X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Pasia27 za odpowiedź, ja tak mam ale jestem 3 dni przed @.

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • emka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mi @ spoznia sie jakies 4 dnirobilam juz 3 testy i wychodzi druga kreska ale ledwo widoczna trzeba sie dobrze przypatrzec... dzisiej pojechalam zrobic bete i sie okaze. ale boli mnie brzuch w podbrzuszu podobnie jak na @. Z pierwszym dzieckiem tez tak mialam i bralam na to duphaston i nie wiem czy isc do lekarza czy sie wstrzymac...

    chipie
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka skoro brzuch cie boli i bralas dupka przy pierwszej ciazy to ja bym szla do lekarza.zalezy tez jaki ten bol jest ale ja tam bym szla.mnie nic nie bolalo na poczatku a jednak dostalam plamienia i tez bralam dupka

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalia mysle ze poczekaj spokojnie do terminu spodziewanej @ a test zrob najlepiej z 4-5 dni po terminie i bedziesz pewna :-) trzymam kciuki

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam test pierwszy dwa dni przed miesiączką a potem w dniu spodziewanej miesiaczki oby dwa poztywne, humorki nie do zniesienia

    Fedra lubi tę wiadomość

    qq873e5erivgw16d.png
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka mnie brzuch na @ bolał cały tydzień. Bóle minęły dopiero tak jakby mi się okres skończył. Ja robiłam test w wielką sobotę, a we wtorek byłam już u gina bo miałam dwa poronienia. I od początku biorę duże dawki duphastonu. Powodzenia :)

    Fedra lubi tę wiadomość

    zfxga33.png
  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolały jajniki i piersi, czułam się też mocno osłabiona - myślałam, że lada dzień będę chora - ale i tak nie sądziłam, ze jestem w ciąży. Dopiero test!

    Fedra lubi tę wiadomość

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja zrobiłam test 26 dc i już wyszła druga kreska, co prawda słabsza ale po dwóch dniach była już wyraźna, poza tym żadnych typowych objawów, pobolewa mnie tylko brzuch, choć na szczęście coraz mniej i mam wrażliwe piersi, ale dokładnie tak jak przed każdą @ więc narazie właściwie tylko test i brak @

    Fedra lubi tę wiadomość

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze testu nie robilam zrobie jutro z rana, nigdy sie nie czulam jak teraz czyli:
    - od 5 dni bola mnie jajniki i czuje lekko ciagnacy bol w podbrzuszu a pierwszy raz w zyciu czuje bol jajnikow dzis jest moj 25 dzien cyklu a mam je zawsze 28-dniowe
    - mam mdlości od trzech dni a owu bula 10 kwietnia
    -wybuchy goraca
    - zmeczenie
    -szkliste swiecace oczy
    -lekka zgaga
    -bol piersi od dzsiaj po zew str. a piersi zawsze przed @ bolaly mnie juz o 7-8 dni wczesniej....
    -czeste oddawanie moczu a ja od zawsze sikalam 2 razy dziennie czasami trzy a teraz co chwile i troszeczke jest tego moczu
    - lekkie zawroty glowy
    - bol dolnej czesci plecow lekki co prawda ale jak na @ tylko ze na moje za wczesnie bo zawsze boli mnie gora 1 dzien przed @ albo w ten sam dzień
    jesli sie okaze do konca tygo ze ciazy nie ma a dostane @ to sie zalamie!

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia trzymam kciuki :-) moze poczkaj jeszcze do dnia spodziewanej@? Wyjdzie pewniejszy

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 5 września 2013, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już nie piszecie? mam nadzieję że i ja tu dołączę w końcu

    marzenia się spełnią
  • mona79 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 6 września 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi juz pozytywny wyszedl w 24dpo, baaardzo slaba kreska ale juz wiedzialam ze sie udalo. Pierwszym objawem chyba byl bol jajnikow a pozniej bol miesiaczkowy. Tylko przewaznie taki bol mialam dzien przed okresem a teraz pojawil sie okolo tydzien przed.
    Trzymam kciuki za wszystkie oczekujace!

    nzjdcsqvq15agbvz.png

    mona
    ckaigzu3z6i3lydg.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 6 września 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pierwszym objawem ciązy była zadyszka :) test zrobiłam dopiero jakiś tydzień po terminie spodziewanej miesiączki bo z racji długich starań wogóle nie wierzyłam ze mogłoby się udać tym bardziej ze lekarze nie dawali za bardzo szans na naturalne poczęcie, a tu psikus na teście wyszły dwie grubaśne krechy :) w miedzy czasie pobolewał mnie lewy jajnik

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja się szybko skonczyła, ale zanim zrobiłam test i zobaczyłam pozywtyny wynik domyslalam się że coś jest na rzeczy gdyż:

    - pewnego dnia przyjechałam do domu po niezbyt meczacym dniu i padłam na łóżko jak po przewaleniu 10 ton węgla- spałam 3h, potem wstałam, umyłam się u poszłam spac dalej. Rano oczywiście obudziłam się niewyspana:)))
    Kolejną rzeczą której wczesniej nie miałam i tez zwiastowała zmiany było pieczenie piersi. Takie gorąco które rozchodzilo się od sutków. TRwało kilka dni a jak sie skonczyło, to tez wiedziałam ze skonczyła sie ciąża.

    Dodi, Matik2012 lubią tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 20 września 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    U mnie jest tak, że strasznie zaczęły mnie najpierw piec piersi a najbardziej sutki. Zaczęła mnie atakować zgaga nie mówiąc o przeogromnym apetycie. Dzisiaj - dzień przed planowanym okresem - dużo białego wodnistego śluzu. Trzy dni temu zrobiłam test ten paskowy allegrowy i coś jakby cień się pojawił. wczoraj kupiłam inne paskowe i tam już dużo wyrażniej było widać. dzisiaj pretest i też jest druga jeszcze nie tak wyrażna kreska jak kontrolna, ale jest :)

    przeczuwałam bo ten piekący ból piersi, zgaga, wysoka temperatura w porównaniu do poprzednich cykli. Zapomniałam, że w 8 i 9 dniu po owu miałam delikatne plamienie i mocne kłucie w nocy w podbrzuszu. A teraz delikatnie mnie mdli i takie uczucie jakby ktoś mi na klacie stał tzn jakby płytki oddech - ciężko wytłumaczyć. jakby serce trochę nierówno biło...a po wczorajszym spacerze byłam tak zmęczona jakbym 30 km przeszła :)

    w poprzedniej ciąży było inaczej - zaczęłosię od 'grypy żołądkowej' i braku apetytu maksymalnego. zobaczymy jak będzie dalej :)

    przepraszam, że tak jakoś bez ładu i składu piszę...

    Matik2012, Anna255 lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 20 września 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kilka dni po owulacji po zapłodnieniu pojawiła się zgaga, z początku sądziłam, że boli mnie gardło, ponieważ w życiu nie miałam zgagi, to była zgaga.
    Ból piersi też był większy, reszta objawów jak na miesiączke. W dniu spodziewanej @ pojawiło się plamienie, sądziłam, że @ się rozkręca-ale się nie rozkręciła, zrobiłam test na drugi dzień pozytyw, no i będzie synek :))))
    Pozdrawiam

    Suzy Lee, Matik2012, Dodi, lips, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga83 wrote:
    dobry wieczor wszystkim. mam do was pytanie - jakis czas temu ogladalam program w ktorym ginekolog mowil o pierwszych objawach ciazy. mnie zainteresowala taka rzecz - niektore kobiety w czasie gdy powinna pojawic sie @ maja takie objawy jak na zapalenie czy grzybice tzn. dziwna wydzielina, gesta bialo-zoltawa, a takze lekkie swedzenie. czy ktoras z was miala moze takie objawy?


    test robiłam 2 dni po spodziewanej miesiączce wg ovu ( okres miałam miec 2.11. a ovu wyznaczyl na 9.11 bo owulacja sie przesuneła), dzien pred testem miałam żółty śluz, nigdy takiego nie miałam, bez zapachu i wgl, nastepnego dnia juz żółtego śluzu nie bylo tylko biały i zrobiłam test - II krechy! :)

    moje pierwsze objawy:
    -przed spodziewana miesiączka ból brzucha jak na okres, długo ponad tydzien bolało mocniej niz zwykle i tak jakos "dziwnie", ból piersi ale nie zwracałam za bardzo uwagi
    -płaczliwosc - ja zawsze twarda, tłumiąca nerwy w sobie nagle w pracy popłakałam sie przez kilka uwag co do prowadzenia mojej zmiany...zawsze sie wykłócałam i broniłam a tu nnagle w ryk i koniec
    -lekkie mdłości z rana ale naprawde lekkie, nie wiem czy to faktycznie mdłosci czy po prostu moje schizy:/
    -no i brak apetytu, jem bo musze ale nie mam za bardzo na nic ochoty

    Dodi, eel lubią tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja dziś zobaczyłam dwie kreseczki :-) ale już szybciej wiedziałam że coś jest na rzeczy... sutki wrażliwe i po słodkim robiło mi się nie odbrze teraz wierzę, ze tym razem wszytsko skończy się dobrze i doczekamy się upragnoonego maleństwa

    Dodi lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała uczucie zimna i takie wewnętrzne dreszcze na samym początku ciąży?

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Emiwe Nowa
    Postów: 2 3

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to wyglądało tak:
    - ból jajników tydzień po owulacji
    - ból piersi
    - podwyższona temp.
    - wzdęcia
    - ból w pachwinach ( ból trochę przypominający ten miesiączkowy ale jednak trochę inny)
    - zwiększona ilość śluzu i pozytywne testy ciążowe jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2013, 12:32

    Dodi, Nocka lubią tę wiadomość

    emiwe
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ