X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Nina82 Ekspertka
    Postów: 235 414

    Wysłany: 27 lutego 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie stosunkowo obiektywnym objawem na tydzień przed @ była podwyższona temperatura wieczorami (od 37 do nawet 38) bez żadnych innych objawów przeziębienia. Podobnie miałam w pierwszej ciąży. Więc uznałam, że jak tam mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 19:15

    Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

    iv0915nmtn0pw8ol.png

    3jgx3e3kcagyktpu.png
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 27 lutego 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kompletnie nic, zero objawów, test pozytywny juz 3 dni przed @, dopiero od kilku dni pobolewa mnie brzuchol, ale tylko czasami, i raz tak mi sie zakręciło w głowie, że prawie upadłam na ziemię w łazience, no i oczywiście temp w granicach 37,2 :-) beta rośnie, ale jestem na duphastonie ze względu na 2 poronienia :-( oby wszystko szło w dobrym kierunku...

    Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 27 lutego 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi a tak z ciekawosci ile tabletek dziennie bierzesz duphastonu?

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 27 lutego 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fifi....trzymam kciuki!

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 28 lutego 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie kończę pierwsze opakowanie, jedną tabletkę rano i drugą wieczorem, zaczęłam brać zaraz jak zatestowałam, czyli 3 dni przed spodziewaną @, jedno opakowanie starcza na 10 dni i kosztuje ok 47 zł :-) nie mały wydatek ale wartooooo, mniej się stresuję :-) a mam już wypisana receptę na następne 20 dni, więc mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :-D

  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 28 lutego 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina82 wrote:
    U mnie stosunkowo obiektywnym objawem na tydzień przed @ była podwyższona temperatura wieczorami (od 37 do nawet 38) bez żadnych innych objawów przeziębienia. Podobnie miałam w pierwszej ciąży. Więc uznałam, że jak tam mam.

    Nina jesteśmy na tym samym etapie - 4 tygodnie i 6 dni :-) więc wygląda na to, że będziemy razem rodziły :-D

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi bardzo droga masz apteke..hmm u mnie opakowanie kosztuje 30zl,a zdarzalo sie tez ze kupilam za 26zl.bralam go 3x1 najpierw na poczatku od 6tego tyg bo mialam dziwne plamienie.

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • asiank Ekspertka
    Postów: 325 68

    Wysłany: 28 lutego 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chiałam to samo napisać,że fifi masz drogą aptekę. Ja kupuję duphaston po 34 zł. Choć nie powiem raz zdarzyło mi się kupic i za 46 zl ale już nigdy do tej apteki nie wróciłam.

    eiktrjjgehcrgla0.png Mój Aniołek 17.07.2012 (8tc)
  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 28 lutego 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie objawem byl brak @ i 4 pozytywne testy ;)

    Fedra lubi tę wiadomość

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 28 lutego 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informację, myślałam że to normalna cena, ale skoro mówicie, że to wysoka cena to poszukam w innych aptekach :-)

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 3 marca 2013, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja mialam wyjatkowe silne i wyjatkowo wczesne objawy, jakos tak w 7 dpo zaczelo mnie mdlic od kawy nastepnego dnia bylo tylko gorzej, 7dpo maialm ciagle i silne mdlosci i tak jakos mi zostalo, do tego od 10/11 dpo zawroty głowy, zmiany nastroju, dziwne smaki, 9 dpo odrzucilo mnie od cocali, bolało mnie dosc dziwnie i specyficznie podbrzusze, tempka nie byla jakas nadzwuczajna, chociaz wykres wygladal zupelnie inczej niz zwykle, mialam biegunke, wiec myslalm z emoze jakas grypa żóładkowa, w śrokdu dnia mialam stan podgoraczkowy, ponad 37 stopni no i w konuc w niedziele 12 dpo zrobilam test i wyszła blada kreska we wtorek beta i sie potwierdzilo :) a teraz jeszcze od kilu dni dochodza problemu z zserduszkiem, ale to nic dziwnego bo mam arytmie a nie moge brac lekow na razie :)

    Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • PAREL Ekspertka
    Postów: 237 235

    Wysłany: 4 marca 2013, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie już dwa dni po owulacji zaczęły boleć mnie piersi, późnej z każdym kolejnym dniem robiły się coraz bardziej wrażliwe, 2 dni przed terminem miesiączki pobolewanie podbrzusza jak na okres, test ciążowy -, jednodniowy spadek temperatury- byłam przekonana że lada dzień dostanę @, dzień po spodziewanym terminie @ test +, z pierwszych objawów to bardzo bolesne piersi i tak do dziś 9tydzień :)żadnych mdłości wymiotów itd..

    Fedra, Paju lubią tę wiadomość

  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 5 marca 2013, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podwyszona temperatura ciała na początku 37,5 stopni a po trzech dniach do teraz 37, kłucie jajników no i pozytywny test przed @ :)

    Fedra lubi tę wiadomość

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 5 marca 2013, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I koszmaryyyy senne oraz zaburzenia snu, co wczesniej mi się nie zdarzało :)

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 6 marca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na kilka dni po owulacji zaczęłam mieć bolesne i nabrzmiałe piersi, senność wszechogarniająca, przychodziłam z pracy i musiałam się zdrzemnąć a o 21.00 już spałam, baaardzo dziwne sny, przed terminem @ ból podobny jak na okres, i ogromny apetyt, byłam wiecznie głodna, potem doszły zawroty głowy. A w 8 tygodniu niestety serduszko przestało bić :(

    Fedra lubi tę wiadomość

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 6 marca 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zozol przykro mi, wiem przez co przeszłaś, ale będzie dobrze, nie poddawaj się......

    zozol, fruzalinda lubią tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 6 marca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wystąpił straszliwie głupkowaty objaw, który raczej zgoniłam na zażywanie castagnusa. Przyznam szczerze, ze cykl miałam troszkę nietypowy- późno owulacja (a wcześniej zawsze miałam cykle 28dniowe!!!) bo w 19 lub 20 tc, więc nastawiałam się raczej na zrobienie badań niż na ciąże :D No ale wracając do tego dziwnego objawu. Nie pamiętam ile dni było po owulacji, bo objaw był tak absurdalny, ze nawet go nie zapisałąm w notatkach pod wykresem a mianowicie... spuchła mi macica :D Pisałam o tym na wątku staraczek. No objaw przygłupi, bo jak siedziałam i się schyliłam (jak do wiązania butów) to czułam jakbym w macicy miała jabłko lub coś o wielkości jabłka. Identyczne uczucie miałam w pierwszej ciąży, ale na Boga w 2gim miesiącu!!! A nie parę dni po owulacji! Do tego ta "spuchnięta macica" to było dziwne uczucie... jakby napięcie, czy coś takiego. No i... za parę dni okazało się, ze jestem w ciąży. W sumie to widzę w brzuchu od samego poczatku znaczną różnicę niż w pierwszej ciąży. Ta macica naprawdę zaczęła się dosyć szybko rozrastać, aczkolwiek mówie- objaw ten pare dni po owulacji zwaliłam na Bogu ducha winnego castagnusa :D

    Suzy Lee, Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 6 marca 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa ja wlasnie zagarenlam ten temat powiekszajacego sie brzucha z mja polozna..
    Ja jestem dopiero w 11 tyg a brzuszek zaczyna sie od dolu lekko zaokranglac...
    Juz teraz??Ale polozna powiedziala ze przy drugiej ciazy brzuszek widac szybciej..
    Ja poronlam pierwsze w 16tyg ale polozna powiedzial ze to nie ma znaczenia ze druga ciaza jest druga ciaza i poprostu szybciej brzuchol widac ;)
    U mnie jeszcze dochodzi ze BARDZO musze uwazac co jem bo srasznie mnie wydyma powietrzem ;( a wtedy wygladam jak w 5-6 miesiacu :D

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam takie pytanko: czy któraś z was odczuwała bulgotanie w brzuchu i w jajnikach już od pierwszego dnia po owulacji? Ja mam tak już 10 dni.

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalia z tego co pamietam to nic takiego nie mialam..moze i podejrzewalam ciaze ale zadne objawy o tym jeszcze nie swiadczyly..
    ok 4-5dni po spodziewanej @ zaczelam odczuwac ale typowe wzdecia..

    Lilijankaq lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ