromki chleba z chodnikiem dziennie 😁 pomogło. Jeszcze mnie tylko coś smyra w gardle 😉🤔

    u5sbhs8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ