X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr pomocy błagam
Odpowiedz

pomocy błagam

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 16 maja 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj zauważyłam że przestały mnie boleć piersi a jestem w 8 tc pisałam o tym w jednym z wątków koleżanki mnie uspokoily że to może być normalne tylko ze dziś odruchowo zmierzylam temperaturę i jak była na poziomie 37,3 tak dziś jest tylko 37,1 więc spadła czy orientujecie się czy to znaczy że ciąża obumarla czy mi się coś w głowę dzieje?

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie, mnie tez przestaly bolec na kilka dni.A wahania temepratur sie zdarzają :) sprawdz dla spokoju przyrost beta hgc i zobaczysz co i jak:) ja tez panikuje, taka juz nasza uroda.

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 16 maja 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co dzis jest sobota nie mam gdzie zrobic bety a wizyte mam dopiero w poniedzialek tzn juz w poniedzialek bo to pojutrze ale dla mnie to wiecznosc bedzie takie czekanie. Czyli mam rozumiec ze Tobie objawy ustapily a pozniej powrocily jak zwykle ? Jejku dziwne to piersi mnie bolaly od samej owulacji i teraz nagle przestaly az czuje sie inaczej jakbym nie byla w ciazy zero objawow ;/ a co do temperatury to od jakiegos czasu nie mierze tak zeby codziennie tylko raz na jakis czas a zawsze jak zmierzylam bylo 37,3 a dzis taki spadek i to akurat teraz jak zanikły objawy

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, wrocily po 2 dniach, a od owulacji nie moglam sie do nich dotknac:/// co do tempki to dla mnie to mozna sie tylko zdenerwowac:/// poczekaj spokojnie, jak nie plamisz lub nie masz duzych boli w podbrzuszu powinno byc dobrze.Ale rozumiem Cie w 100procentach:) pozdrawiam.Mnie uspokaja Maz:)

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 16 maja 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie plamie a bol podbrzusza jest taki delikatny. No nic musze czekac nic nie zrobie ale obawiam sie najgorszego a nie orientujesz sie co do testu ciazowego ? mi sie osobiscie wydaje ze nawet jesli mialo byc cos nie tak to dalej pokaze 2 kreski bo hormon na pewno sie utrzymuje jeszcze ( zakladajac ze moglo sie cos stac) bo czytam na inym forum ze dziewczyny radza zrobic test zeby sprawdzic w takiej sytuacji jak nie ma sie mozliwosci zrobienia bety ale chyba to bzdura bo hormon z dnia na dzien sie nie ulotni wiec i tak raczej by wyszly 2 kreski

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poziom hcg moze utrzymywac sie we moczu jeszcze kilka dni po..... wiec ja bym grzecznie poczekala choc wiem ze to bardzo trudne.Mi gin powiedzial ze na tym etapie mozna tylko czekac i nic sie nie zrobi.Jak sie silna ciaza to sie utrzyma a jak nie to nawet 2 kg lekow nie pomoze:(( ja jestem w 5 tyg i co 5 min mam podobne obawy co Ty:) heheh.Pozdrawiam.Daj znac co i jak:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 08:07

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze bym sie az tak nie martwila gdyby nie ta temperatura ktora nagle spadla ;/ do poniedzialku to beda najdluzsze i najgorsze dni ale trzeba czekac na pewno dam znac w dodatku wizyte mam dopiero na 19,30. Pozdrawiam rowniez

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna 23 wrote:
    Dziewczyny wczoraj zauważyłam że przestały mnie boleć piersi a jestem w 8 tc pisałam o tym w jednym z wątków koleżanki mnie uspokoily że to może być normalne tylko ze dziś odruchowo zmierzylam temperaturę i jak była na poziomie 37,3 tak dziś jest tylko 37,1 więc spadła czy orientujecie się czy to znaczy że ciąża obumarla czy mi się coś w głowę dzieje?
    Rybka,nie masz czym sie przejmować. Wiesz jak mi temperatura skakała? Nie potrzebne jest mierzenie temperatury w ciąży -ja miałam skoki z 37 na 36,6,potem 36,9 a potem przestalam mierzyć?bo nie ma sensu.
    Nie stresuj sie tak,bo w ciazy sa wieksze zmartwienia-wierz mi..
    Betę sobie możesz zrobic,ale zapewniam,ze to ze przestały Cie bolec piersi i ze masz tak maleńki spadek to noc nie znaczy. Gorzej,gdybyś zaczela krwawic-to możesz sie martwic.Mnie raz bolały piersi,raz nie,raz rosły,raz malały,a wszystko jest w porządku.
    Naprawde nie masz ani jednego powodu,żeby tak sie martwić:)

    sikorka@ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mierz kobieto temperatury :p ja kilka razy zmierzylam, bo chorowalam gdzies wlasnie w 7-8 tc, to mialam od 36,3 do 37,5 ;) a pozniej przestalam mierzyc, bo wyzdrowialam. Piersi mnie bolaly bez przerwy, ale raz mocniej, a raz lzej. Nie martwilo mnie to za bardzo w sumie, bo z czasem tez sie czlowiek do bolu przyzwyczaja. Do poniedzialku jakos musisz wytrzymac - to tylko dzisiejszy i jutrzejszy dzien. Dasz rade :p nie czytaj w necie:p nie mierz tempki;p nie doszukuj sie, bo malenstwo sie stresuje razem z Toba, a tego nie chcemy :) :)

    dddodiii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna 23 wrote:
    nie plamie a bol podbrzusza jest taki delikatny. No nic musze czekac nic nie zrobie ale obawiam sie najgorszego a nie orientujesz sie co do testu ciazowego ? mi sie osobiscie wydaje ze nawet jesli mialo byc cos nie tak to dalej pokaze 2 kreski bo hormon na pewno sie utrzymuje jeszcze ( zakladajac ze moglo sie cos stac) bo czytam na inym forum ze dziewczyny radza zrobic test zeby sprawdzic w takiej sytuacji jak nie ma sie mozliwosci zrobienia bety ale chyba to bzdura bo hormon z dnia na dzien sie nie ulotni wiec i tak raczej by wyszly 2 kreski
    Wiesz jak ja zrobiłam? Pierwsza ciaze poronilam-miałam bardzo blada druga kreskę.
    A w tej ciąży kupiłam sobie testy,bo uwazalam,ze robienie bety mnie wykoncxymo psychicznie przy pierwszej ciąży,wiec kupiłam te kilka testów i codziennie robiłam jeden z samego rana i porownywalam czy jest ciemniejsza,niż dnia poprzedniego-i tym właśnie sposobem udalo mi sie byc spokojna-bo kreski z dnia na dzień byly coraz ciemniejsze,a skoro ciemniejsze,to hormon hcg wzrastał :)
    I tyle:)

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za slowa otuchy ale martwic sie raczej nie przestane dopiero po wizycie u lekarza ale oby bylo dobrze no i trzeba czekac

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja martwię się do tej pory,bo naprawde mam powody...
    Mysle,ze jak będziesz cierpliwa,to zobaczysz,ze warto bylo.
    Jak poro ilam,to tez latałam nerwowa,ze to jest nie tak,ze tamto nie tak...biegalam na betę jak nienormalna..czytalam w necie pierdoly i ... skonczylo sie :(
    A tym razem wszystko przyjęłam na spokojnie..zalozylam sobie,ze co ma byc to będzie i ze i tak nie mm wpływu na to co się stanie i nic nie zmieni tego czy pójdę na betę czy nie..po prostu poczekalam..tyle ze aż dwa tygodnie..i z takim oto skutkiem,ze mamy już 18tydzien :) Takze wyluzuj i przyjmij to wszystko na sppkojnie;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam sie w 100 % z poprzedniczka:)

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak wlasnie sie postaram bo z czytania tych pierdol az glowa boli ale jak czlowiek panikuje to sam juz nie wie co robic. Postaram sie milo spedzic weekend i nie myslec o tym o ile sie da. Dzieki Dziewczyny za troche otuchy;)

    dddodiii lubi tę wiadomość

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Green mądrze napisała -nie mierz temperatury i nie czytaj w necie i przede wszystkim-wytrzymaj! Bo przed Tobą jeszcze dluga droga,a Ty juz niepotrzebnie sobie problemy stwarzasz..naprawde to nie ma sensu... To są tylko dwa dni,a pomyśl,ze czeka Cie jeszcze dluuugie 8-9miesiecy...Zmartwienia na ppzniej zostaw. Podejrzewam,ze w poniedziałek jak pójdziesz,to będzie jeszcze duzo za wcześnie,bo nic tam jeszcze nie ma,no ale jak pójdziesz to sie nic nie stanie..

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dddodiii ja juz bylam u lekarza i widzilam zarodek z bijacym juz serduszkiem teraz mam juz kolejna wizyte

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna 23 wrote:
    no tak wlasnie sie postaram bo z czytania tych pierdol az glowa boli ale jak czlowiek panikuje to sam juz nie wie co robic. Postaram sie milo spedzic weekend i nie myslec o tym o ile sie da. Dzieki Dziewczyny za troche otuchy;)
    No i to mi się podoba:)
    To są tylko dwa dni...
    Zrób to dla maluszka i nie siedź w Internecie i nie czytaj,bo tam naprawde sa niepotrzebne informacje-żeby nie napisać -największe pierdoly,które można sobie wkręcić...
    Słoneczko świeci,piekna pogoda sie robi,spędź milo weekend i myśl tylko o tym,ze na pewno się uda,a nawet jak sie nie uda,to nic straconego-jak nie teraz to następny razem:) ja tak właśnie myślałam i udalo sie,chociaż denerwowalam sie,bo to nie uniknione,ale nic nie zrobisz-nie masz na to wpływu -jedyne co dobrze zrobi,to relaks i cierpliwość.
    Trzymam kciuki:)

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak wlasnie zrobie ;) co ma byc to bedzie ale mam nadzieje ze bedzie dobrze;)

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa :) To juz serduszko bije? No to o co chodzi? Myślałam,ze dopiero po teście jesteś :) To chyba nie doczytalam:)przepraszam...:)
    To martwi Cie tylko temperatura i to,ze bol piersi ustal,tak?
    No to kurde nie masz się tym bardziej czym przejmować :)
    Jak juz jest serduszko,to wszystko gra:) termometr juz Ci sie na pewno nie przyda:) a cyckami sie nie przejmuj:) zaraz mdlosci dostaniesz i też jednego dnia będą,innego nie:) Ciesz sie ciąża,to nic złego sie nie wydarzy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na marginesie-miałam ostatnio takie bole w podbrzuszu,ze z bólu krzyczalam i przeklinalam-skurcze nie z tej ziemi..nie wiem co to bylo,lekarz twierdzi,ze wszystko prawidłowo,a ja juz myślałam,ze tracę mojego maluszka,wiec naprawde...nie masz żadnych powodów żeby się zamartwiać :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ