X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Proszę o pomoc :( dziwny skrzep
Odpowiedz

Proszę o pomoc :( dziwny skrzep

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwracam się do was z prośbą wiem ze to może być bardzo głupie pytanie ale nie mogę przestać o tym myśleć. Jestem w 6tyg ciąży tak wynika z miesiączki ale owulacje miałam późno. Jutro mam wizytę u gina. Dziś jak robiłam siku to podczas podcierania się na papierze zauważyłam dziwny skrzep. Wyglądał on mniej więcej tak : otoczka taka sluzowata a w środku taka mmala kuleczka różowa. Nie miałam żadnego krwawienia czy bólu. Co to może być? Poronienie?
    Proszę o nie wysmiewanie

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 tu nie ma co wyśmiewać kochana, bo wszystko co się z nami dzieje powoduje pytania i często panikę. A czy poza tym zdarzeniem plamiłaś albo plamisz teraz po tym?

    iv09l6d8dhueo2ma.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic kompletnie się nie dzieje. Bola mnie jedynie piersii mam wzdecia

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam dlatego, ze miałam skrzepy jak się okazało ze miałam ciążę biochemiczną, ale to były duże i ciemne skrzepy i do tego spore i bardzo ciemne plamienie. A skoro u Ciebie tak nie jest to nie nakręcaj się negatywnie, poczekaj do wizyty lekarza i zobaczysz co powie. I oczywiście daj znać. Dobrze, że wizyta już jutro.

    iv09l6d8dhueo2ma.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj spokojnie do jutrzejszej wizyty. Wątpię,żeby jeden mały skrzep był symptomem poronienia. Lekarz Cię zbada i powie co i jak.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny lekarz potwierdził ciążę :) piękny pęcherzyk jest a tam zarodek ok 1-2 mm :)

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 gratulacje :) super
    wiedzę, ze między naszymi kruszynkami jest równo tydzień różnicy. Ja mam w piątek drugą wizytę i strasznie się denerwuję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2015, 14:19

    iv09l6d8dhueo2ma.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pewne tak samo jak ja się denerwujesz nie potrzebnie :) Nie możemy wiecznie myśleć negatywnie bo człowiek zgłupieje :) Ja to bym już chciała moim synom powiedzieć że będą mieli rodzeństwo i zastanawiam się czy jeszcze poczekać .

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 czyli niezłą wesołą gromadkę już będziesz miała :) ale może poczekaj jeszcze troszkę z tą wiadomością, chociaż wiem, że jest ciężko z tym czekaniem, bo człowiek chce już wszystkim powiedzieć :)

    iv09l6d8dhueo2ma.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ