X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr poranne mdłości
Odpowiedz

poranne mdłości

Oceń ten wątek:
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 12 października 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Pytanie do tych, które mają wstret do jedzenia i mdłości. Kończę 8 tydzień. Mam ogromny wstret do jedzenia i mdłości bez wymiotów. Jestem w stanie zjeść tylko makaron z białym serem i płatki kukurydziane.
    Szukam pomysłów na jedzenie, żeby nie umrzeć z głodu. Mięsa odpadają, jakieś ciężkie potrawy też.
    Co Wam wchodzi przy mdłościach?

    Karpatia lubi tę wiadomość

  • Ana.Ta Autorytet
    Postów: 1666 1792

    Wysłany: 12 października 2021, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak mnie „nudzi” jem wafle ryżowe.. muszę co jakiś czas jeść, bo inaczej jest mi tak nie dobrze że jestem na skraju 🤢. Mogłabym całymi dniami jeść kwaśne jablka, gruszki i śliwki. Obecnie po to sięgam, ale to na „przegryche” w pracy.

    Jeśli chodzi o obiady... jem to co przeważnie gotowałam, choć bywają dni kiedy kończę na zupie.
    U Mnie teraz króluje krem z dyni lub brokułów. :) i dobrze Mi wchodzą naleśniki, ale też z serem 🙈

    Karpatia lubi tę wiadomość

    16.05.2022 urodziny Oliwki 😘 Więcej szczęścia o 7 dni😍
  • Karpatia Koleżanka
    Postów: 45 40

    Wysłany: 13 października 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam taki problem do 14 tc. Dużo pomogły jogurty pitne, owoce różnego rodzaju, koktajle owocowe, wafle ryżowe, makaron z różnymi sosami oczywiście bez mięsa bo Mnie odrzucało.
    Dodatkowo krople z imbirem Imbifem - są calkowicie bezpieczne dla kobiet w ciazy bo maja w skladzie naturalne składniki.
    Musisz to przetrwać dasz radę.
    da04c071-6ecd-47fc-a0b4-ec0697674279_i-establo-pharma-imbifem-krople-50ml.jpg

    Ana.Ta lubi tę wiadomość

  • Zapato Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 13 listopada 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jestem w 6 tc i zaczęło mnie strasznie drapać i ściskać w gardle. Nie mam wstrętu do jedzenia, ale też ten ból gardła nie przypomina przeziębienia. Miała któraś z Was podobne objawy?

  • Ani_7 Koleżanka
    Postów: 31 22

    Wysłany: 13 listopada 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na początku, od 4 dni mdłości cały dzień praktycznie. W pierwszej ciąży miałam podobnie ale chyba były nieco większe
    U mnie się sprawdzają kwaśne jabłka, flipsy i zupy :)

    e437579cca.png
  • WerkaB Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 10 tyg i miłości mam przez 24 h :( nie wymiotuje ale strasznie mi się odbija. Nie mogę nic jeść ani pić przez co schudłam już 4 kg. Jak znajdę coś do picia nowego co by mi podchodziło to po 2 dniach nie mogę już na to patrzeć...boję się że się odwodnie... co polecacie do picia dobrego? Na wodę z cytryną, zwykłą, herbatę, kompot już nie mogę patrzeć nawet :(

  • Pelasia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem w 10 tyg ciąży. Wymiotuje od 3 tyg dzień w dzień. Jestem wykończona. Jem i wymiotuje. Nie mam na nic ochoty..

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ