X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr poranne mdłości
Odpowiedz

poranne mdłości

Oceń ten wątek:
  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w którym tygodniu miałyście poranne mdłości? Ja jestem w 5 tyg i 4 dniu i ani widu ani słuchu o nich?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 6 tydz i 3 dzien i nie mam nadal, ale zobaczymy bo zarodka nie widac tylko pecherzyk 5 mm

  • nika94 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie koło 8 tygodnia zaczęły się mdłości i niestety wymioty...

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości zaczęły się jakoś ok 10 tygodnia i trwały może ze 2-3 tygodnie. Do tej pory wymiotów zero- mogę śmiało powiedzieć,że należę do tych szczęściar które nie wymiotują na prawo i lewo :P
    Więc póki co ciesz się,że jest jak jest bo będziesz jeszcze żałować,że się o nie upominałaś hehe :P

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i mnie w 4 tygodniu i 6dniu był pęcherzyk 4,4 mm jutro myśle ze powinno widać coś wiecej. Czuję sie jak na razie super.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na pierwszej wizycie było widać tylko małą kropeczkę :) To był środek 4 tygodnia jakoś.
    Dopiero w połowie 7 tygodnia usłyszeliśmy serduszko i lekarz założył kartę ciąży,zlecił pierwsze badania.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • natalia2015 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 13 lipca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety wymiotuję od 5 tyg 4 dn. Wymioty nie są najgorsze, najgorsze jest uczucie całodziennego mdlenia, nigdzie nie mogę wyjść, bo zastanawiam się czy zwymiotuję czy nie. Trudno dla dzidziusia zniosę wszystko;)

    Nataszka2200 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszym trymestrze nie miałam ani wymiotów, ani nudności. Raz wymiotowałam, ale przejadłam się strasznie u znajomych i to pewnie dlatego. Za to po rozpoczęciu 4go miesiąca zaczęły się straszne mdłości, drażliwość na zapachy, jak tylko doleci do mnie jakiś niechciany zapach to od razu mam wizytę w toalecie... ;)
    Lekarz powiedział że może tak być nawet do 20 tygodnia:)

  • Hikaru Autorytet
    Postów: 271 184

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZieloneOliwki wrote:
    Ja w pierwszym trymestrze nie miałam ani wymiotów, ani nudności. Raz wymiotowałam, ale przejadłam się strasznie u znajomych i to pewnie dlatego. Za to po rozpoczęciu 4go miesiąca zaczęły się straszne mdłości, drażliwość na zapachy, jak tylko doleci do mnie jakiś niechciany zapach to od razu mam wizytę w toalecie... ;)
    Lekarz powiedział że może tak być nawet do 20 tygodnia:)

    Trochę mnie wystraszyłaś :/ Ja jak dotąd czuję się super fantastycznie i mam nadzieje że tak pozostanie :)

    5d5226c818.png

    <3 Leon <3 05.02.2016 4730g/62cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hikaru wrote:
    Trochę mnie wystraszyłaś :/ Ja jak dotąd czuję się super fantastycznie i mam nadzieje że tak pozostanie :)
    Podobno nie ma reguły:) jedne mają mdłości od początku do końca II trym. Inne w I trym. i ustają, a inne tak jak ja- dopiero w II:)
    Ja też oprócz bóli brzucha nie miałam żadnych objawów, zaczęło się około 13-14 tygodnia, ale cały czas wyszukuję nowych sposobów na pokonanie mdłości i na prawdę nie jest tak źle:)

  • Roberta Autorytet
    Postów: 358 287

    Wysłany: 14 lipca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam od 6 tc nudności, niestety 24 h. Nawet po przebudzeniu w nocy.
    Od 8 tc wymioty... Obecnie 9 tc i nudności...

  • Trelka Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 14 lipca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nudności pojawiły się pod koniec 5 tc i trwają całymi dniami aż ustępują wieczorem :) póki co bez wymiotów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 12:35

    www.kobiecastronamamy.pl - wszystkie twarzy kobiety będącej mamą!
  • Margotka Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jestem w 6+ i dopadły mmie okropne mdłości, ledwo z łóżka moge wstać a juz o jedzeniu nawet nie myśle. Nie wymiotuje, ale mam uczucie ze wszystko stoi i w gardle ... Dzis i jutro wolne od pracy, bo niestety mam poranne zmiany i cos marnie bym to widziała, zobaczymy co pozniej :) pozdrowionka

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie zaczęły między 6 a 7 tygodniem ale nikomu ich nie zyczę to że ich nie ma to nie znaczy ze jest coś nie tak, nie każda kobieta musi je mieć. Przynajmniej ja przez te mdłości to schudłam i musialam jesc na sile cos bo jak mialam pusto w brzuchu to było jeszcze gorzej.

    74di4z17q2rryrdy.png
  • Django Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 21 lipca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie co jecie jak macie/mialyscie mdlosci? ja mam wrazenie ze jak cos zjem to zaraz bede wymiotowac..i nie mam apetytu co mnie martwi. Dobrze sie czuje na dworze ale w domu i w pracy nie moge juz wytrzymac. jestem na etapie 7 tyg ciazy.Czy to prawda ze cola pomaga na mdlosci?

  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi cola pomagała ale to nie jest dobre rozwiązanie. Mdłości w ciąży spowodowane są niskim poziomem cukru, cola dostarcza ogromna dawkę cukru ale przez to organizm produkuje wiece insuliny i szybko ten cukier spala. Najlepiej jeść częściej a male ilości, nie doprowadzać do głodu. Ja staram się wieczorem cos przegryźć żeby nie kłaść sie spać z pustym żołądkiem i rano po przebudzeniu tez cos przegryzę przed wstaniem z łóżka. Mi wchodzą biszkopty i pieczywo chrupkie

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • Django Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź, to bez sensu w takim razie z ta cola

  • metax_a Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mdłości od 5 tygodnia i zero apetytu. Rano jak wstaję i pomyślę o jedzeniu to znowu mi nie dobrze. Na szczęście jeszcze nie miałam wizyty w toalecie :).

    0w28tj8.png
  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dzisiaj w 6 tyg i 5 dniu i jak na razie jakoś się trzymam w sobotę miałam lekkie wymioty a teraz już nic. W czwartek wizyta u lekarza mam nadzieje ze będzie juz serduszko.

  • Margotka Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 22 lipca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) u mnie chorobowego ciąg dalszy bo dzis zaczęły sie wymioty. Staram sie dużo pic bo na jedzenie nie moge patrzeć, ale i to mi cieżko idzie ... Ciastka słodkie mi nie pomagają, odbija mi sie po nich, najlepiej pieczywo chrupkie. Mężu wróć - musisz iść do sklepu ;) hahaha^^

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ