X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Praca serduszka
Odpowiedz

Praca serduszka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kleoś Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie...
    Trochę się dzisiaj podłamałam, byłam u ginekologa i powiedział, że już powinno bić serduszko.

    Om 3.05, ale wydaje mi się że owulacja byla 21-22.05

    W czwartek 10.06 byłam u innego gina i według jest aparatu wskazywał na 4t5d, tylko pęcherzyk ciążowy 0.96cm.

    Dzisiaj 15.06 byłam u innego i według jego aparatu to 6t2d, pęcherzyk ciążowy 19.2 mm i crl 3.1mm.

    Lekarz z dzisiaj powiedział, że albo ciąża jest młodsza albo niestety nic z tego nie będzie (poszłam, bo wieczorami i w nocy boli mnie brzuch.

    Czy któraś miała może podobnie i wszystko dobrze się rozwijało? Boję się, że nic z tego nie będzie.
    Mam przyjść za 2 tygodnie i się okaże czy się rozwija.
    Czy któraś na takim etapie jak ja miała bóle brzucha?

  • Mag_len Autorytet
    Postów: 804 321

    Wysłany: 19 czerwca 2021, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Byłam u lekarza w 5t2d o ile dobrze pamiętam i nie mogła nawet zarodka zlokalizować a potem 6t3d u innego lekarza był zarodek z serduszkiem ale tak zlokalizowany że musiał chwilę szukać.
    Głowa do góry. Dużo zależy od jakości aparatu i od tego kiedy dokładnie była owulacja.

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ