X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Prosze przyszle Mamy o porade;)
Odpowiedz

Prosze przyszle Mamy o porade;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie i mysle ze najlepiej odpowiedza mi Dziewczyny ktorym sie juz udalo. Interesuje mnie czy jesli pojawiaja sie objawy przed @ jak przed kazda miesiaczka
    ( dokladnie chodzi mi o bol piersi) to czy jest na 100% pewne ze ona przyjdzie ? Czy jest szansa ze nie? Jak narazie od 2 dni spoznia mi sie okres, temperatura utrzymuje sie na poziomie 36,9 wedlug moich temperator jest nieco podwyzszona. I zastanawiam sie czy jest szansa na ciaze skoro wystapily te bole piersi ktore zawsze zapowiadaja miesiaczke ? Dziekuje z gory za odpowiedzi Pozdrawiam;)

    Anna25
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test a przekonasz się. Mnie bolały piersi tak że nie mogłam się dotknąć i przeszywające bóle brzucha (jakby ktoś mi wyrywał wszystko w brzuchu).

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no poczekam do jutra lub piatku i zrobie. Poprostu zmylaja mnie te objawy na okres ale teraz czytam na roznych forach ze u niektorych dziewczyn normalnie pojawialy sie bole piersi czy brzucha jak na okres a jednak nie przyszedl. A Ciebie zaczely bolec piersi kiedy? W dniu czy w okolicach dnia spodziewanej miesiaczki czy pozniej ?

    Anna25
  • spinnka Koleżanka
    Postów: 59 43

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból piersi jest też jednym z pierwszych objawów ciąży, więc @ wcale nie musi przyjść, jeśli do tego brodawki zrobiły się bardzo wrażliwe na dotyk, wręcz bolesne, to szybko zrobiłabym test na Twoim miejscu :)

    PCOS, starania od 06.2012
    11.02.2013 - aniołek (7 tydzień)
    01.07.2014 - aniołek (8 tydzień)
    hchy3e3kx72ungcg.png[/url
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anno zrób bete a będziesz mieć 100% pewności. Każda inaczej przechodzi ciążę i objawy. Mi akurat towarzyszył ból piersi i powiększenie, ból podbrzusz i uczucie gorąca w brzuchu, ale inne niż na @

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny za odpowiedzi;) Jutro kupie test ale raczej go zrobie w piatek bo lepiej rano ale znajac zycie jak jutro nie dostane okresu to pewnie zrobie jutro ;)

    Anna25
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie z tym jest. U jednej kobiety jak nie bolą piersi jak zwykle to jest to zazwyczaj 95% ciąża, a u innych nie ma to żadnego znaczenia. Dlatego robi się test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. Niestety i temperatura aż do dnia miesiączki o niczym wiele też nie mówi. Pewność daje też beta :) Lepiej czekać choć to trudne. Zyczę powodzenia:) i dwóch kresek.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No test robilam wczoraj ale po poludniu i wyszedl negatywny a okresu dalej nie mam w poniedzialek pojde na bete jak nie przyjdzie;)

    Anna25
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 21:34

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek789 a kiedy wyszedl Ci test pozytywny? W dzien spodziewanej miesiaczki ?

    Anna25
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam testy ciążowe tydzień po spodziewanej miesiączce i kreska druga była minimalnie jaśniutka. Trzeba wiedzieć i dobrze wybrać test ciążowy.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no ja pewnie wybiore sie na bete ale w poniedzialek zobaczymy jak to sie skonczy ;)

    Anna25
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 14 lutego 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby to była ciąża:)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 14 lutego 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje ;) ale dzis temperatura skoczyla o 0,1 stopnia w gore zamiast spasc na miesiaczke wiec sie okaze jak to sie skonczy;)

    Anna25
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój pierwszy test przy becie 51,16 to cień cienia kreski ;p
    dopiero przy becie 1514 miała piękne ładne kreski na sikańcu

    mhsvh371pdpt408y.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ