X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pozytywny test
Odpowiedz

Pozytywny test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam ten wątek i proszę o wpisy dziewczyn, które znają (może nawet same doświadczyły) takie zjawiska... Czy tak późny pozytywny wynik zawsze musi oznaczać przesunięcie owulacji? ...mam nadzieję, że nie :))

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulację może przesunąć wiele czynników, chociażby stres czy leki a nawet alkohol. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić poza monitorem USG kiedy faktycznie doszło do owulacji. Zatem należy się w przypadku testu pozytywnego udac się do lekarza i stwierdzić obecność zarodka/pęcherzyka w zależności w którym tygodniu odbędzie się wizyta. A potem czekać aż serduszko się pojawi bijące i można mówić z punktu medycyny o ciąży.

    Życzę powodzenia i szczęśliwej ciąży :)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 21 lipca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam przesuniecie owulacji zatem i test wyszedl pozniej pozytywny i nie wiem co mialo na to wplyw po prostu sie tak stalo. po tescie kreska druga blada wiec poszlam zrobic bete i potwierdzilo to moje przypuszczenia

    74di4z17q2rryrdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ