X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Przeziębienie pomocy!
Odpowiedz

Przeziębienie pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny jestem w 9 tyg ciąży i niestety ale załapało mnie przeziębienie. Katar bol gardła kaszel. Macie jakieś sposoby ? Po za tym moj gin powiedział ze nie mogę być chora bo będzie nie dobrze. Czy jest zagrożenie dla maluszka?

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się zdarza. Jasne, lepiej nie chorować ale wiadomo, czasem coś się przyplącze. Ja w poprzedniej ciąży pilam syrop Prenalen dla kobiet w ciąży albo syrop prawoślazowy. Oba bezpieczne. Na gardło czosnek, cytryna, syrop z cebuli,dużo ciepłych płynów. Generalnie domowe sposoby. Przeciwbólowo i przeciwgorączkowo tylko paracetamol jest bezpieczny np Apap. Jak nie przejdzie za kilka dni - do lekarza. Zdrówka życzę 😚

  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziękuję Ci bardzo 😊😊 Wlasnie juz bylam w aptece pani dała mi prenalen do picia. I zrobiłam sobie syrop z cebuli. I mam nadzieję ze mi przejdzie. Narazie gorączki na szczęście nie mam.

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia. A tak na marginesie - co miał lekarz na myśli,że z dzieckiem będzie niedobrze? Było krwawienie? Skurcze? Przecież kobiety w ciąży często pracują, stykają się z ludźmi, mają starsze dzieci które ze szkoły lub przedszkola przynoszą różne choroby. No to normalne że można coś złapać, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Bez przesady. Chyba Cię trochę lekarz niepotrzebnie straszy. W ciąży szczególnie potrzeba lekarza który uspokoi i zaproponuje sensowne rozwiązanie. Pozdrawiam.

  • MALINAK Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział mi w ten sposób ze nie może być pani chora i zeby nie przebywała z dziećmi chorymi bo będzie zle i tyle no. Byłam na usg 8 tyg z fasolką wszystko oki serduszko biło. 6 tyg mialam krwawienie ale mały krwiak mi sie zrobił ale no jak teraz bylam to wszystko ok. Ale od samego początku miałam bole miesiączkowe i przyjmuje luteinę. Ale no troszkę mnie nastraszył powiem szczerze. Ale no narazie czekam mam nadzieję ze samo przejdzie. Bo cos czuje ze jak zadzownie to nic nie pomogą tylko bo niestety ze teraz nie można mieć zwykłego przeziębienia czy grypy bo teraz wszystko niestety to covid.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2020, 22:27

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, że z dzieciątkiem wszystko ok. Kuruj się i oby przeszło szybciutko. Ja też jestem od początku na luteinie i muszę uważać na siebie, w poprzedniej ciąży też. Nie martw się. Wszystko będzie dobrze.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ