X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pozytywny test I plamienie
Odpowiedz

Pozytywny test I plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kitikiti Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 31 lipca 2021, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj rób test po kilku h pojawiła się druga kreska , zrobiłam dziś kolejny z popołudniowego moczu i wyszła druga bardzo blada kreska jednak widoczna. Problem w tym że od 5 dni plamie na brązowo a dziś zaczęło się plamienie z krwią... myślicie ze to biochemiczna :(

  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3663 3409

    Wysłany: 27 września 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam problem z plamieniami od 2 lat zawsze było tak jak piszesz, brązowe plamienie przechodziło po prostu w okres, w cyklu w którym się udało plamilam 4 dni później plamienie ustało i jeden dzień lekkiego plamienia w terminie spodziewanej miesiączki, tak więc bardzo możliwe, że to biochem niestety, ale nie ma coś się martwić ma zapas poczekaj jak sytuacja się rozwinie

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ