X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr przeziębienie
Odpowiedz

przeziębienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • blumen21 Ekspertka
    Postów: 352 53

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej macie jakies sprawdzone metody na przeziebienie? dokladnie na kaszel;/ meczy mnie od 4 dni czosnek malina i sok z cbuli nie pomaga syrop prenatal tez nie siemie lniane tez;/

    24afed3688.png
  • Laya Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blumen ja jedynie poza domowymi sposobami mogę polecić pastylki do ssania isla na kaszel, mi pomogły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam kiedyś coś takiego i wkleilam akurat w forum II trymestr:


    https://bellybestfriend.pl/forum/ii-trymestr/co-robic-gdy-katar-gardlo-zab-stres,7645.html

  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi kiedyś lekarz przepisała syrop drosetux. no i łóżko.

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak leżałam w szpitalu, byla dziewczyna w 9tc (chyba- w kazdym razie wczesnej) lekarz powiedział że może pić STODAL - tak mi się przypomnialo

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stodal piłam tylko ostrożnie bo zawiera alkohol :)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też piłam Stodal. Zalecił mi lekarz internista dodatkowo zadzwoniłam do mojej gin i powiedziała,że można pić.
    Ja miałam największy kaszel w nocy. Piłam tylko na wieczór. I też mi nie pomagały przeróżne domowe sposoby,zmarnowałam tylko tydzień na takie leczenie. Ogólnie kaszel męczył mnie 2 tygodnie :/
    Po syropie 3-4 dni przeszło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2015, 00:48

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam syrop Prenalen i tabletki do ssania Prenalen :-) Pyszne to było i pomogło...a do tego caly czas w łóżku leżałam i sie nie ruszałam...

  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh mnie rowniez dopadlo przeziebienie...zatkany nos,bol gardla...mam prenalen tabl do ssania i spray do nosa.Tabl slabiutkie...czosnek poszedl w ruch i syrop z cebuli sie robi:-) zdrowka dziewczyny!



    atdc20mm0yebl2pl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ