X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Przepływ na zastawie trójdzielnej
Odpowiedz

Przepływ na zastawie trójdzielnej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katasia96 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 października 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    wczoraj miałam badania prenatalne, dziś w opisie zauważyłam, że lekarz nie zbadał przepływu na zastawce trójdzielnej, w opisie mam : nie badano.

    Oczywiście próbowałam dodzwonić się do kliniki, ale lekarz jest co 2 tygodnie i nie mam jak dowiedzieć się czy zapisywać się ponownie na zbadanie tego przepływu, sam lekarz również nie wspomniał o takiej konieczności.

    Czy któraś z was miała taką sytuacje?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ