X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Przechowywanie dokumentów
Odpowiedz

Przechowywanie dokumentów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • arleti Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Zastanawiam się, jak najlepiej przechowywać dokumenty, wyniki badań, zdjęcia Usg? Jakie Macie sposoby?

    Znalazłam fajną recenzję segregatora ciażowego od Mamaginekolog, polecacie?

    https://bit.ly/2upgk66

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 13:02

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak przechowujesz inne dokumenty? To tak samo.

    Nie widzę powodu aby zakladac nowy watek dla takiego pytania...

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arleti wrote:
    Znalazłam fajną recenzję segregatora ciażowego od Mamaginekolog, polecacie?

    Ja go mam i sobie chwalę - wszystko w jednym miejscu, poukładane, nie musze szukać wyników badań potrzebnych na koleją wizytę.

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Karolcia91 Koleżanka
    Postów: 48 8

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zwykły segregator. zrobiłam sobie strony którymi go podzieliłam na działy takie jak badania krwi, usg, badania moczu. Wszystko działa bez zarzutu. Nie gubię się w dokumentach :)

    Tęskniąca lubi tę wiadomość

    Aniołek 12tc [*]- wrzesień 2017
    0d1y3e3kskzr7fqw.png
  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam coś na kształt koperty plastikowej w formacie a5, zapinanej na zatrzask - mieści się do torebki i jest dość pojemna ;-)

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veruka wrote:
    ja mam coś na kształt koperty plastikowej w formacie a5, zapinanej na zatrzask - mieści się do torebki i jest dość pojemna ;-)
    też coś takiego mam i u mnie się sprawdza:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ