X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Prawidłowy wzrost beta Hcg a brak zarodka
Odpowiedz

Prawidłowy wzrost beta Hcg a brak zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2848 1737

    Wysłany: 5 lutego 2021, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam do Was pytanie, bo zwariuje za chwilę ☹️ dziś zaczął mi się 7tc wg. OM a wiek płodu wg owulacji to 4 tygodnie. Wczoraj miałam pierwsze USG, natomiast gim stwierdziła, że na ten moment jest tylko pęcherzyk ciążowy, nie ma jeszcze zarodka i ciałka żółtkowego. Mam przyjść za 2 tygodnie, bo może coś się przesunęło.. Ale ja mam krótkie cykle, 25-27dni, aplikacja ovufriend wyliczyła mi owulacje i moim zdaniem prawidłowo.. Dziś pobiegłam na bete. Wiem, że teoretycznie nie powinno się w takiej odległości czasowej tego porównywać, ale w kalkulatorze sprawdziłam, że przyrost od ostatniego badania mieści się w normie.
    Pierwsza beta 20.01.2021 240
    Druga beta 22.01.2021 757
    Trzecia beta 05.02.2021 30132
    Czy to jest możliwe, że przy takiej becie nie ma ciałka żółtkowego i zarodka?
    Czy jest możliwe, że sprzęt u gina jest kiepski i nie było tego widać czy mam zacząć się martwić?
    Dziś cały dzień miałam z głowy, myśli w głowie szaleją ☹️☹️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2021, 16:10

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 14 lutego 2021, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy becie ponad 20.000 mialam tylko cialko zolte i pecherzyk ciazowy. Ile ma pecherzyk ciazowy bo to jest wazne. Pow. 25 mm to musi byc pecherzyk zoltkowy, inaczdj zle wrozy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2021, 08:42

    Corka - 2018
    Syn - 2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ