X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • panama Ekspertka
    Postów: 225 229

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby zajść w ciążę (staraliśmy się z mężem od roku), pomogliśmy sobie tabletkami na owulację. Postępowaliśmy wg instrukcji, tabletki brać od tego dnia do tego, później starania. Odczekałam dwa tygodnie, zrobiłam test i nic. Poszłam do ginekologa, ponieważ za chwilę wyjeżdżaliśmy na wakacje. Przy usg stwierdził, że jest pęcherzyk i że może pęknąć w każdej chwili. Także znowu działaliśmy. Byliśmy już nad morzem, piersi bolały mnie tak bardzo, że musiałam je trzymać przy wstawaniu z łóżka. W łazience mieliśmy świetne światła i jak któregoś dnia weszłam, to się przestraszyłam. Na piersiach zobaczyłam mocną siateczkę niebieskich żyłek. Pierwsza myśl - jestem chora. Ale nie dostałam miesiączki, jeden tydzień, drugi tydzień. No dobra myślę, po tych tabletkach występują różne anomalie. Ale wzrósł mi się apetyt. Jak kiełbasę przegryzałam śledziami, to już zaczęłam się mocniej zastanawiać.
    Po powrocie do domu odczekałam jeszcze kilka dni i obkupiłam się w testy. Zdobiłam jeden, następnego dnia drugi, dwa dni później trzeci. Wszystkie były pozytywne!
    Zaraz poleciałam do gina na usg, który stwierdził ciążę, ale jeszcze tak małą, że nie był w stanie określić wieku. Dwa tygodnie później kolejne usg p kazało już naszego groszka :)
    Mój mąż na wieść o ciąży powiedział "wreszcie pykło" :D

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    3jvzk6nlakaftugh.png
  • Elvie Koleżanka
    Postów: 32 7

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elvie wrote:
    Ok 7 dni po owulacji (wg testow owulacyjnych) ból żołądka po zjedzeniu jabłka, ogolnie dziwnie się czułam,odnotowałam tego dnia spadek temp o 1 stopień,nastepnego dnia było mi źle, raz konkretnie mnie zemdlilo, towarzyszyly mi bóle miesni, jak przed grypą. Kolejnego dnia,kiedy sprzatałam mieszkanie zrobiło mi się ciemno przed oczami,musiałam się polozyc i już w sumie wiedzialam, że coś jest na rzeczy, zaczely boleć piersi od strony paszek i byłam rozdrazniona. Tego dnia pokusilam się o test ciazowy, zrobiłam go z popoludniowego moczu, kiedy nie chciało mi się nawet siku i zobaczylam drugą, słabą kreske

    Ucielo resztę

    19.01.2005 Alan <3
    9.03.2017 laparo + histero + kauteryzacja
    PCO
  • alas Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 września 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dziś powinnam mieć @ trzeci dzień. W dniu spodziewanej miesiączki miałam szyjke bardzo nisko. Dziś już jest wysoko. Czy to możliwe, że tym razem się udało?

    alas
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 9 września 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alas wrote:
    Hej dziewczyny. Dziś powinnam mieć @ trzeci dzień. W dniu spodziewanej miesiączki miałam szyjke bardzo nisko. Dziś już jest wysoko. Czy to możliwe, że tym razem się udało?

    Zrob test lub bete z krwi. Niestety ale rozne juz byly tutaj przypadki. Mozna gdybac ale dowiesz sie tylko po tescie. pozdrawiam.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • alas Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 września 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam test. Negatywny... A okresu nadal nie ma. Jutro rano idę na betę. Niezły czuję stres...

    alas
  • Maalina Koleżanka
    Postów: 52 49

    Wysłany: 14 września 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alas wrote:
    Robiłam test. Negatywny... A okresu nadal nie ma. Jutro rano idę na betę. Niezły czuję stres...

    Trzymam kciuki !

    Ja nie jestem na tyle odważna i czekam na @. Bliżej nieoklreślony termin miesiączki bo nieregularna. Ostatni okres miałam 6 sierpnia. Objawy niby są niby nie - nie wiem na ile sama sobie ja wmawiam. Szyjka wysoko , cały czas zamknięta. Może tym razem ??

    POWODZENIA :*

    Początek : kwiecień 2017

    Październik 2017 : PCOS
    Październik 2017: Rozpoczęcie Leczenia
    Listopad 2018 HSG : Oba jajowody niedrożne w 100 %
    Sierpień : 27.08 IMSI transfer 3-dniowca
    On : OK
  • alas Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 września 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalina wrote:
    Trzymam kciuki !

    Ja nie jestem na tyle odważna i czekam na @. Bliżej nieoklreślony termin miesiączki bo nieregularna. Ostatni okres miałam 6 sierpnia. Objawy niby są niby nie - nie wiem na ile sama sobie ja wmawiam. Szyjka wysoko , cały czas zamknięta. Może tym razem ??

    POWODZENIA :*

    Niestety dziś rano dostałam @ ale trzymam kciuki za Ciebie!

    alas
  • Maalina Koleżanka
    Postów: 52 49

    Wysłany: 19 września 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciągle bez okresu ale test wyszedł negatywny;(

    Początek : kwiecień 2017

    Październik 2017 : PCOS
    Październik 2017: Rozpoczęcie Leczenia
    Listopad 2018 HSG : Oba jajowody niedrożne w 100 %
    Sierpień : 27.08 IMSI transfer 3-dniowca
    On : OK
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 19 września 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalina wrote:
    Ja ciągle bez okresu ale test wyszedł negatywny;(
    Ktory to dzien po owulacji?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Maalina Koleżanka
    Postów: 52 49

    Wysłany: 20 września 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Ktory to dzien po owulacji?

    Dziś 20 dpo .

    Pojawiły się poranne dolegliwości - chociaż nie wiem czy na pewno to jest kwestia ciąży czy po prostu się czymś strułam . Brzuch dawał się cały poranek we znaki - ból straszny.

    Nie wiem sama co myśleć.

    Moge liczyć na jakies dobre rady ?? :)

    Początek : kwiecień 2017

    Październik 2017 : PCOS
    Październik 2017: Rozpoczęcie Leczenia
    Listopad 2018 HSG : Oba jajowody niedrożne w 100 %
    Sierpień : 27.08 IMSI transfer 3-dniowca
    On : OK
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 20 września 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalina wrote:
    Dziś 20 dpo .

    Pojawiły się poranne dolegliwości - chociaż nie wiem czy na pewno to jest kwestia ciąży czy po prostu się czymś strułam . Brzuch dawał się cały poranek we znaki - ból straszny.

    Nie wiem sama co myśleć.

    Moge liczyć na jakies dobre rady ?? :)

    20 dzien cyklu czy 20 dzien po owulacji? Jak po owulacji to juz nie taka wczesna ciaza by byla. Robilas test z krwi? A najlepiej idz do gina, mnie jak zbadal w 5 tyg tylko na fotelu (nie mial usg w gabinecie) to od razu powiedzial ze ciaza. Takze idz do gina i sie wyjasni. Jesli nie ciaza, to moze sie okazac jakas torbiel czy zaburzenie hormonow i i tak wtedy leki czy usg bedzie koniecznie.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Maalina Koleżanka
    Postów: 52 49

    Wysłany: 20 września 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie 20 po owulacji. Robiłam test w 15 dzien po i był negatyw.

    Czy myślisz że to mogło być za wcześnie??

    Początek : kwiecień 2017

    Październik 2017 : PCOS
    Październik 2017: Rozpoczęcie Leczenia
    Listopad 2018 HSG : Oba jajowody niedrożne w 100 %
    Sierpień : 27.08 IMSI transfer 3-dniowca
    On : OK
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 20 września 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalina wrote:
    Właśnie 20 po owulacji. Robiłam test w 15 dzien po i był negatyw.

    Czy myślisz że to mogło być za wcześnie??

    Niektorym kobietom pozytywny test wychodzi po dniu spodziewanego okresu. Ale 15dpo tez powinno wyjsc. Polecam lekarza, lub najpierw test z krwi a potem lekarza. Czemu tak dlugo czekasz?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Maalina Koleżanka
    Postów: 52 49

    Wysłany: 20 września 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio okres płata mi figle. Lubi się spóźnić. I już trochę testów mam za sobą - samych negatywnych . Trochę nie chce znów czuć tego rozczarowania. W sobotę chce zrobić kolejny ;)

    Początek : kwiecień 2017

    Październik 2017 : PCOS
    Październik 2017: Rozpoczęcie Leczenia
    Listopad 2018 HSG : Oba jajowody niedrożne w 100 %
    Sierpień : 27.08 IMSI transfer 3-dniowca
    On : OK
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tydzień przed spodziewaną miesiączką zaczęły boleć piersi, aż pomyślałam, że od stresu w pracy po prostu szybciej będzie okres. Potem spałam jak zabita przez kilka dni po 12 h, no i dzień po spodziewanej miesiącze, jak nie przyszła zrobiłam test i ciąża:)

  • Maalina Koleżanka
    Postów: 52 49

    Wysłany: 21 września 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byłam na becie . Zobaczymy co pokaże :)

    Początek : kwiecień 2017

    Październik 2017 : PCOS
    Październik 2017: Rozpoczęcie Leczenia
    Listopad 2018 HSG : Oba jajowody niedrożne w 100 %
    Sierpień : 27.08 IMSI transfer 3-dniowca
    On : OK
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 21 września 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalina wrote:
    Dzisiaj byłam na becie . Zobaczymy co pokaże :)
    Daj znac

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 21 września 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 3 dpo zaczął sie delikatny ból piersi. Z każdym dniem nasilał się bardziej, pojawiło się też na nich sporo żyłek. Ból podbrzusza jak na @, ból pleców. 8 dpo zrobiłam się wyczulona na zapachy i pojawiła się podwyższona temperatura ciała (moze była juz taka wcześniej, ale nie mierzylam).

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Maalina Koleżanka
    Postów: 52 49

    Wysłany: 21 września 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie ciągle biegam siku. Nic dziwnego bo cały czas chce mi pić. Boli mnie całe podwozie. Dziś opuchnięte kostki. Mdłości sporadycznie. A wyników bety nie ma ;(

    Początek : kwiecień 2017

    Październik 2017 : PCOS
    Październik 2017: Rozpoczęcie Leczenia
    Listopad 2018 HSG : Oba jajowody niedrożne w 100 %
    Sierpień : 27.08 IMSI transfer 3-dniowca
    On : OK
  • Maalina Koleżanka
    Postów: 52 49

    Wysłany: 21 września 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta ujemna. Szkoda ;(

    Początek : kwiecień 2017

    Październik 2017 : PCOS
    Październik 2017: Rozpoczęcie Leczenia
    Listopad 2018 HSG : Oba jajowody niedrożne w 100 %
    Sierpień : 27.08 IMSI transfer 3-dniowca
    On : OK
‹‹ 409 410 411 412 413 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ