X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Poziom hcg
Odpowiedz

Poziom hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 24 maja 2023, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Pierwszy raz badałam betę w 29dc wynosiła 1, 6 później w 31dc wynosiła 28. Ponownie zbadałam w 35dc i wynik 246. Umówiłam się już do lekarza . Z tych wyników wygląda, że jest okej . Wizytę mam 31 mają. Myślicie aby znów zbadac przyrost ? Progesteron 23 ng

  • Odiodi Koleżanka
    Postów: 160 16

    Wysłany: 24 maja 2023, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie ma potrzeby, ale wiem, że kusi sprawdzić. Masz już potwierdzone, że jesteś w ciąży, więc teraz sobie spokojnie czekaj na wizytę - resztę lekarz Ci wyjaśni. Ja też oglądam na yt Doktro Gaweł i innych ginekologów, którzy odpowiadają na różne pytania, jakbyś miała przed wizytą u swojego lekarza. Polecam ;)

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 24 maja 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo super to na pewno obejrze :) chciałbym zrobić ten przyrost ale wiem, że będę się bardzo stresować zanim przyjdą wyniki więc wolę sobie chyba tego stresu oszczędzić:)

  • Odiodi Koleżanka
    Postów: 160 16

    Wysłany: 24 maja 2023, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm to może właśnie zrób sobie dla odstresowania, jak ładnie przyrośnie (a widać taka jest tendencja) to będziesz pewna.. Który to będzie tc jak wypada Ci wizyta ?

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 24 maja 2023, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie może lepiej poczekam do wizyty bo tym czekaniem na wynik bety będę bardzo zestresowana :) ostatnia miesiaczka 18 kwiecień- według aplikacji będę w 6 tygodniu na wizycie :)

  • Odiodi Koleżanka
    Postów: 160 16

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow kiki1997 idziemy łeb w łeb, ja tak samo. Też ostatnia miesiączka 18 kwietnia, też wizyta 31 mają ( w sumie umówiona już dawno temu) I tez jestem 97 :)

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 24 maja 2023, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odiodi wrote:
    Wow kiki1997 idziemy łeb w łeb, ja tak samo. Też ostatnia miesiączka 18 kwietnia, też wizyta 31 mają ( w sumie umówiona już dawno temu) I tez jestem 97 :)
    O kurde ale super!! ❤️ jak u Ciebie beta? Ja sądzę, że owulacja była dość późno . Od 3 cykli nie byłam u lekarza , chcialam trochę odpocząć od tego i się udało po 2 latach :) trochę martwi mnie bol w prawym jajniku. Wcześniej typowy ból miesiączkowy a teraz praktycznie tylko prawa strona boli :/

  • Odiodi Koleżanka
    Postów: 160 16

    Wysłany: 25 maja 2023, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiki1997 chodź do nas an forum
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/pozytywny-test-maj-2023-termin-styczen-2024,26418.html

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 215 37

    Wysłany: 25 maja 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam pytanie odnośnie bety i progesteronu. Robiłam betę dwa dni temu i była 40, dziś jest 114 - przyrost 245%. Progesteron - 97, a to dopiero początek 5 tygodnia :( czy powinnam się martwić?

    preg.png
  • Mantis2 Koleżanka
    Postów: 50 20

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!, chciałabym zapytać - czy któraś z Was robiła testy beta hcg 6 dni po owulacji?
    W maju miałam poronienie - początek 8 tygodnia, puste jajo.
    Dostałam miesiączkę 28 maja, 10 czerwca (chyba) miałam owulacje. Dzisiaj zrobiłam betę i mam wynik 2,5 - dziwnie się czuję, pobolewa mnie podbrzusze, zmęczenie doskwiera. Czy są szanse aby to się jeszcze bujnęło? Pytam, bo jestem zielona w te klocki.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ