X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Prosze o pomoc. tymianek i podbiał w ciąży
Odpowiedz

Prosze o pomoc. tymianek i podbiał w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krótkie pytanie. jestem w 7 tygodiu ciąży, od paru dni lekko mnie bolało w gardle. plukalam gardlo solą ale potem mialam suchość w gardle. mialam w domu tabletki z tymiankiem i podbiałem i wybrałam dwie ostatnie tabletki . teraz przeczytałam że szkodzi w ciąży, chociaż nie wiem co wywołuje bo wszedzie pisza ze szkodza ale co dokladnie robi nikt nie wie. czy cos moglam zaszkodzic dziecku dwoma tabletkami? co szkodzi w tym calym tymianku i podbiale???

    pesymistka
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zaszkodzilas, nie wiem, jednak na przyszłość - jest linia leków Prenalen dla kobiet w ciąży. Sa tabletki na gardlo, syrop, jakis spray do nosa. Ja używałam ostatnio tabletek na.gardlo i syropu bo coś mnie brało, "leczenie" trwało trochę dłużej, wypilam całą butelke syropu, prawie cale opakowanie tabletek, ale juz jest ok. A są bezpieczne w ciąży :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ