X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pozytywny test ciążowy, negatywna Beta
Odpowiedz

Pozytywny test ciążowy, negatywna Beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olgie Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, jestem dopiero 10 dzien po owulacji, dzisiaj rano postanowiłam zrobić test ciążowy(ekstra czuły), który był wyraźnie pozytywny. Poleciałam więc żeby mieć pewność od razu na badania z krwi, gdzie Beta hcg wyszła 2.30 mlU/ml. Nie wiem co mam o tym myśleć, strasznie się z mężem ucieszyliśmy na widok tego pozytywnego testu. Proszę o pomoc czy hcg może jeszcze wzrosnąć?

  • 26Asia Autorytet
    Postów: 358 814

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wynik był od razu pozytywny czy po jakimś czasie, jak test był suchy ?

    mama Wiktorka i czterech aniołków :*
    relgh371wvtxbwmy.png
    oar8skjogda7iu2s.png





  • Olgie Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 sierpnia 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik pozytywny wyszedł po ok 30 sekundach, i taki został aż do wyschnięcia, potem kreska znikneła. Dzisiaj powtórka testu z samego rana i też pozytywny wyszedł, bardzo wyraźnie kreska wyszła praktycznie natychmiast i już nie znika.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2021, 08:48

  • Ola_Pola Koleżanka
    Postów: 48 27

    Wysłany: 1 września 2021, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm. Są jakieś pojedyncze przypadk testu ciążowego pozytywnego bez ciąży, ale nie ma co myśleć o najgorszym. Poczekaj trzy dni i zrób betę raz jeszcze.

    ckaiyx8dv7bnq9lq.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 10 września 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtarzałaś test sikany? Może jeden trafił się wadliwy
    Powtórz betę, jak sikańce dalej będą pozytywne idź koniecznie do lekarza ;)

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ