X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 27 października 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ten bol w dole brzucha to macie bez przerwy czy raz na jakis czas?

    szona lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 29 października 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    19.10 zobaczyłam swoje upragnione dwie kreseczki, dwa dni wcześniej wyszedł mi negatyw. Udany 13cs. Ten cykl był inny, od owulacji naprzemienny ból jajników, pieczenie macicy - zwłaszcza w nocy, ból krzyża pierwszy raz w życiu i bóle takie podobne do napięcia przedmiesiączkowego. Dosyć szybko pojawiła się wrażliwość piersi, żyłki, ciągła chęć spania, a dziś rani pierwszy raz mdłości :)

    @xgirl na brak śluzu kup sobie żel conceive, a na jakość nasienia supleent testomag :)

    ov72hlz.png
  • PannaEvans Autorytet
    Postów: 585 210

    Wysłany: 30 października 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się wypowiem bo u mnie troszkę inaczej. Ja ciąży nie planowałam, wręcz mi była nie na rękę, co nie znaczy, ze się nie cieszę.
    Ale, ze o niej nie myślałam to i objawów nie wkręcałam sobie.
    Od początku:
    8dpo zaczął mnie bolec brzuch, myślałam ze faza lutealna się skróciła (mam 12 dni) i okres przyjdzie wcześniej, ale bolał inaczej, tak jak przy torbieli wiec złapałam trochę panikę bo nie mam jak iść do lekarza, teraz ten ból nie daje mi spać w nocy, pojawia się po sikaniuC po wysiłku i po orgazmie, do tego okropny ból piersi, przez który nie śpię na brzuchu.
    Później zaczęła mi się świecić cera (a przy okazji zeszły wszystkie pryszcze), ale zwaliłam to na maści od dermatologa (nie powinnam się po nich świecić)
    Doszła bezsenność w nocy i spanie w dzień, zmiany apetytu, rozdrażnienie, płaczliwość, problemy ze skupieniem, a to wszystko przed testem.
    Wczoraj powinnam dostać okres ale nie przyszedł, zamiast tego słuź w kolorze kawy z mlekiem, narzeczony mnie namówił na test i ja śmiejąc się z niego ze nic nie wyjdzie kupiłam.
    Wyszło od razu po minucie gruba krecha.
    Po teście doszły młodości i zwiększyła się bezsenność.

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    PCOS, endometrioza, tylozgiecie, a jednak można wpasc :p
    Niespodzianka ciąża, niespodzianka poród.
    16/06 w 37+2 przyszła na świat Margaretka ważąca 2730g.
    Margaret, o uroczym zdrobnieniu Daisy <3
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 30 października 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gozomalta tak uzywalam ten zel i sie udalo, jestem w ciazy :)

    To sam poczatek ale juz teraz czuje sie taaaaaka slaba. Poszlam na spacer i male zakupy i myslalam, ze nie dojde do domu. Wchodzac na 4 pietro potrzebowalam 2 przerw. To normalne? Dzis dopiero 15dpo. Do tego gula w gardle i ciagnie mnie w brzuchu. Ah i troche piersi swedza:)

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 30 października 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalne, też mieszkam na 4 pietrze. Moja kondycja była zawsze super - jezdze/jezdzilam konno i biegałam, a teraz wejść na 4 piętro to zadyszka :)

    xgirl lubi tę wiadomość

    ov72hlz.png
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 30 października 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @PannaEvans zgłoś się do lekarza..też mam PCO i od owulacji biorę duphaston. Śluz brunatny może świadczyć o niskim progesteronie co może powodować poronienie..nie ma co czekać

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    ov72hlz.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 30 października 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki. Juz myslalam, ze cos ze mna nie tak. Ledwo w ciaze zaszlam i juz czuej sie jak stara babcia :D

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Sandra172 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 30 października 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Moje jedyne objawy to był delikatny ból piersi przy ucisku TYLKO po bokach. Piersi zawsze bolaly mnie przed @ i byly obrzmiale,bardzo twarde a pierwszy raz zauważyłam dosłownie dwa flaki ,które potem raz bolały raz nie. Żałuje ,że tak doszukiwalam sie tkliwosci bo teraz w 7tc nie moge sie nawet dotknac :|

  • PannaEvans Autorytet
    Postów: 585 210

    Wysłany: 30 października 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gozomalta wrote:
    @PannaEvans zgłoś się do lekarza..też mam PCO i od owulacji biorę duphaston. Śluz brunatny może świadczyć o niskim progesteronie co może powodować poronienie..nie ma co czekać

    Dziekuje Ci ale ja nie mam brunatnego. 2 dni mialam bezowy jasny sluz, taki jak kawa z mlekiem. No i mozliosc wizyty mam dopiero jak przylece do Polski.

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    PCOS, endometrioza, tylozgiecie, a jednak można wpasc :p
    Niespodzianka ciąża, niespodzianka poród.
    16/06 w 37+2 przyszła na świat Margaretka ważąca 2730g.
    Margaret, o uroczym zdrobnieniu Daisy <3
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 30 października 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ciagna was brzuchy caly czas czy z przerwami? Dzis mam troche mniej tego i sie martwie czy wszystko ok :P

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • PannaEvans Autorytet
    Postów: 585 210

    Wysłany: 31 października 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Dziewczyny a ciagna was brzuchy caly czas czy z przerwami? Dzis mam troche mniej tego i sie martwie czy wszystko ok :P

    Mnie z przerwami ciągnie. W nocy 1-2x mnie ból obudzi. Po każdym siku, po każdym orgazmie, i czasami tak o bez powodu.

    panazuzanna, pola0909 lubią tę wiadomość

    PCOS, endometrioza, tylozgiecie, a jednak można wpasc :p
    Niespodzianka ciąża, niespodzianka poród.
    16/06 w 37+2 przyszła na świat Margaretka ważąca 2730g.
    Margaret, o uroczym zdrobnieniu Daisy <3
  • Lilo_86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 listopada 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja druga kreskę zobaczylam tydzien temu, test zrobilam jeszcze ptzed terminem planowanej miesiączki. O tą ciążę staramy się od kilku miesięcy, ale ogolnie "projekt dziecko" trwa u nas kilka lat, niestety, dwa razy poroniłam w pierwszym trymestrze.
    Jestem na duphastonie od owu do okresu, aktualnie caly czas biore 2 x dziennie, od przedwczoraj jeszcze luteine na noc. I dzisiaj te resztki po luteinowej tabletce mialy brunatny kolor... i pobolewa mnie brzuch. Strasznie sie martwie...

  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 13 listopada 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilo nie martw się na zapas tylko każdą wątpliwość konsultuj z lekarze :*

    ov72hlz.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból krzyża od 8-16 dpo. Zawsze mnie bolał dzień przed @ więc, coś mi tu nie grało ;)

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu okresu-chwilowe plamienie i ból miesiączkowy.plamienie ustało,ból został:)
    Jeszcze przed miesiączką miałam ciągle sucho w ustach,przez co nabawiłam się choroby, do teraz mam mało sliny(wiem,dziwny objaw) po dniu spodziewanej miesiączki dużo białego śluzu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Dziewczyny a ciagna was brzuchy caly czas czy z przerwami? Dzis mam troche mniej tego i sie martwie czy wszystko ok :P
    Mnie w pierwszej ciąży ciągle bolał przez 3miesiace.brzuch i pachwiny. Teraz też ciągle czuję jedynie brzuch ale boli dużo mniej niż w 1.ciazy:)

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez 4 lata starań miałam chyba wszystkie objawy. Teraz tak na prawdę w szczęśliwym cyklu nie było ich tak dużo.

    Najpierw zastanowiło mnie to że po odstawieniu dupka okres nie przyszedł po 1,5 dnia jak zawsze. Ale zrzuciłam to na dużo stresu i lot samolotem tydzień wcześniej. W końcu nie pierwszy raz okres robił mnie w jajo. Temperaturę zaczęłam mierzyć 3 dni później i była cały czas wysoko. Zastanowiło mnie też to, że jadąc samochodem ja wieczny zimorodek upocilam się jak świnia dając klimę na minimum. Podczas gdy mój zawsze gorący emek co chwilę mówił że mu zimno i włączał grzanie. Wyszłam cała mokra z samochodu. W nocy też bardzo się pocilam.
    Drugi objaw to bolące piersi ale tak bardziej od zewnętrznych stron i od dołu. Sutki i od góry nie bolą w ogóle. W dniu spodziewanej miesiączki która nie nadeszła miałam sen że jestem mamą i trzymam trojaczki na rękach. Cieszyłam się że śpią. Bo jak zaczęły się ruszać to nie mogłam ich utrzymać. Jak się z nimi schyliłem to jedno delikatnie wypadło mi na łóżko i wykulalo się z becika. Okazało się mega maleństwem bez tych wszystkich kocyków ;)
    Aha i jeszcze podczas igraszek czułam się bardzo sucha.
    Poza tym zero objawów. Zrobiłam test 31.12.
    Jeszcze się nie zamoczyl do końca i już była krecha. Poszlam na betę i wyszła 14600 :) 4t5d ciazy. W sylwestra gdzie byliśmy z emkiem sami w domu, przy odliczaniu wyjaśniłam... 4....3....2....WE WRZESNIU ZOSTANIESZ OJCEM. JESTESMY W CIĄŻY !!!!
    szok był ogromny. Poryczelismy się i dalej nie dowierzam jak osoba taka jak ja bez naturalnej owulacji, z emkiem ze słabym nasieniem zaszła w ciążę. To prawdziwy cud ;) oby był z nami we wrześniu. Teraz czekamy na poniedziałek i wizytę u gin. Oby biło pięknie serduszko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2019, 16:34

    Evli, JustynaK90, AnitaK, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i jeszcze jedno. Mi kompletnie nie chce się spać. Wręcz przeciwnie. Mam tyle emocji że w nocy gapie się w sufit dluuugo ,a rano wstaje wyspana mimo wszystko ;) ciekawe jak długo tak bedzie.

    anka1981 lubi tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • ZarazBedeMama Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE, przepiękna historia!
    Życzę Wam powodzenia <3
    i zazdroszę tej energii, ja odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży stałam się strasznym śpiochem, o 21.00 już kleją mi się oczy, a po południu drzemka obowiązkowo..

    MOJE lubi tę wiadomość

  • Malgorzatka Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem Ok tygodnia od owulacji pobolewają mnie jajniki i tak jakby bulgotało jakbym była przed okresem
    Ale tez inne jak ruchy. Na badania mogę iść dopiero za tydzień. Jestem po zastrzyku aktualnie tez na dupku plus Luteina dopochwowo.

‹‹ 418 419 420 421 422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ