X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 20 lutego 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Poproszę o Wasze pierwsze, sprawdzone objawy ciąży! :) począwszy od owulacji! :):)

    ann2224, Didus26, olga747, Asiaa91, Czarnula204, Anaitat, Emka1234, Klara Wysocka, Justi77, JagnaaJankowskaa, Ewela:), Xxx123 lubią tę wiadomość

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie kreski na teście ciążowymi w dniu spodziewanej miesiączki.

    DzejKej, Agnieszka, Fedra, Nadia, Dodi, Pusurek, Atra81, weronika86, Katarzyna87, alinalii, unbeldi, ania181111, Ilona92, KarmeLoVe, Violka86, Bławuniek lubią tę wiadomość

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 20 lutego 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm...to bylo taaaak dawno ;-)
    Kilka dni przed @ dosc mocny, klujacy, trwajacy kilka sekund bol w podbrzuszu. Nastepnego dnia plamienia ( pomylilam z @). Dalej dwie kreski na tescie ale dopiero 3 dnia po planowanej @. Dzziwny posmak metalu w ustach....

    Fedra, reno, Violka86, Baśka 89 lubią tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 20 lutego 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dokładnie 8 dni po owulacji miałam dwa razy taki silny pulsacyjny ból jajnika z którego była owulka, następnego dnia w podrzuszu uczucie jakby coś się wgryzało. poza tym tylko wrażliwe piersi. w terminie @ lekki ból okresowy. na szczęście żadnych mdłości:)

    Fedra, Violka86 lubią tę wiadomość

  • Kima Koleżanka
    Postów: 47 33

    Wysłany: 20 lutego 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 dni po owulacji bardzo wrażliwe piersi na dotyk - pierwszy raz tak czułam. Tydzień przed @ bóle podbrzusza (mam je do teraz - 13 tc). Mdłości przed terminem @.

    Fedra, Dodi, Violka86 lubią tę wiadomość

    hchy9jcgd2de24d6.png
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 20 lutego 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeżeli objawem ciąży może być zapalenie pęcherza i opryszczka, to były moje pierwsze objawy :D a potem dwie kreski na teście

    Fedra, ania_mr, Majka86, Dodi, Nina82, kamenkaa lubią tę wiadomość

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 20 lutego 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na poczatku to znaczy juz po jajeczkowaniu czulam ciagniecie w jajnikach.
    pozniej dwa dni przed spodziewana @ zrobilam test ktory wyszedl juz pozytywnie,ok druga kreska byla blada ale byla ;)
    Pozniej zaczely sie ciegniecia w podbrzuszu i tak jakby bol brzucha jak przy @ ktory trwal kilka dni.
    Od okolo poltora tygodnia walcze rano z mdlosciami.. Ani razu nie wymiotowalam ale tak jakby wszytsko stalo mi w gardle...

    Sennosc tez jest moja zmora.. wstaje rano i juz jestem spiaca.Potrafie nawet przespac sie po obiedzie wstac o 18 i isc znowu bez problemu spac o 22 :P

    Rano nie moge patrzec na nic slodkiego nawet na glupi chleb z marmolada ;(
    i na slonego tez nie jedyne co moge rano zjesc jest chleb z maslem... ;(

    Od 8 Tygodnia ma tez strasznie wydety brzuch ;( DUUZOO powietrza.. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 14:42

    Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:38

    Fedra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... szczerze to chyba zadnych objawow nie bralam jako objawow ciazy, dopoki nie zobaczylam wynikow bety z krwi. Nagle wieczorem tego samego dnia (okolo 17 dpo) poczulam ciezkie piersi i wrazliwsze sutki, ale nie przesadnie.. moze bardziej uczucie jakby reagowaly na zimno. Poza tym bol podbrzusza, takie ciagnienie. Zwrocilam wtedy uwage ze faktycznie od 2-3 dni czuje sie tak przemoznie zmeczona i senna, raz rano mialam mdlosci przed wyjsciem do pracy, ale na razie to byl pojedynczy epizod. Loteria jest tez dzien, w ktory bede drazliwa i niecierpliwa. Troche gorzej nad soba panuje, a ze pracuje z klientem i to dluznikiem, ktory specjalizuje sie w nieudolnym klamaniu- dziala mi to na nerwy - zastanawiam sie czy nie przyspieszyc informowania pracodawcy o ciazy, zeby inaczej na to patrzyli...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 15:30

    Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

  • lisiaczek Koleżanka
    Postów: 53 37

    Wysłany: 20 lutego 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pierwsze objawy to przede wszystkim ogromna drażliwość i chwiejność nastroju - nie do wytrzymania dla mnie i otoczenia :P. Bóle jak przed miesiączką (o różnym nasileniu), obrzmienie piersi (to zauważył jako pierwszy mój M. ;)), bardzo wrażliwe i obolałe sutki, pojawiają się też coraz wyraźniejsze żyły na piersiach. Uderzenia gorąca (przede wszystkim rano) i wszechogarniające zmęczenie - po powrocie z pracy zasypiam na stojąco ;)

    Fedra, berry, tbt lubią tę wiadomość

    mhsvj44j84z97xk3.png
    961lqps6kios555h.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 20 lutego 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie strasznie draznilo jak palili papieroski przy mnie w pracy.to na poczatku i sutki podraznione bardzoo.pozniej tescik 5dni po@ i byly 2 kreseczki.

    Fedra lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • anilorak Autorytet
    Postów: 2792 3075

    Wysłany: 20 lutego 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    R

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 09:09

    Fedra, Lissa lubią tę wiadomość

  • aga83 Koleżanka
    Postów: 50 69

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry wieczor wszystkim. mam do was pytanie - jakis czas temu ogladalam program w ktorym ginekolog mowil o pierwszych objawach ciazy. mnie zainteresowala taka rzecz - niektore kobiety w czasie gdy powinna pojawic sie @ maja takie objawy jak na zapalenie czy grzybice tzn. dziwna wydzielina, gesta bialo-zoltawa, a takze lekkie swedzenie. czy ktoras z was miala moze takie objawy?

    littletwig lubi tę wiadomość

    [img]http:[/img]
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było tak, że pierwszy objaw, który mnie zainteresował (przypuszczam, że było to zagnieżdżanie zarodka) to ból promieniujący od boków brzucha do ud. Do tego stale podwyższona temperatura, oczywiście bóle brzucha jak na okres, bolące i wielkie piersi (które - huuuuraaaaaa - rosną dalej;)), mdłości jeszcze terminem spodziewanej miesiączki, aż w końcu cień cienia drugiej kreski (która pojawiła sie kilka godzin po zrobieniu testu) na teście, potem kolejne testy, kreska coraz szybciej widoczna, potem jeszcze dwa razy beta:)

    Fedra, Dodi, Motyleczka lubią tę wiadomość

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przy obu ciazach najpierw podejrzewali infekcje, wiec to moze to o czym mowisz aga83 // A u mnie zawroty glowy i dziwne wrazenie blednika sa dzis ni do zniesienia, prawie upadlam w tramwaju i siedze w pracy czujac w glowie jakbym byla pijana... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak:
    * oczywiście powdyższona, utrzymująca się temperatura - pomimo, że nie czułam się jakbym zaraz miała się rozchorować bo nic na to nie wskazywało.
    * zmęczenie - cięgle śpiąca, a natomiast w nocy częste pobudki
    * ból sutków i piersi (od strony zew.)
    * nikt nie mógł przy mnie palić (niby dla mnie to normalne, bo sama nie palę i zawsze drażnił mnie zapach papierosów, ale teraz było to jeszcze silniejsze)
    No i po jakimś czasie zaczęłam latać co trochę do łazienki.
    Teraz doszedł do tego straszny apetyt, choć wcześniej byłam strasznym niejadkiem.
    I niechęć do słodyczy choć kiedyś je uwielbiałam.
    Ja test ciążowy płytkowy robiłam 2 dni przed spodziewaną @ i były dwie kreseczki czyli wg ovu 8 dzień po owulacji.
    Do dziś odczuwać lekkie pobolewania w brzuchu szczególnie kiedyś muszę zrobić coś wysiłkowego lub za długo siedze z podkulonymi nogami. :)

    Fedra, Dodi, amorcito, dleyk lubią tę wiadomość

  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm, u mnie pierwszym objawem był jednodniowy spadek tempki i wrażliwe piersi- ta wrażliwość była super przy sexie, ale pod prysznicem spadające krople wody potrafiły mnie doprowadzić do łez, tak bolało.Ponieważ bardzo wyczekiwaliśmy dziecka to szybko , bo już w 5 tygodniu zobaczyliśmy dwie kreseczki. No i straciłam apetyt- rano byłam w stanie wypić tylko cacao, trwało to jakieś 2 miesiące:)

    Fedra lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to był spóźniający się okres i to wszystko w moich trzech ciążach nie miałam mdłości osłabień jedynie później miałam ogromny apetyt , potrafiłam nawet zjeść śledzia a potem zagryźć czekoladę

    Fedra lubi tę wiadomość

  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 22 lutego 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim objawem pierwszym było wstawanie nocne do toalety , myślałam że to zapalenie pęcherza.Następnie test ciążowy 22 grudnia i 2 kreseczki :) Prezent na gwiazdkę lepszego nie mogłam dostać :)

    Nina, Fedra, weronika86, agania, albumina, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • ewajoanna Przyjaciółka
    Postów: 70 253

    Wysłany: 27 lutego 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrażliwe piersi i sutki bolące, lekkie mdłości bes wymiotów, senność i ogólne zmęczenie no i może większe niż zwykle rozdrażnienie ale to już względna sprawa bo w tym czasie byłam na feriach zimowych u teściów hihihi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 19:07

    Fedra, ewunia87, eel, jercia lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ